آموزش بازی, آموزش های کریپتوکارنسی, معرفی و تحلیل بازی

آموزش بازی بلاک لوردز (Blocklords)

Blocklords قرار است بازی Web3 را با اقتصاد بازیکن محور خود متحول کند. نحوه بازی Blocklords و کسب درآمد در حین بازی را اینجا بیابید. در ادامه این مقاله از فناورانه با آموزش بازی بلاک لوردز (Blocklords) همراه شوید.

تعداد کمی از بازی‌ها می‌توانند حتی قبل از اینکه وارد شوند، توجه را به خود جلب کنند. و Blocklords یکی از این بازی ها بوده است. برای اینکه در سال 2023 در دسترس باشد، این بازی استراتژی قرون وسطایی بسیار موردانتظار به صورت آنلاین چندنفره (MMO) برای کشف شخصیت‌های نمادین، نبردهای تنومند و درام جذاب مورد تحسین قرار گرفته است.

Blocklords یک بازی استراتژیک بزرگ استودیو MetaKing است که ژانر را تعریف می کند، بازیکنان را با جهانی آشنا می کند که در آن اقدامات بازیکنان بر شخصیت آنها، سایر بازیکنان و دنیای قرون وسطایی اطراف آنها تأثیر می گذارد.

یک بازی جذاب چند نفره بازی برای کسب درآمد (P2E)، Blocklords به بازیکنان این آزادی را می‌دهد تا به روشی که می‌خواهند بازی کنند. این یک دنیای متمایز است که در آن بازیکنان داستان را هدایت می کنند و با مهارت های بازی خود سرنوشت قهرمانان خود را تعیین می کنند.

Blocklords نه تنها مملو از سرگرمی است، بلکه بازیکنان را قادر می‌سازد در حین بازی کردن هر یک از چهار سبک بازی که شامل جمع‌آوری منابع برای کشاورزان، جنگیدن به‌عنوان مهاجمان جنگجو یا شوالیه‌های قوی، شهرسازی به‌عنوان اربابان و خانم‌ها یا شروع جنگ‌های عصبی می‌شود، کسب درآمد کنند. به عنوان پادشاه و ملکه با انجام مؤثر بازی در برابر سایر بازیکنان، می‌توان با قوی‌تر کردن و خواستن‌تر کردن قهرمان درون‌بازی، درآمد کسب کرد.

این مقاله اطلاعاتی در مورد گیم پلی Blocklords و نحوه کسب درآمد و معرفی و تحلیل بازی به همراه مجموعه ای از حقایق جالب دیگر را نشان می دهد.

آشنایی با بازی بلاک لوردز (Blocklords)

آموزش بازی بلاک لوردز (Blocklords)

در سال 2019، یک تکرار بسیار ساده تر از BlockLords منتشر شد. با این حال، بازی بیشتر به نسخه در حال توسعه اصلاح شده است.

بنیانگذاران، دیوید جوهانسون و نیکی لی، می خواستند دنیایی بسازند که در آن هر بازیکن کنترل کاملی بر قهرمانان خود داشته باشد (شخصیت هایی که نماینده بازیکنان در بازی هستند) و همچنین بتوانند در حین بازی درآمد کسب کنند. Blocklords به‌عنوان یک بازی کریپتو ، بازی ای برای کسب درآمد، فرآیند حضور بازیکنان جدید را بازی‌سازی می‌کند و قهرمانانی را مطابق با ویژگی‌هایی که انتخاب می‌کنند خلق می‌کند.

نحوه بازی Blocklords
Blocklords روایتی مبتنی بر بازیکن را ارائه می دهد که برای بازیکنان از همه نوع طراحی شده است و آنها را قادر می سازد تا هر طور که دوست دارند بازی کنند. در این بازی استراتژی بازی برای کسب درآمد، بازیکنان این قدرت را دارند که دنیای اطراف خود را در هر سطحی شکل دهند، تجربیات دلخواه خود را به دست آورند و دارایی های دیجیتال خود را داشته باشند.

بازیکنان از کشاورز بودن شروع می‌کنند، به سطوحی مانند Knights/Raiders، Lords/Ladies می‌روند و در نهایت می‌توانند به Kings/Queens تبدیل شوند، بالاترین سطح در بازی. چه بازیکنی انتخاب کند که از زندگی یک پادشاه یا ملکه لذت ببرد یا بخواهد یک کشاورز ساده باشد، Blocklords تجربیات زیادی را برای آنها به عنوان یک بازی استراتژیک منحصر به فرد ارائه می دهد. بازیکنان آزادند که میراث خود را برای قهرمانان خود انتخاب کنند و از بازی آنطور که می خواهند لذت ببرند.

گیم پلی Blocklords دارای اجزای زیر است:

قهرمانان

شخصیت‌های Blocklords به‌عنوان قهرمان، دارایی‌های دیجیتالی متعلق به کاربر در هنگام ایجاد، ساخته می‌شوند. قهرمانان دارای آمار و ویژگی های فردی منحصر به فرد هستند. همانطور که یک بازیکن در بازی پیشرفت می کند، شخصیت قهرمان آنها تکامل می یابد و در نهایت مسیر آنها را مشخص می کند. گیم پلی بازی بسته به نقش بازیکن در دسترس است. کاربرد یک بازیکن در Blocklords به تلاش و مهارت آنها در بازی بستگی دارد.

از آنجایی که قهرمانان عمر محدودی دارند، باید میراث خود را از طریق اجداد ادامه دهند. ویژگی سلسله در Blocklords به بازیکن این امکان را می دهد تا ویژگی ها و ویژگی های منحصر به فرد قهرمانان خود را به فرزندان خود منتقل کند. این ویژگی قهرمانان را قادر می سازد بدون توجه به سرنوشت خود به زندگی ادامه دهند. این بازی همچنین به بازیکنان اجازه می دهد تا قهرمانان را با شخصیت های مورد علاقه مبادله کنند و بر هیجان آن بیفزایند.

مزرعه

آموزش بازی بلاک لوردز (Blocklords)

جهان Blocklords برای موفقیت نیاز به منابع ثابتی دارد. این عرضه توسط کشاورزانی تضمین می شود که وظایفی مانند جمع آوری، استخراج، پردازش و ساخت مواد مختلف را برای ایجاد ارز بر عهده دارند. وقتی بازیکنی به Blocklords می‌پیوندد، به‌عنوان یک کشاورز شروع می‌کند، مگر اینکه شخصی باشد که صاحب یک شخصیت باشد.

کشاورزان می توانند منطقه ای را انتخاب کنند که توسط یک لرد یا بانو کنترل می شود و در آن ساکن شوند. لردها/خانم ها گروه هایی تشکیل می دهند، در نبردهایی با هم رقابت می کنند که برنده نهایی آن پادشاه/ملکه می شود. بازیکنان با شرکت به عنوان کشاورز، کار می کنند، درو می کنند و در مزارع خانه می سازند. می‌توان کشاورزان دیگری را از بازیکنان دیگر اجاره کرد تا دست یاری بگیرند، اما حواستان باشد که آنها هم غذا مصرف کنند. برای اعطای جوایز به یک روستا، می‌توان افراد مزدور را در ساختمان‌ها اسکان داد.

در مزارع، بازیکنان راه های متعددی برای دریافت پاداش دارند. اینها شامل مدیریت حیوانات و دام، تجارت در بازارها و تولید اقلام بهتر از دیگران است. همکاری با سایر گیمرها به بازیکنان کمک می کند تا جوایز بیشتری کسب کنند.

در ادامه با /آموزش بازی بلاک لوردز (Blocklords) از بهش آموزش های کریپتو کارنسی همراه باشید.

شوالیه (Knight) و مهاجم (Raider)

آموزش بازی بلاک لوردز (Blocklords)
پس از به دست آوردن منابع و کسب درآمد کافی از این راه، کشاورزان می توانند زمین های کشاورزی خود را ترک کنند و در فرم ها و شوالیه ها به بازی بپیوندند. بازیکنان شوالیه بودن را انتخاب می کنند و هر نقش ویژگی های خاص خود را دارد. معمولاً مردم به روستاها و کشاورزان حمله می کنند و محصولات و منابع آنها را از بین می برند. در این بازی زمان غارت یک مزرعه یا دهکده محدود است.

در مقابل، شوالیه ها به اربابان و خانم ها سوگند یاد می کنند و از آنها حقوق می گیرند تا از کشاورزان و روستاها در برابر آنها دفاع کنند. نبردها و شوالیه‌ها می‌توانند امتیازات و امتیازات متعددی برای هر یک و مهارت‌های هر فرد داشته باشند. با این حال، فراموش نکنید که شخصیت های هر یک از شخصیت های محدود شرکت کننده در نبردها می توانند منجر به مرگ و افزایش مرگ شوند.

مبارزه کردن

بازیکنانی که منابع کافی را پرورش می دهند مزارع خود را ترک می کنند و بین تبدیل شدن به یک مهاجم یا یک شوالیه یکی را انتخاب می کنند. رایدرها مزدورانی هستند که به میل خود به کشاورزان حمله می کنند، روستاها را غارت می کنند و منابع را از لردها می دزدند. آنها بازه های زمانی محدودی برای این فعالیت ها دارند، اما اگر بازیکنان درست بازی کنند، می توانند جوایز بزرگی دریافت کنند.

شوالیه ها شرکای حقوق بگیر یک لرد هستند. وظیفه آنها دفاع از کشاورزان و روستاها و کشتن Raiderهایی است که با آنها روبرو می شوند. شجاعت آنها در برابر رایدرها سود زیادی برای آنها به ارمغان می آورد و آنها را قادر می سازد تا در رتبه های بالاتر صعود کنند. یک شوالیه با منابع کافی ممکن است نقش جدیدی را انتخاب کند.

قانون

بازیکنان موفق می توانند نقش لردها و بانوان را با مجموعه ای منحصر به فرد از وظایف و مسئولیت ها بر عهده بگیرند. لردها و خانم ها بر روی زمین های بزرگ کنترل دارند. اقدامات آنها مستقیماً بر منطقه ای که بر آن حکومت می کنند تأثیر می گذارد. آنها مالیات و منابع را از کشاورزان جمع آوری می کنند، به شوالیه ها حقوق و پاداش می پردازند و زیرساخت ها را توسعه می دهند.

لردها و بانوان از منابع خود مانند شوالیه ها، کشاورزان و زمین ها به نحو احسن استفاده می کنند و شهرها را به مراکز تجاری و بازرگانی پویا تبدیل می کنند. آنها همچنین باید سکونتگاه های خود را در برابر رایدرها و لردهای رقیب ایمن کنند. داشتن شوالیه ها و کشاورزان توانا کلید موفقیت آنهاست. آنها همچنین می توانند با دیگر لردها و بانوان اتحاد تشکیل دهند.

آموزش بازی بلاک لوردز (Blocklords)

تسخیر

لردها و بانوانی که مسیر را مانند هیچ کس دیگری فتح می کنند، می توانند به رتبه پادشاه یا ملکه، رتبه نهایی در Blocklords برسند. نحوه حکومت آنها، منصفانه یا با مشت آهنین، بر حاکمان است. تاج مسئولیت مدیریت ارز، قراردادهای تجاری، ارتش ها و مناطق را بر عهده دارد. یک پادشاه یا ملکه نیز ممکن است جنگ‌هایی را آغاز کنند یا در آن شرکت کنند.

نقشه ها در Blocklords پویا هستند و با جزر و مد جنگ تغییر می کنند. انتخاب یک پادشاه یا یک ملکه عمیقاً بر همه رعایا تأثیر می گذارد. از آنجایی که تصمیمات آنها بر جهان در Blocklords در بالاترین سطح تأثیر می گذارد، بنابراین آنها باید از قدرت خود عاقلانه استفاده کنند. حاکمان باهوش هنگام مواجهه با چالش ها از دیپلماسی استفاده می کنند و تنها زمانی وارد جنگ می شوند که چاره ای نداشته باشند.

نحوه کسب درآمد در Blocklords
Blocklords برای علاقه مندان به بازی های هاردکور طراحی شده است که می خواهند در یک جهان مشترک، یک تجربه ریزش مو داشته باشند. بازیکنان می توانند با بازی Blocklords و احساس هجوم آدرنالین درآمد کسب کنند. قهرمانان درون بازی دارایی‌های اقتصادی در Blocklords هستند که درآمد حاصل از فعالیت‌هایی مانند مبارزه با راهزنان، پیروزی در نبردها، حمایت از متحدان، کشاورزی و تجارت است.

این بازی یک بازی اقتصادی است که به بازیکنان صرف نظر از نقششان پاداش می دهد. قهرمانانی که مهارت‌های رهبری چشمگیر را نشان می‌دهند و در جنگ‌ها پیروز می‌شوند، ارزش‌هایی بهبود یافته‌اند که بازیکنان می‌توانند فوراً به فرصت‌های کسب درآمد تبدیل شوند.

Heroes on Blocklords را می‌توان در Immutable X فروخت. گیم‌پلی Blocklords بازیکنان را قادر می‌سازد تا قهرمانان بازی را وارد کنند و نبردهایی را برای تسخیر قلمرو راه‌اندازی کنند. آنها با استفاده از مهارت های بازی خود، قهرمانان خود را ارتقا می دهند، NFT ها را به خارج از بازی می فرستند و سپس آنها را در بازار IMX می فروشند.

قهرمان‌های توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) در Blocklords را می‌توان در هر بازاری که Immutable-X پشتیبانی می‌کند فروخت. با استفاده از قهرمانان خود (NFT) در بازی، بازیکنان می توانند نبردهایی را برای تسخیر قلمرو خود راه اندازی کنند، قهرمانان خود را ارتقا دهند و حتی آنها را در چندین بازار مختلف بفروشند.

آینده بازی بلاک لوردز

بازی های استراتژی دارای استخرهای اختصاصی از گیمرها هستند. از بازی باستانی شطرنج گرفته تا Blocklords، بازی‌های استراتژیک هیجان و رقابت را در این حوزه ایجاد کرده‌اند. ظهور بلاک چین منجر به سناریویی شده است که در آن بازی ها با اقتصاد کاربر محور وجود دارند. فن آوری بازیکنان را تحت کنترل قرار می دهد و به آنها راهی می دهد تا با استفاده از زمان، انرژی و مهارت خود به طور موثر در بازی درآمد کسب کنند.

Blocklords استراتژی سازی و بازی را در مقیاس بزرگ بازی می کند. چیزی که بازی را شگفت‌انگیز می‌کند این است که هم افراد مبتدی و هم با تجربه می‌توانند از بازی تا آخر لذت ببرند. آنها به‌عنوان کشاورز شروع می‌کنند و با کسب مهارت و تجربه، سطوحی مانند شوالیه‌ها/مهاجمان، اربابان/بانوها و در نهایت پادشاهان/ملکه‌ها را طی می‌کنند.

در طول سفر، گیمرها مهارت‌های اجتماعی مانند تیم‌سازی و تعامل را یاد می‌گیرند، بنابراین Blocklords نه‌تنها هیجان هیجان‌انگیز جنگ‌ها را به ارمغان می‌آورد، بلکه به فرد کمک می‌کند تا چیزهای تقویت‌کننده زندگی را نیز یاد بگیرد. با توجه به ویژگی های متعدد، Blocklords را می توان استاندارد و مشعل دار بازی های استراتژی آینده در نظر گرفت.

جمع بندی

در این مقاله از فناورانه ، بلاک لوردز ، یکی از بهترین بازی های درامد زا و متکی بر بلاکچین را معرفی کردیم و با داستان و ماجرای پشت این بازی آشنا شدیم. همچنین با ساز و کار و گیم پلی و شخصیت ها ، مراحل اصلی از جمله ، کشاورزی در مزرعه ، نبرد ، حکمرانی و تصرف سرزمین ها آشنا شدید و بررسی کردیم و به شما توضیح دادیم کهچگونه می‌توان وارد این بازی شد. در پایان هم، به تعدادی از پرسش‌های مهم درباره بلاک لوردز براساس داده‌های وب‌سایت اصلی پروژه پاسخ دادیم. همچنین در این مقاله نیز به صورت نسبی با آموزش بازی بلاک لوردز نیز آشنا شده اید.

البته هنوز این بازی در دست توسعه قرار دارد و به صورت کامل و بی نقص عرضه نشده است ، اما ویژگی هایی همچون طراحی خارق العاده و منحص به فرد ، گرافیک بالا و جذاب ، داستان هیجان انگیز و همچنین امکانات متعدد کسب درامد از این بازی سبب شده است که کاربران بسیار زیادی در سرتاس جهان در انتظار دریافت اولین شخصیت های بازی و توکن های غیرمثلی آن پیش ثبت نام نمایند.این بازی قرون‌ وسطایی بازیکن‌ محور در روندی استراتژیک به گیمرهای مبتدی و با تجربه اجازه می‌دهد از تمام مهارت‌هایشان استفاده کنند و درکنار لذت‌بردن از مشارکت در ماجراجویی‌ های هر شخصیت، درآمد هم به‌دست آورند.

در پایان نیز بهتر است که این نکته را یاداور بشیم چیز هایی که در این مقاله اموختیم صرفا داده هایی می باشد که توسط تیم توسعه دهنده این بازی و پروژه و اسکرین شات های موجود محدود از بازی منتشر شده است. در حال حاضر ، گیم پلی کاملی از این بازی به صورت کامل در اختیار کابران قرار نگرفته است و انتظار می رود که در اینده نقد ها و تحلیل های جامع تری در مورد این بازی ، روش کسب درامد از این بازی و نقاط ضعف و قوت این بازی ارائه شود

/آموزش بازی بلاک لوردز (Blocklords)

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
  • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
  • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.