آموزش نرم افزار, آموزش های کریپتوکارنسی

بهترین کیف پول های توکن یونی سواپ

بهترین کیف پول های توکن یونی سواپ

بیایید برای تجزیه و تحلیل بهترین کیف پول ها برای ذخیره یونی سواپ و استفاده از پلتفرم وقت بگذاریم. در شبکه اتریوم، کیف پول‌های دیجیتال زیادی وجود دارد که می‌توانید تقریباً هر نوع دارایی دیجیتال، توکن‌ها و سکه‌های خود را در آنها ذخیره کنید. لیست از تمام توکن‌های ERC-20 شروع می‌شود تا NFT و لیست ادامه پیدا می‌کند. پلتفرم یونی سواپ پلتفرم های دیجیتال مختلفی را می پذیرد که می توانید با قرارداد هوشمند تعامل داشته باشید. بیایید نگاهی به همه آن کیف پول ها، ویژگی های آنها و البته حقایقی که درست هستند اما پذیرفتن آنها سخت است، بیندازیم پس در ادامه این مقاله از فناورانه با معرفی بهترین کیف پول های توکن یونی سواپ همراه باشید.

یونی سواپ (UNI) چیست؟
یونی سواپ یک صرافی غیرمتمرکز است که امکان ایجاد بازار همتا به همتا را فراهم می کند. یونی سواپ نیز یک ارز دیجیتال است که نماد آن (UNI) است. پلتفرم یونی سواپ کاربران را قادر می سازد تا بدون هیچ گونه دخالتی با شخص ثالث متمرکز، ارزهای دیجیتال را معامله کنند.

بلاک چین یونی سواپ بر روی پلتفرم اتریوم میزبانی می شود و توسط دارندگان UNI اداره می شود. یونی سواپ بلاک چین خود را به عنوان یک کالای عمومی توصیف می کند.

بلاک چین یونی سواپ منبع باز است، به این معنی که هر کسی می تواند کد بلاک چین را مشاهده کرده و در آن مشارکت کند.

پلتفرم یونی سواپ می تواند از تبادل هر توکن دیجیتالی که از استاندارد فنی اتریوم به نام ERC-20 پیروی می کند پشتیبانی کند. یونی سواپ از قراردادهای هوشمند استفاده می کند که توسط فناوری بلاک چین فعال می شود تا به عنوان یک بازارساز خودکار عمل کند.

کاربران یونی سواپ می توانند به طور ایمن استخرهای نقدینگی ایجاد کنند، نقدینگی ارائه دهند و انواع دارایی های دیجیتال را مبادله کنند.

به عنوان یک صرافی غیرمتمرکز، یونی سواپ از طراحی بدون مجوز استفاده می کند. پروتکل یونی سواپ برای استفاده همه در دسترس است و پلتفرم یونی سواپ توانایی محدود کردن انتخابی دسترسی را ندارد. هر کسی که انتخاب کند می‌تواند از یونی سواپ برای تجارت دارایی‌های دیجیتال، تامین نقدینگی یا ایجاد یک بازار جدید برای مبادله یک جفت دارایی دیجیتال جدید استفاده کند.

اتوماسیون ارائه شده توسط قراردادهای هوشمند می تواند دارایی های معاملاتی را کارآمدتر کند. یونی سواپ از قراردادهای هوشمند برای جلوگیری از مشکلات نقدینگی که به طور سنتی بر مبادلات متمرکز تأثیر می گذارد، استفاده می کند. حذف هر گونه شخص ثالث رانت جو، مانند صرافی متمرکز یا مؤسسه مالی، می تواند هزینه های پردازش تراکنش ها را نیز کاهش دهد.

یونی سواپ چگونه کار می کند؟
پلتفرم یونی سواپ از قراردادهای هوشمند مبتنی بر بلاک چین برای تسهیل تجارت غیرمتمرکز بسیاری از دارایی های دیجیتال مختلف استفاده می کند. جفت‌های دارایی دیجیتال از طریق استخرهای نقدینگی مبادله می‌شوند، که از قراردادهای هوشمند برای تعادل خودکار پس از هر معامله استفاده می‌کنند. بلاک چین یونی سواپ، که مانند یک دفتر کل الکترونیکی عمل می کند، به طور مداوم به روز می شود تا فعالیت معاملاتی در بین کاربران یونی سواپ را منعکس کند. با عملکرد به عنوان یک صرافی بدون دخالت هیچ مقام مرکزی، یونی سواپ یک بازارساز خودکار است.

یونی سواپ با استفاده از پلتفرم اتریوم، که در حال حاضر از روش عملیات اثبات کار استفاده می کند، عمل می کند. (اتریوم به تدریج در حال تغییر به استفاده از روش اثبات سهام است.)

اثبات کار مستلزم محاسبات و منابع انرژی گسترده است که از فرآیندهای تراکنش پشتیبانی می کند و ارزهای دیجیتال جدید تولید می کند.
کاربران یونی سواپ می توانند به روش های مختلفی در صرافی غیرمتمرکز شرکت کنند:

ایجاد بازارهای جدید: کاربران یونی سواپ می توانند از قراردادهای هوشمند برای ایجاد بازارهای جدید برای مبادله جفت دارایی های دیجیتال جدید استفاده کنند.
مبادله دارایی ها از طریق بازارهای موجود: یونی سواپ می تواند از این پلت فرم برای مبادله دارایی های دیجیتال از طریق بازارهای غیرمتمرکز که قبلا ایجاد شده اند استفاده کند.
نقدینگی فراهم کنید و پاداش کسب کنید: کاربران یونی سواپ می‌توانند نقدینگی را با شرط‌بندی – توافق بر عدم معامله یا فروش – دارایی‌های دیجیتال خود فراهم کنند. کسانی که ارزهای دیجیتال خود را در پلتفرم یونی سواپ به اشتراک می گذارند با UNI پاداش می گیرند.

در حاکمیت یونی سواپ شرکت کنید: دارندگان توکن UNI این اختیار را دارند که پلتفرم یونی سواپ را اداره کنند و قدرت رای گیری متناسب با موجودی UNI کاربران توزیع شود.

شرکت در شبکه یونی سواپ نیاز به اتصال یک کیف پول دیجیتال سازگار دارد. علاوه بر این، از آنجایی که پلتفرم اتریوم برای پردازش تراکنش‌های یونی سواپ کارمزد جمع‌آوری می‌کند، کاربران یونی سواپ برای پرداخت هر گونه کارمزد تراکنش‌هایی که متحمل می‌شوند به اتر (ETH) نیاز دارند.

بهترین کیف پول های یونی سواپ در سال 2023

در زیر لیستی از بهترین کیف پول های یونی سواپ در سال 2023 آمده است.

1. لجر نانو اس
دستگاه Nano S یکی از کیف‌پول‌های ذخیره‌سازی رمزنگاری ترجیحی از نظر امنیت و کارایی است. این دستگاه یک ارتباط صاف بین دنیای بلاک چین و کاربر در نظر گرفته می شود. این کیف پول از بیش از 1100 توکن و سکه پشتیبانی می کند.

این دستگاه هیچ سازشی در امنیت ندارد. تمام داده های خصوصی شما را به صورت تکه تکه ذخیره می کند. رابط کاربری دستگاه ساده، زیبا و در عین حال جامع است. شما به راحتی می توانید قبل از انجام هر معامله واقعی، کارمزد تراکنش خود را به صورت زنده تخمین بزنید.

ویژگی ها و حقایق:

به دلیل امنیت قابل توجهی که دارد، امکان حمله یا هک شدن دستگاه توسط ویروس وجود ندارد.
این پشتیبانی چند دارایی را فراهم می کند. کاربران می توانند بیش از یک توکن یا سکه را با استفاده از همان کیف پولی که شما در اختیار دارید ذخیره کنند.
این یکی از مقرون به صرفه ترین کیف پول های سخت افزاری مبتنی بر OLED در بازار است.
این کیف پول صفحه نمایش OLED را در اختیار شما قرار می دهد. این به این معنی است که می توانید هر تراکنشی را که انجام می دهید دوباره بررسی کنید.
تیم برند کیف پول چندان فعال نیست. این کیف پول به اندازه سایر کیف پول ها در بازار معتبر نیست اما همچنان ارزش داشتن را دارد.
قیمت این کیف پول حدود 136 دلار است که در مقایسه با ویژگی های آن چندان سنگین نیست.

2. ترزور
Trezor one یکی از برترین کیف پول های سخت افزاری است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی کیف پول شیک و راحت برای استفاده است. کیف پول‌ها تقریباً همه انواع دارایی‌های دیجیتالی را که وارد بازار می‌شوند، ذخیره می‌کنند. شما می توانید ارزهای دیجیتال خود را به صورت آفلاین ذخیره کنید.

وصله های امنیتی کیف پول به روز هستند. کیف پول ها کلیدهای خصوصی و داده های محرمانه شما را به صورت آفلاین ذخیره می کنند تا هیچ کس نتواند از طریق وب به آن دسترسی داشته باشد. اگرچه نسبت به دستگاه های لجر کمی پرهزینه است، اما ارزش استفاده از ویژگی ها را دارد.

ویژگی ها و حقایق:

در Trezor می توانید به راحتی دارایی های خود را از طریق صرافی داخلی بدون هیچ واسطه ای مبادله کنید.
مدیر رمز عبور رمزهای عبور شما را با خیال راحت از طریق کلیدهای دیجیتال ذخیره می کند. هیچ کس نمی تواند بدون تایید فیزیکی شما به حساب شما دسترسی داشته باشد.
کیف پول کمی گران است. سرمایه گذاری در کیف پول های سخت افزاری کمی تحت فشار است، اگر شما بودجه کمی دارید. بدون شک تیم سطح بالایی از امنیت را ارائه می دهد که اصلاً ارزان نیست.
پشتیبانی مشتری Trezor بسیار گرم است. این کیف پول به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته با سوالاتی که به طور ماهرانه پاسخ داده می شود، پشتیبانی برتر مشتری را ارائه می دهد.

3. متاماسک
MetaMask یک کیف پول آنلاین است که در قالب یک افزونه برای مرورگر در دسترس است. شما به راحتی می توانید افزونه را روی هر آبجو مانند کروم، فایرفاکس و اپرا نصب کنید.

این کیف پول ها مبتنی بر شبکه اتریوم هستند و فقط از توکن های ERC20 پشتیبانی می کنند. افزونه همچنین می تواند برای مرور برنامه های غیرمتمرکز استفاده شود. این کیف پول ها از 1000 توکن و سکه پشتیبانی می کنند. ابزار داخلی شکل شیفت در حساب MetaMask شما کاملاً کاربردی است.

ویژگی ها و حقایق:

کیف پول منبع باز برای عموم است. این بدان معنی است که همه می توانند به کد آن دسترسی داشته باشند، نرم افزار را مطالعه کنند و بنا به نیاز خود تغییر دهند.
برای صرفه جویی در زمان و تلاش، یک مبادله داخلی برای انتقال شما وجود دارد. شما به راحتی می توانید دارایی های خود را از یکی به دیگری مبادله کنید.
کیف پول ها انواع آنلاین هستند. یعنی 24/7 به اینترنت متصل است. به همین دلیل احتمال حمله زیاد وجود دارد.
ظاهر کیف بسیار زیبا است. استفاده از آن با اعمال صاف آسان است.
4. ایم توکن
ImToken یک کیف پول پشتیبانی چند سکه ای است. با طراحی بسیار راحت، کاربر پسند طراحی شده است. این کیف پول در دسته کیف پول های موبایل قرار می گیرد که امروزه از دسته بندی های جذابی در بازار ارزهای دیجیتال هستند.

پرفروش ترین کیف پول این است که از تمام توکن های مربوط به ERC-20 و ERC-721 پشتیبانی می کند. به طور متوسط بیش از 1000 توکن و سکه را پشتیبانی می کند. این کیف پول در هر دو سیستم عامل IOS و اندروید موجود است.

ویژگی ها و حقایق:

رابط کیف پول با هر دو بیلد در مبادله و ویجت های مبادله توکن یکپارچه شده است.
آخرین اما نه کم اهمیت، جبرگرای سلسله مراتبی است. این بدان معنی است که کیف پول شما هر زمان که معامله ای انجام می دهید یک آدرس عمومی جدید ایجاد می کند. این مانع از ردیابی حساب شما برای حمله هکرها می شود.
خود ImToken از ارزهای فیات پشتیبانی نمی کند. شما نمی توانید در ازای ارزهای فیات، ارزهای دیجیتال بخرید.
برای تایید تراکنش نیازی به چند امضا نیست. این بدان معنی است که شما تنها مسئول شروع تراکنش هستید.
وقتی صحبت از آخرین به روز رسانی ها و حل مشکلاتی که کاربران با آن مواجه هستند، جامعه کمکی ImToken بسیار مطابقت دارد. اگر کلیشه ای وجود دارد که متوجه نمی شوید، همیشه می توانید روی آنها حساب کنید.

5. کیف پول بایننس
اگر به دنبال کیف پول صرافی هستید، از دیدگاه ما بایننس بهترین گزینه موجود در بازار در حال حاضر است. این صرافی در مدت بسیار کوتاهی نام بسیار معتبری را به خود اختصاص داده است.

اگر به گذشته نگاه کنیم، تصویر کاملاً راضی کننده نیست، اما گذشته گذشته است. بایننس تقریباً بیش از 150 ارز دیجیتال را ذخیره می کند. همه ارزهای پشتیبانی شده می توانند در کیف پول ها از جمله XTZ ذخیره شوند و همچنین می توانید دارایی های دیجیتال خود را مبادله کنید.

ویژگی ها و حقایق:

بایننس یکی از بهترین صرافی های رمزنگاری قابل اعتماد و امن در نظر گرفته می شود.
پشتیبانی از خرید دارایی های دیجیتال از طریق ارزهای فیات نیز در دسترس است اما محدود به این عامل است.
این بهترین پلت فرم معاملاتی برای یونی سواپ است تا زمانی که یک معامله گر فعال روزانه باشید.
رابط کیف پول می تواند کمی مشکل ساز باشد. چیدمان کمی گیج کننده و پیچیده است. اما راهنماها و ویدئوهایی در این پلتفرم وجود دارد که می‌تواند توضیح دهد که چگونه می‌توانید به طور کامل بر کیف پول تسلط داشته باشید.
در صورت شروع هر معامله، کارمزد معاملاتی بایننس 0.1٪ است. اگرچه رمزارز خود را بدون هزینه ذخیره می کنید.

6. کیف پول اتمیک
کیف پول اتمیک والت نسخه دیگری از کیف پول مبتنی بر وب است که کلیدهای خصوصی و سایر اطلاعات محرمانه را در دستگاه شما ذخیره می کند.

می توانید از طریق اپلیکیشن موبایل به اپلیکیشن کیف پول دسترسی پیدا کنید یا نسخه دسکتاپ لپ تاپ خود را دانلود کنید. به جز IOS، کیف پول از تمامی سیستم عامل ها پشتیبانی می کند.

ویژگی ها و حقایق:

گزینه ای برای خرید ارزهای دیجیتال از طریق ارزهای فیات وجود دارد. می توانید هزینه خرید را از طریق کارت اعتباری خود پرداخت کنید.
ویژگی مبادله اتمی به شما امکان می دهد دارایی های دیجیتال خود را با موارد دلخواه خود مبادله کنید. اگرچه فقط از USD و EUR برای خرید کریپتو پشتیبانی می کند. از نظر کارمزد معامله، می تواند پرهزینه باشد.
این کیف پول از بیش از 300 ارز دیجیتال در بین بیت کوین، اتریوم و تزوس پشتیبانی می کند.
در میان ویژگی‌های دیگر، این برنامه تجربه یکپارچه را برای کاربران خود فراهم می‌کند که تعاملات را بسیار براق و روان می‌کند.
کیف پول اتمی بسیار امن و مطمئن است و مهم نیست که اطلاعات شما را در پایگاه داده خود ذخیره نمی کند.

7. کیف پول Guarda
اگر به دنبال بهترین کیف پولی هستید که بتوانید توکن‌های Uniswap یا سایر ارزهای دیجیتال خود را با خیال راحت‌تر ذخیره کنید، باید جستجوی خود را متوقف کنید. کیف پول Guarda جدید در بازار است.

اگرچه به اندازه کیف پول های سخت افزاری محبوب نیست، اما ارزش امتحان کردن را دارد. کیف پول‌های Guarda که به عنوان یک کوین اصلی شناخته می‌شوند، پشتیبانی نامحدودی را با تمام توکن‌ها و سکه‌های مرتبط با بیت‌کوین و شبکه اتریوم ارائه می‌کنند.

ویژگی ها و حقایق:

پشتیبانی مشتری کیف پول شگفت انگیز است. تیم Guarda 24/7 زنده خواهد بود تا تمام سوالات شما را حل کند و در صورت وجود به شما کمک کند.
کارمزد 5 درصد در مقایسه با سایر کیف پول های رمزنگاری بالا است و یکی از ایرادات اصلی کیف پول است.
اگرچه این برنامه برای دانلود کاملا رایگان است، اما در صورت استفاده از داخلی برای کیف پول، مقدار مشخصی هزینه وجود دارد که باید پرداخت کنید.
رابط کاربری بسیار ساده و مبتدی پسند است. اقدامات امنیتی خوب ویژگی اصلی این کیف پول است.
8. MyEtherWallet
این کیف پول که با محبت به عنوان MEW شناخته می شود، یک پلت فرم منبع باز است که به کاربران خود اجازه می دهد تا کیف پول های رمزنگاری خود را ایجاد کنند که در شبکه اتریوم کار می کند.

رمز Uniswap در شبکه ها پشتیبانی می شود زیرا بخشی از آن شبکه خاص نیز می باشد. پس از انتشار آن در سال 2015، کیف پول ها در مدت زمان کمتری محبوبیت بسیار بیشتری نسبت به سایر کیف پول ها به دست آوردند. MEW یک گزینه انعطاف پذیر برای توسعه دهندگانی است که به دنبال ساخت برنامه های غیرمتمرکز هستند.

ویژگی ها و حقایق:

در مورد سکه ها، MyEtherWallet از تمام توکن های ERC-20 مبتنی بر اتریوم پشتیبانی می کند.
MEW همچنین از تراکنش های ذخیره سازی سرد آفلاین پشتیبانی می کند.
این کیف پول یک نسخه موبایل و دسکتاپ ارائه می کند تا انعطاف پذیری بسیار بیشتری را به کاربران خود بدهد.
این کیف پول هیچ گونه اطلاعات حساس هیچ کاربری را در سرورهای خود ذخیره نمی کند.
کیف پول ها به اندازه کیف پول های سخت افزاری مانند Ledger Nano S یا Trezor ایمن نیستند.
وقتی صحبت از امنیت می شود، کیف پول گزینه مناسبی نیست. بسیاری از حملات فیشینگ اشاره شده است.

9. zengo

Uniswap به عنوان یک ارز دیجیتال و هم به عنوان یک صرافی غیرمتمرکز، در فضای کریپتو یک محصول جدید است. Uniswap راهی برای تبادل امن توکن‌های ERC-20 ساخته شده بر روی بلاک چین اتریوم بدون استفاده از یک صرافی متمرکز است.

Uniswap همچنین به دارندگان رمزارز اجازه می دهد تا با تجارت و نگهداری توکن های Uniswap (UNI) در حاکمیت پروتکل شرکت کنند.

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای شروع Uniswap از طریق کیف پول بدون کلید و امن ZenGo است. ZenGo به اندازه کافی ساده و ایمن است که هر مبتدی بتواند فوراً از آن استفاده کند. دارای ویژگی های اضافی است که یک کارت قرعه کشی مطمئن برای سرمایه گذاران کهنه کار است که می خواهند پرتفوی خود را رشد دهند.

ZenGo بهترین راه تجارت در حین حرکت است. این یک فروشگاه یک‌جا برای خرید، تجارت، نگهداری، مشاهده، ارسال یا دریافت UNI و سایر توکن‌ها با جامعه شما است. عوامل پشتیبانی دوستانه، به صورت زنده و درون برنامه ای در کنار شما هستند تا هر زمان که نیاز داشته باشید، به شما کمک کنند

همه کسانی که می خواهند روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند به یک کیف پول نیاز دارند. کیف پول رمزنگاری شما به عنوان مدرک مالکیت عمل می کند تا بتوانید به سکه هایی که در اختیار دارید دسترسی داشته باشید. ZenGo برای تازه واردانی که قبلا هرگز کریپتو نخریده‌اند عالی است، اما کهنه‌کارها تمام ابزارهای مورد نیاز خود را نیز در برنامه پیدا می‌کنند!

سوالات متداول

آیا Uniswap ایمن است؟
آره! این است. Uniswap یکی از امن ترین صرافی های غیرمتمرکز در بازار در نظر گرفته می شود. این توکن از زمان راه اندازی سه ماهه چهارم 2018 سر و صدا ایجاد کرده است. رمز Uniswap و قراردادهای هوشمند مرتباً توسط Consensys حسابرسی می شوند.

آیا می توانم از Uniswap در تلفن همراهم استفاده کنم؟
برنامه رسمی رمز Uniswap در IOS و Android در دسترس است. کیف پول های مبتنی بر موبایل بسیاری وجود دارد که می توانید به راحتی توکن های Uniswap خود را در آنها ذخیره کنید.

چه کسی Uniswap (UNI) را ایجاد کرد؟
هیدن آدامز Uniswap را در سال 2018 ایجاد کرد. آدامز متولد 1995، یک مهندس مکانیک واجد شرایط است که قبل از راه اندازی Uniswap در زیمنس کار می کرد. او همچنین مدتی را برای یک شرکت پوشیدنی IoT کار کرد.

چرا Uniswap در ابتدا ایجاد شد؟
مفهوم Uniswap در ابتدا توسط بنیانگذار اتریوم، ویتالیک بوترین، مطرح شد. او پیشنهاد کرد که یک صرافی غیرمتمرکز باید با استفاده از یک بازارساز خودکار روی زنجیره ایجاد شود. هیدن آدامز دو سال بعد Uniswap را با استفاده از بودجه بنیاد اتریوم راه اندازی کرد.

هدف Uniswap چیست؟
تعداد بسیار کمی از بازارسازان حرفه ای نقدینگی را بر روی دارایی های نازک عرضه می کنند. Uniswap این مشکل را حل می‌کند و اساساً به هر کسی اجازه می‌دهد با سپرده‌گذاری دارایی‌ها در یک استخر و کسب درآمد بر اساس میزان معاملات بعدی، یک بازارساز شود.

چه زمانی Uniswap معرفی شد؟
هیدن آدامز در سال 2017 پس از اخراج از کار خود در زیمنس، کار روی Uniswap را آغاز کرد. کارل فلوش از شرکت اتریوم به او ایده داد تا ارزهای دیجیتال را کشف کند.

چند توکن ایجاد شد؟
زمانی که UNI پایگاه کاربری خود را راه اندازی کرد، 150 میلیون توکن به صورت هوایی منتشر شد. عرضه فعلی در گردش 632,543,837.343 UNI است.

UNI روی چه نوع بلاک چینی اجرا می شود؟
Uniswap بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است و با تمام توکن های ERC-20 که برای ایجاد قراردادهای هوشمند در شبکه اتریوم استفاده می شوند، سازگار است.

آیا Uniswap انجمن آنلاین دارد؟
بله، Uniswap دارای یک جامعه پر جنب و جوش و فعال با گروه های بحث در Discord، Twitter، Reddit و دیگر پلتفرم ها است. می توانید در صفحه انجمن آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید.

آیا می توانید UNI را استخراج کنید؟
توزیع از طریق استخراج نقدینگی انجام می‌شود، اما نه از روش‌های استخراج مرسوم مانند روش‌هایی که برای بیت‌کوین استفاده می‌شود. ممکن است بسیار گران و پیچیده باشد، بنابراین اکثر مردم ترجیح می دهند UNI را از طریق کیف پول ها خریداری کنند.

در عرضه اولیه سکه چند توکن فروخته شد؟
UNI از طریق پیش فروش یا ICO فروخته نشد، بلکه در اختیار سرمایه گذاران و کاربران قرار گرفت. در طی ایردراپ اولیه، 150 میلیون توکن توزیع شد.

جمع بندی
کیف پول های بالا بهترین کیف پول هایی هستند که می توانید در نظر بگیرید. علاوه بر این، این کیف پول ها به شما مزیتی برای ذخیره سایر دارایی های رمزنگاری خود می دهند. بسیاری از کیف پول های ذکر شده از امکانات چند ذخیره سازی پشتیبانی می کنند. در پایان، تنها کاری که باید انجام دهید این است که معیارهای امنیتی را دنبال کنید. در مورد امنیت سازش نکنید. دنیای کریپتو در عین حال بسیار تاریک است. حساب شما ممکن است در عرض چند ثانیه بدون اطلاع شما مورد نفوذ یا هک قرار گیرد.

کیف‌پول‌های فوق، کیف‌پول‌های مورد قبول جهانی هستند که می‌توانید بر اساس اولویت‌های خود انتخاب کنید. در صورت هرگونه سوال با ما تماس بگیرید. سوالات خود را در زیر مطرح کنید ما بسیار خوشحال خواهیم شد که در هر راه ممکن به شما کمک کنیم.

امیدواریم در این مقاله از بخش آموزش کریپتو با ما همراه بوده باشید و مطلب را تا انتها مطالعه کرده باشید. اگر در لیست بالا کیف پولی از قلم افتاده میتوانید در نظرات همین پست با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید و تجربه استفاده از آن کیف پول را برای شرح دهید.

به این مطلب امتیاز بدهید...

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
  • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
  • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.