آموزش بازی

آموزش گرفتن زغال چوب در بازی Palworld

آموزش گرفتن زغال چوب در بازی Palworld

در طول مدتی که در Palworld هستید، زمان قابل توجهی را صرف جمع آوری منابع و مواد برای ارتقاء تجهیزات شخصیت خود و تقویت پایگاه خود برای تجهیزات و بهره وری بهتر خواهید کرد. خوشبختانه، شما این کار را به تنهایی انجام نخواهید داد. شما دوستانی برای کمک به اکثر وظایف در پایگاه خود دارید. در ادامه با مقاله آموزش گرفتن زغال چوب در بازی Palworld از فناورانه همراه باشید.

در حالی که داشتن دوستان بسیار مفید است، بسیاری از مواد از شما می خواهند که آنها را از دنیای باز به دست آورید، چه برای ساختن ساختاری برای ساخت مواد دیگر یا به عنوان یک عنصر پایه. این مورد در مورد ذغال چوب است، زیرا قبل از اینکه بتوانید آن را بسازید، به ساختار خاصی نیاز دارید.

توجه: Palworld در دسترسی اولیه است، به این معنی که جزئیات زیر ممکن است در طول توسعه تغییر کند.

چگونه زغال چوب را در palworld بدست آوریم

برای ساخت زغال چوب، باید یک کوره در پایه خود داشته باشید. اولین موردی که می توانید بسازید کوره اولیه است که در سطح دهم در منوی فناوری موجود است. در حالی که پایه است، هدف تولید زغال چوب را تامین می کند.

برای ساختن کوره اولیه به 20 چوب، 50 سنگ و سه اندام شعله نیاز دارید. اعضای شعله معمولاً از دوستان عنصر آتش در بازی، مانند Foxparks، که در نزدیکی منطقه شروع یافت می شوند، انداخته می شوند.

با در دست داشتن این مواد می توانید یک کوره اولیه بسازید. با این حال، برای فعال کردن آن باید یک رفیق عنصر آتش را اختصاص دهید. اولین موردی که می توانید دریافت کنید، باز هم Foxparks است.

با تنظیم همه چیز، تنها کاری که اکنون باید انجام دهید این است که با استفاده از چوب در کوره، زغال چوب بسازید.

توجه:شایان ذکر است که حتی کوره های پیشرفته نیز می توانند دستور ذغال را در خود داشته باشند. این فقط اولین راه برای به دست آوردن این منبع است.

امیدواریم که توانسته باشیم در مقاله به شما نحوه بدست اوردن زغال چوب در پال ورلد را به صورت کامل یاد داده باشیم تا شما نیز بتوانید این بازی را با سطح بالاتری بازی کنید. حتما ما را دنبال کنید تا با آموزش های بیشتر در مورد این بازی به صورت کامل ابعاد و زوایای مختلف این بازی را به شما آموزش دهیم.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
  • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
  • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.