آموزش بازی

جادوهای الدن رینگ از کجا پیدا کنیم؟

جادوهای الدن رینگ از کجا پیدا کنیم؟

جادوهای الدن رینگ بخش اصلی از این بازی هستند که میتواند شمارا در این بازی کمک کند و مبارزات را برای شما به مبارزات راحت تری تبدیل نماید.حال تیم فناورانه قصد دارد تا تمامی بخش های مربوط به جادوهای الدن رینگ را برای شما توضیح و آموزش دهد.

به دنبال همه جادوهای حلقه الدن هستید؟ جادوی Elden Ring بسیار شبیه به بازی های قبلی Souls است. شما افسون هایی به عنوان معجزات و جادوها و … ، جادوگری دارید. این طلسم های بهبود، حمایت و آتشین نیاز به یک کاتالیزور جداگانه برای ریخته گری دارند به نام Sacred Seal. مقیاس بندی نیز تقریباً مشابه است، جادوها بر هوش و افسون ها بر ایمان متکی هستند.

طلسم هایی را در طول بازی و از فروشندگان مختلف پیدا خواهید کرد. همچنین می‌توانید با یافتن سنگ‌های حافظه و با پوشیدن طلسم‌های تقویت‌کننده جادویی حافظه خود را افزایش دهید. اینجا جایی است که می‌توانید طلسم‌های حلقه الدن و مواردی را پیدا کنید که به شما در ساختن کمک می‌کنند.

جادوهای الدن رینگ از کجا پیدا کنیم؟

 

Carian Greatsword

نباید با خاکستر جنگ “Carian Greatsword” که توسط Rogier در قلعه Stormveil فروخته شد، اشتباه گرفت، جادویی که Carian Greatsword نیز نامیده می شود بسیار مفیدتر است و می تواند شما را تا اواسط بازی و بعد از آن کمک کند. این تاجر در کلیسای ، واقع در شرق مرکزی لیورنیا، به قیمت بسیار گزاف 10000 رون فروخته می شود.

اگرچه اکثر بازیکنان تنها پس از شکست دادن Stormveil به این منطقه می‌رسند، اما می‌توان با دنبال کردن جاده اصلی Limgrave شمال به جای غرب به سمت دروازه‌های Stormveil، زود به لیورنیا رسید.

Carian Greatsword یک سلاح با حمله نزدیک و  با آسیب زیاد را فراهم می کند که همچنین می تواند دشمنان را قطع کند – برای جادوگری که در گوشه ای به عنوان سلاح جانبی نیاز به یک سلاح ثانویه دارد بسیار مناسب است.

جادوهای الدن رینگ از کجا پیدا کنیم؟

 

Rock Sling

یافتن جادوی راک اسلینگ کمی زمان می برد، اما نه تنها یکی از بهترین جادوهای اولیه بازی را برای شما را به ارمغان می آورد، بلکه جادوی قدرتمندی را نیز برای شما به ارمغان می آورد، که یکی از بهترین سلاح های Elden Ring در ابتدای بازی است.

در صندوق در انتهای تونل، جادوی راک اسلینگ را خواهید دید که یک نوع قدرتمند از طلسم های پرتابه مانند سنگریزه گلینت استون است. راک اسلینگ کمی بیشتر طول می‌کشد تا آماده شود، اما سه پرتابه پرقدرت و پرتاب‌کننده را شکل میدهد که آسیب‌های بالاتر از حد متوسط را انجام می‌دهند،  علاوه بر این، به عنوان یک “جادوی جاذبه” به حساب می آید، بنابراین ، بیشتر تقویت می شود.

جادوهای الدن رینگ از کجا پیدا کنیم؟جادوهای الدن رینگ از کجا پیدا کنیم؟

 

Flame Sling

راحت ترین مورد از بهترین طلسم های اولیه الدن رینگ، فلم اسلینگ است که توسط برادر کورهین در Roundtable Hold فروخته شد. اکثر بازیکنان پس از شکست دادن مارگیت به Hold می رسند، اما من برای اولین بار قبل از کسب پیروزی دعوت شدم.

صرف نظر از این، فلم اسلینگ یک افسون همه کاره و کم هزینه است که آسیب های قابل توجه وکناسبی نسبت به انرژی مورد نیاز برای اجرای طلسم ایجاد می کند.

جادوهای الدن رینگ از کجا پیدا کنیم؟

 

Black Flame

Black Flame یک افسون بسیار قدرتمند در بازی Elden Ring در اوایل تا اواسط بازی است. همچنین می توان آن را از برادر کورین خریداری کرد، اما ابتدا باید کتاب دعای Godskin را از قلعه Stormveil برای او تهیه کنید. از سایت Grace برج Rampart یا راحت تر از Liftside Site of Grace می توان به کتاب دعا دسترسی داشت.

در هر صورت، در حیاط مرکزی چمن پر از سربازان تبعیدی واقع شده است. از ورودی حیاط بعد از سالن بزرگی که توسط یک هیولای پیوند زده گشت زنی می شود، به داخل حیاط خارج شوید، سپس فوراً به سمت چپ حرکت کرده و از پله ها پایین بروید. کتاب دعا در پشت یک دروازه مه قفل شده با مکانیزم Imp قرار دارد که به کلید Stonesword نیاز دارد.

پاداش تلاش شما اساساً یک Flame Sling بسیار بهبود یافته است که در طول زمان آسیب بیشتری وارد می کند و همچنین آسیب بیشتری را به همراه دارد و هزینه FP مشابهی برای Flame Sling دارد.

جادوهای الدن رینگ از کجا پیدا کنیم؟

 

Dragonfire

شما می خواهید به غار ساحلی بروید، که در نقشه زیر مشخص شده است، رئیس سیاه چال را شکست دهید، اما به جای آن، میانبر را به ورودی سیاه چال بازگردانید، عمیق تر ادامه دهید، و خواهید دید که غار ساحلی یک ورودی دوم دارد.

در اینجا می توانید چندین طلسم با مضمون اژدها را برای فروش به قیمت یک قلب اژدها پیدا کنید. اگر هنوز این کار را نکرده‌اید، آغیل را در مرداب‌ها توسط لیمگریو بکشید ، توصیه می‌کنم از اولین قلب اژدها در طلسم Dragonfire، که یک حمله آتش قدرتمند است استفاده کنید.

جادوهای الدن رینگ از کجا پیدا کنیم؟جادوهای الدن رینگ از کجا پیدا کنیم؟

 

فروشندگان جادو

اگر قصد دارید با جادو راه خود را در این بازی باز کنید باید با علاقه بیشتری به دنبال فروشندگان داخل بازی بروید.در ادام لیستی از این افراد را برای شما نوشته ایم که میتوانید از آن ها خرید نمایید.

جادوهای الدن رینگ از کجا پیدا کنیم؟

در اینجا لیستی از برخی از شخصیت هایی وجود دارد که به شما کمک می کند تا جادوی مورد نیاز خود را خریداری نمایید:

جادوگر Rogier: می‌توانید او را در کلیسای کوچکی که از طریق راه پشتی به قلعه Stormveil قابل دسترسی است، پیدا کنید. از سایت گریس برج رامپارت، در امتداد دیوار با بشکه ای که استورم هاکس را پرتاب می کند، از پله ها پایین بروید تا از سوراخ برج ناقوس بیایید و او را در یک کلیسای کوچک پیدا کنید. دیالوگ او را تمام کنید و او به Round Table Hold برمی گردد تا به شما جادوگری بفروشد.

سلن: در خرابه‌های Waypoint در شرق لیمگریو پیدا شد. در امتداد جاده از سمت دریاچه آغیل شمال سایت گریس به سمت جنوب بروید تا آنها را پیدا کنید. با رئیس دیوانه کدو تنبل مبارزه کنید و می توانید قفل درب اتاق مطالعه او را باز کنید. بگو شاگردش میشی و اون بهت جادو یاد میده.

Seluvis: در Seluvis’s Rise در پشت Caria Manor در شمال غرب لیورنیا یافت شد. شما باید با رئیس لورتا بجنگید تا به خود مانور دسترسی پیدا کنید. با این کار تلاش Elden Ring Ranni نیز باز می شود.

Thops: واقع در کلیسای ایریث، درست در غرب جایی که پس از شکست دادن گودریک وارد لیورنیا می شوید. او فقط جادوهای اولیه را می فروشد، اما به شما راهنمایی می کند که کلید گلینستون حلقه الدن را برای آکادمی رایا لوکاریا دریافت کنید.

فروشندگان طلسم الدن رینگ
در اینجا فروشندگان طلسماتی که تاکنون پیدا کرده ایم آمده است:

Brother Corhyn: هنگامی که برای اولین بار وارد میزگرد می شوید قابل دسترسی است، و کتاب های دعاهای مختلفی را برای افزایش دامنه طلسم در اختیار شما قرار می دهد. پس از اینکه او در جستجوی ماسک نجیب گلد ماسک را ترک کرد، می توانید او را در جاده ای که به سمت شمال در فلات آلتوس منتهی می شود، بسیار نزدیک به ستون نقشه پیدا کنید. اگر در آنجا به او سر بزنید، افسون های بیشتری خواهد داشت.

د: این شکارچی مردگان چند طلسم می فروشد. برای باز کردن قفل او، به دهکده سامون واتر در شرق لیمگریو بروید، در سمت غرب با او صحبت کنید، سپس رئیس تیبیا مارینر را شکست دهید. بعد از آن با او صحبت کنید و او موقعیت پورتالی را که به پناهگاه حیوانات منتهی می شود به شما می دهد. پس از این، او در میزگرد حضور پیدا خواهد کرد

Church of Dragon Communion – هنگامی که یک اژدها را در Elden Ring شکست می دهید، قلب آن را دریافت می کنید که می توانید آن را با یک افسون در کلیسای اژدها، در جزیره ای در جنوب غربی جایی که بازی شروع می شود، عوض کنید. با شکست دادن اژدهایان بیشتر، انتخاب افزایش می یابد. شما می توانید از طریق سیاه چال غار ساحلی در غرب قبرستان Stranded در ساحل به این جزیره برسید.

جنبه‌های Crucible – شما می‌توانید با شکست دادن شوالیه‌ها و رئیس‌های Crucible در سرتاسر جهان، افسون‌های بسیار قدرتمندی را بیاموزید. اگر به Deeproot Depths برسید، می‌توانید یک مجموعه زره نیز تهیه کنید که این موارد را تقویت می‌کند. اولین مورد را می توان در Stormhill Evergaol در West Limgrave، شمال کلیسای Elleh روی تپه یافت کنید.

طومار های بازی 

متن نامه ها و طومار ها و … در این بازی میتواند به شما کمک بسیاری نماید و با مطالعه آنها میتوانید هم جادو و آیتم هایی را بدست آورید و هم بازی را بهتر درک کنید.

طومارهای جادویی، انتخاب طلسم‌هایی را که فروشنده جادوگری ارائه می‌کند، افزایش می‌دهد، در حالی که کتاب‌های دعا همین کار را برای طلسم‌ها انجام می‌دهند.

کتاب دعای قاتل: پشت دومین درب کلید سنگی در زیرزمین میزگرد
کتاب دعای Godskin: در Stormveil در نزدیکی ابتدای حیاط شعله افکن، از پله ها از درب سرداب به داخل اتاق با موش ها بروید تا مجسمه Imp را پیدا کنید. قفل آن را با یک کلید Stonesword باز کنید تا مهر خداکش و کتاب دعای Godskin را به دست آورید که می توانید به Corhyn بدهید.
اسکرول آکادمی: این را در شمال غربی کلیسای ایریث، جایی که Thops را پیدا می‌کنید، پیدا کنید. در زیر قبر اصلی در انتهای قبرستان قرار دارد. مراقب اسکلت های داس دار باشید. آن را به سلن بدهید تا جادوهای بیشتری یاد بگیرد.

MEMORY STONES

Memory Stones حافظه جادویی شما را افزایش می دهد. در اینجا مکان هایی هستند که ما آنها را تاکنون پیدا کرده ایم:

جادوهای الدن رینگ از کجا پیدا کنیم؟

توسط رئیس گرگ سرخ راداگون در آکادمی رایا لوکاریا رها شد.
یکی در بالای Seluvis’ Rise واقع شده است.
طلسم Moon of Nokstella talisman حافظه را افزایش می دهد و می توان آن را در شهری زیرزمینی به همین نام یافت.

در این بین شما میتوانید از آیتم های جادویی نیز استفاده کنید .

در اینجا ما به چند آیتم جادویی قوی می پردازیم که ممکن است بخواهید اگر خودتان را در حال ساخت طلسم بازی می کنید به دست آورید:

جادوهای الدن رینگ از کجا پیدا کنیم؟

Moon of Nokstella: طلسمی که حافظه را افزایش می دهد. با پیگیری جستجوی Ranni به آن و شهر دسترسی پیدا کنید.
Darkmoon Greatsword: اگر می‌خواهید بیشتر یک جنگنده باشید، یا می‌خواهید یک سلاح بزرگ  داشته باشید، Darkmoon Greatsword انتخاب خوبی است. شما می توانید آن را با تکمیل کوئست Ranni بدست آورید.
یادآوری ملکه ماه کامل: با شکست دادن رنالا، می توانید خاطره او را با آیتم های قدرتمند مرتبط با جادوگری از جمله کارکنان بسیار خوب و یک طلسم قوی مبادله کنید. اگر به جادوگری علاقه دارید، به طور کلی، رفتن به رایا لوکاریا ایده خوبی است.
Marika’s Scarseal: می توانید این طلسم را در زیر آبشار پشت رئیس سرباز Dragonkin در رودخانه Siofra پیدا کنید. به سمت فیض Worshippers’ Woods در شمال شرقی بروید و به دنبال ستون سقوط شده توسط کمانداران اجدادی باشید. از آن بالا بروید تا یک پورتال پیدا کنید و به رئیس دسترسی پیدا کنید. این طلسم ذهن، هوش، ایمان و محرمانه را بالا می برد.
اشک مخفی Cerulean: اگر این اشک کریستالی حلقه الدن را در Flask of Wondrous Physick خود مخلوط کنید، می توانید مصرف FP را به طور کامل برای مدت کوتاهی حذف کنید، که بسیار قوی است، به خصوص اگر با Spirit Calling Bell احضار می کنید. می توانید با شکست دادن روح درخت زخمی در نزدیکی ستون نقشه در کوه گلمیر، اشک را پیدا کنید.
شاخ روح اجدادی: با شکست دادن رئیس رگال اجداد روح، خاطره آن را به دست می آورید که می توان آن را با این طلسم مبادله کرد. این قوی است زیرا هنگامی که دشمنان را شکست می دهید FP را بازیابی می کند. این باید باری را از روی فلاسک شما بردارد.
شما همچنین می‌توانید مانند بازی Loretta’s Greatarrow، جادوهایی را از رئیس‌ها به دست آورید، و فقط در سراسر جهان پراکنده شده‌اند، بنابراین ارزش این را دارد که مراقب باشید.

برای مطالعه دیگر آموزش های بازی Elden Ring به دیگر محتواهای منتشر شده ما نیز مراجعه کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

به این مطلب امتیاز بدهید...

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
  • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
  • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.