آموزش سخت افزار, آموزش نرم افزار, آموزش های کریپتوکارنسی

بهترین کیف پول های تزوس

بهترین کیف پول های تزوس
 • تزوس کوین، XTC، ارز دیجیتالی است که بر پایه تزوس، یک بلاک چین به اصطلاح خود اصلاح‌کننده، ساخته شده است. تزوس چیست و چگونه و XTC کار می کنند؟ در ادامه این مقاله از فناورانه با معرفی بهترین کیف پول های تزوس همراه باشید.

  بلاک چین تزوس
  تزوس بلاک چینی است که در نهایت از ارز دیجیتال تزوس پشتیبانی می کند. این بدان معنی است که تزوس (XTZ) توکن بومی سیستم است و بنابراین، از نظر فنی، به جای یک رمز ارز، یک سکه رمزنگاری است. در حالی که از برخی جهات همه بلاک چین ها مشابه هستند، اما همه آنها ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند که در نهایت آنها را منحصر به فرد می کند. تزوس، با راه حل “خود اصلاحی” خود برای یکی از مشکلات همیشگی که می تواند ارزهای رمزنگاری شده را حفظ کند، از این قاعده مستثنی نیست.

  یکی از مواردی که هر بنیانگذار یک بلاک چین جدید یا یک ارز دیجیتال جدید باید در نظر داشته باشد، امکان پشتیبانی از هارد فورک توسط اعضا است.

  هارد فورک فرآیندی است که طی آن یک بلاک چین تمام تراکنش‌هایی را که قبلاً معتبر می‌دانست، و تمام تراکنش‌هایی را که قبلاً نامعتبر می‌دانست، معتبر می‌سازد. این در واقع یک تغییر دائمی در بلاک چین است.

  هنگامی که هارد فورک در محل قرار می گیرد، کاربران باید نسخه به روز شده نرم افزار را دانلود و نصب کنند. البته این بدان معناست که نسخه قدیمی بلاک چین هنوز وجود دارد که به طور بالقوه می تواند به یک ارز دیجیتال جدید منجر شود. این باعث می‌شود که آن را با سافت فورک متفاوت کند، جایی که یک پروتکل جدید ایجاد می‌شود و پروتکل قدیمی حذف می‌شود.

  هارد فورک به عنوان اقدامات امنیتی
  هارد فورک ها را می توان به عنوان یک اقدام امنیتی برای جلوگیری از سرقت کریپتو توسط هکرها، مبارزه با باگ ها یا صرفاً برای کارآمدتر کردن کارها اجرا کرد. اگرچه آنها می توانند بحث برانگیز باشند، زیرا اغلب تعداد قابل توجهی از دارندگان کریپتو وجود دارند که نمی خواهند هارد فورک کنند. این افراد ممکن است یک رمزارز جدید را بر اساس روش قدیمی انجام کارها راه اندازی کنند.

  به نظر می رسد که افراد پشت تزوس از این امکان آگاه بودند، بنابراین چیزی را در سیستم خود ایجاد کردند که به جلوگیری از قرار دادن هارد فورک کمک می کرد.

  برنامه نویسی پشت بلاک چین به این معنی است که افرادی که توکن بومی آن، XTZ را در اختیار دارند، در مورد اتفاقاتی که برای سیستم می افتد رای می دهند و نتایج آرا به طور خودکار اجرا می شود. تفکر پشت این موضوع این است که از آنجایی که همه تغییرات به طور خودکار انجام می شوند، هارد فورک هرگز اتفاق نخواهد افتاد – حداقل در تئوری.

  این تا حدودی به نحوه عملکرد تزوس بستگی دارد. اما تا حدودی به این دلیل است که از آنجایی که مردم می‌دانند برای چه چیزی ثبت‌نام می‌کنند، کمتر احتمال دارد که وقتی اوضاع تغییر می‌کند ناراضی شوند و تصمیم بگیرند در بلاک چین قدیمی بمانند – در واقع، ارز دیجیتال جدید خود را پس از تزوس راه‌اندازی می‌کنند.

  نوآوری در اکوسیستم تزوس
  همانطور که کاغذ سفید زنجیره می گوید: «تزوس می تواند خود را از طریق فرآیند اصلاح درون پروتکل بدون نیاز به هارد فورک ارتقا دهد. انجام ارتقاء به این روش نوآوری را تسریع می کند، احتمال شکاف های بحث برانگیز را کاهش می دهد و ذینفعان را در اکوسیستم تزوس در یک دوره زمانی طولانی هماهنگ می کند.

  برای توسعه‌دهندگانی که بر روی تزوس کار می‌کنند، قابلیت ارتقاء تضمینی قوی است که پروتکل در آینده به راحتی کار خواهد کرد. تزوس برای ایستادگی در آزمون زمان ساخته شده است.

  نکته ای که در مورد هارد فورک باید به آن توجه کرد این است که طبق تعریف، آنها معمولاً در زمان ناپایداری پروتکل سازنده هارد فورک می آیند. این واقعیت که همه چیز به مرحله ای رسیده است که پروتکل باید در واقع کاملاً متفاوت شود، همچنین نشانگر تقسیم در سیستم است.

  افزایش قیمت توکن های بومی
  اگر تزوس به عنوان یک بلاک چین بتواند تا حد امکان از هارد فورک اجتناب کند و تغییراتی در سیستم داشته باشد که همانطور که به زودی خواهیم دید حداقل 80 درصد از جامعه شبکه از آن پشتیبانی می کنند، در تئوری باید ثبات بیشتری در سیستم وجود داشته باشد. . این از نظر تئوری برای قیمت هر توکن بومی خوب است.

  اما این تنها قرار دادن خودکار به جای تغییرات پروتکل نیست که تزوس را قابل توجه می کند. کارهای دیگری نیز وجود دارد که انجام می دهد.

  به عنوان مثال، دو بخش از بلاک چین وجود دارد. اینها پوسته است که بخشی از برنامه نویسی است که بر اساس رای کاربران تغییر می کند و با تراکنش ها و مدیریت شبکه کار می کند و پروتکلی که اطلاعات را به پوسته ارسال می کند.

  اینها اصول اولیه تزوس توضیح داده شده است، اما در مورد ارز دیجیتال تزوس چیست؟

  رمز ارز تزوس (XTZ)
  بیشتر، اما نه همه، بلاک چین ها از یکی از دو روش برای گرفتن سکه استفاده می کنند.

  اولین مورد اثبات کار است که شامل فرآیندی به نام استخراج رمزنگاری است. این از رایانه برای حل معادلات پیچیده ریاضی استفاده می کند. این فرآیند بحث‌هایی را برانگیخته است زیرا با پیچیده‌تر شدن مشکلات، قدرت پردازش کامپیوتری بیشتری مورد نیاز است که از الکتریسیته بیشتری استفاده می‌کند و بنابراین، در بیشتر موارد، انتشار کربن غیر دوست‌دار محیط‌زیست بیشتری تولید می‌کند.

  دومین فرآیندی که بسیاری از بلاک چین ها به عنوان جایگزینی برای اثبات کار استفاده می کنند، اثبات سهام نامیده می شود. ایده در اینجا این است که کاربران یک بلاک چین می توانند سکه های کریپتو که از قبل دارند را در یک کیف پول مخصوص قفل کنند و در ازای آن می توانند در مقطعی یک بلوک به بلاک چین اضافه کنند. سرمایه گذاری در کریپتو، دوباره در تئوری، بسیار سریعتر از استخراج است، به این معنی که موانع و تنگناهای کمتری وجود دارد. شاید مهمتر از آن، معاملات نیز ارزان تر هستند.

  اثبات مایع سهام
  نکته قابل توجه در مورد تزوس این است که روشی که کاربران تزوس (XTZ) دریافت می کنند از طریق نسخه اصلاح شده Proof of Stake به نام Liquid Proof of Stake است. روش کار به این صورت است که کاربران باید 8000 ارز رمزنگاری XTZ را در اختیار داشته باشند تا بتوانند خود را به عنوان یک گره در سیستم تثبیت کنند (یا به اصطلاح تزوس “نانپز” شوند) که به نوبه خود به آنها اجازه می دهد در حاکمیت بلاک چین

  با این حال، هنوز هم برای کاربرانی که تزوهای کافی (XTZ) ندارند، می توانند نانوا شوند تا در رای گیری شرکت کنند. آن‌ها می‌توانند این کار را با واگذار کردن ارز دیجیتال تزو به نانوایی که بتواند از طرف آن‌ها رای بدهد، انجام دهند. کاربران می‌توانند نانوایی‌هایی را که سکه‌های خود را به آنها واگذار می‌کنند تغییر دهند، به این معنی که گره‌ها باید در مورد آنچه پیشنهاد می‌کنند صادقانه و صریح بمانند.

  سیستم رای گیری شامل چهار مرحله است که هر مرحله حدود 23 روز از هم جدا می شود. اینها هستند؛

  دوره پیشنهاد. پیشنهادات توسط نانوایان ارائه می شود و آنهایی که بیشترین رای را دارند به جلو می روند.
  دوره رای اکتشافی. پیشنهادات قبلی رای گیری می شود و پیشنهاداتی که 80 درصد رای موافق را کسب می کنند به جلو می روند.
  دوره آزمون. پروپوزال های موفق به مدت 48 ساعت مورد آزمایش قرار می گیرند تا ببینند که آیا با خیال راحت کار می کنند یا خیر. اگر این کار را انجام دهند، پس جلو می روند.
  دوره رای تبلیغاتی پیشنهادهایی که تا اینجای کار می‌شوند به رای گذاشته می‌شوند و در صورت موافق بودن 80 درصد کاربران، اجرا می‌شوند.

  افرادی که در تزوس سرمایه گذاری می کنند ممکن است این کار را انجام دهند زیرا ایده یک بلاک چین که در واقع از خود در برابر هارد فورک محافظت می کند را جذاب می دانند. همچنین تعدادی برنامه غیرمتمرکز (یا dApps) وجود دارد که از زنجیره استفاده می کنند، مانند شرکت بیمه غیرمتمرکز Tezsure، که این سکه را به طور بالقوه برای سرمایه گذاران جذاب می کند.

  نقش آرتور بریتمن
  تا آنجا که تاریخچه سیستم پیش می رود، تزوس در اصل توسط آرتور بریتمن پیشنهاد شد، که کاغذ سفید بلاک چین را با نام LM Goodman نوشت. بریتمن که قبلاً برای گوگل و وایمو به عنوان مهندس پژوهش کار می کرد، نام مستعار را ظاهراً به عنوان ارجاع به نویسنده مقاله ای در مجله نیوزویک انتخاب کرد که ادعا می کرد ساتوشی ناکاموتو، بنیانگذار بیت کوین را ردیابی کرده است.

  برایتمن و همسرش کاتلین شرکتی به نام Dynamic Ledger Solutions برای حمایت از توسعه پروژه راه اندازی کردند. کریپتو تزوس (XTZ) برای اولین بار در سال 2017 وارد بازار آزاد شد. تا 22 نوامبر 2021، 867,900,067.59 XTZ در گردش بود یا 96.79 درصد از کل عرضه 896,694,798.

  که تزوس توضیح داده شده است. با این حال، قبل از عجله برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال، به یاد داشته باشید که ارزهای دیجیتال می‌توانند به شدت نوسان داشته باشند، قیمت‌ها می‌توانند کاهش یابند و هرگز نباید بیش از آنچه که می‌توانید از دست بدهید، سرمایه‌گذاری کنید.

  لیست کیف پول های برتر تزوس 2023

  زمانی که به دنبال بهترین کیف پول های تزوس می گردیم، تعدادی الزامات وجود دارد. این موارد شامل عواملی مانند امنیت کیف پول، پشتیبانی جامعه، عملکرد و سهولت استفاده است. همچنین بسیار مهم است که کیف پول مورد نظر این قابلیت را داشته باشد که تزوس شما را به اشتراک بگذارد.

  با توجه به اینکه تزوس از مکانیسم اجماع اثبات سهام نیز استفاده می کند، دارندگان توکن این فرصت را دارند که با قرار دادن توکن های XTZ فعلی خود و مشارکت برای ایمن سازی شبکه، توکن های بیشتری کسب کنند. بنابراین، نه تنها قرار دادن تزوس شما به ایمن‌تر شدن شبکه کمک می‌کند، بلکه باعث بازدهی شما نیز می‌شود.

  لیست زیر شامل طیف وسیعی از گزینه ها از سخت افزار گرفته تا کیف پول موبایل و کاغذی است. ممکن است کیف پول هایی وجود داشته باشند که ما آنها را در این لیست حذف کرده ایم، اما اگر می خواهید از نرم افزار شخص ثالث دیگری استفاده کنید، باید مطمئن شوید که پشتیبانی کافی برای آن در جامعه وجود دارد.

  کیف پول تزوس چیست؟

  به زبان ساده، کیف پول تزوس یک کیف پول رمزنگاری است که XTZ، ارز اصلی تزوس، و همچنین NFT های مختلف تزوس را ذخیره و مدیریت می کند. به عبارت دیگر، یک کیف پول دیجیتال تزوس به عنوان خانه ای برای NFT ها و ارزهای دیجیتال شما عمل خواهد کرد. این جایی است که می توانید با خیال راحت به دارایی های دیجیتال مبتنی بر تزوس خود دسترسی داشته باشید.

  ساده ترین کیف پول تزوس به شما امکان می دهد XTZ را نگه دارید، ارسال کنید و دریافت کنید. با این حال، با کیف پول‌های پیشرفته‌تر، می‌توانید توکن‌های رمزنگاری، سهام، تجارت و مبادله و موارد دیگر را قرض دهید. علاوه بر این، در حالی که برخی از کیف پول ها فقط به عنوان کیف پول تحت وب در دسترس هستند، برخی دیگر نسخه های وب، دسکتاپ و موبایل را ارائه می دهند.

  اکنون که به اصول اولیه پرداختیم، بیایید نگاهی به بهترین کیف پول های تزوس بیاندازیم.

  لجر نانو ایکس
  اگر به دنبال کیف پول سخت افزاری هستید، لجر نانو بهترین تنوع را دارد. در بالای صفحه، Ledger Nano X قرار دارد. با جدیدترین تراشه پیشرفته طراحی شده است که به طور خاص برای ایمن سازی وجوه رمزنگاری شما طراحی شده است. طراحی شیک آن حمل آن را بسیار آسان کرده است. دارای صفحه نمایش LED، 2 دکمه و پوشش گردان آلومینیومی است. با پشتیبانی از بیش از 20 سکه و توکن ERC-20 همراه با فضایی برای ذخیره تا 100 برنامه غیرمتمرکز ارائه می شود. این تراشه دارای گواهینامه EAL5+ است که به خاطر سطح قابلیت اطمینان و امنیت محصول، خیال شما را راحت می کند. این محصول بر روی یک سیستم عامل مناسب به نام BOLOS اجرا می شود که توسط Ledger طراحی شده است تا امنیت dapps و cryptos ذخیره شده روی سخت افزار را به حداکثر برساند.

  می توانید به راحتی آن را با استفاده از درگاه کابل USB-C به لپ تاپ خود وصل کنید یا با استفاده از اتصال بلوتوث به تلفن همراه خود وصل کنید. برای تکمیل آن باید بگوییم که با قیمت نه چندان سنگینی در حدود 136 دلار عرضه می شود. شما می توانید از وب سایت آنها سفارش دهید. بسته قابل تحویل شامل یک کابل USB، یک بروشور دستی، برگه‌های رمز بازیابی و یک بند جاکلیدی به همراه دستگاه کیف پول سخت‌افزاری شما است.

  یکی از ویژگی‌های شگفت‌انگیز محصولات لجر این است که با برنامه‌ای به نام Ledger Live، می‌توانید سکه‌های تزوس خود را به اشتراک بگذارید و برای دارایی‌های خود پاداش دریافت کنید. به طور خلاصه:

  مزایا:

  طراحی قابل حمل و سبک.
  دوستانه مبتدی.
  راه اندازی آسان، نیازی به کامپیوتر ندارد. پین را می توان با دستگاه تنظیم کرد.
  گزینه درآمد غیرفعال با سهام تزوس.

  معایب:

  امنیت وجوه به شما بستگی دارد. اگر برگه های بازیابی را گم کنید، وجوه شما ممکن است دزدیده شود.
  گزینه چندان ارزانی نیست.
  نرم افزار منبع باز نیست.
  برای ذخیره سازی کوتاه مدت مناسب نیست. برای هدل طولانی مدت مناسب تر است.

  ترزور مدل تی

  یک کیف پول سخت افزاری با ظاهر قدیمی، Trezor یک دستگاه ایمن، سبک و بسیار قابل حمل است که هرکسی که می خواهد وجوه خود را به صورت آفلاین ایمن کند باید به فکر خرید آن باشد. کیف پول با طراحی چند ارزی دارد و از 1000 سکه مختلف پشتیبانی می کند. دارای یک صفحه نمایش LCD کوچک با رنگ روشن است که به شما امکان می دهد کد پین را تنظیم کنید، تراکنش ها را تأیید کنید و یک تأییدیه برای تراکنش های خود دریافت کنید. در دماهای شدید دوام می آورد و غروب می کند

  پس از راه اندازی و انتقال وجوه خود، می توانید به داشبورد شخصی خود در وب سایت دسترسی پیدا کنید. این وب سایت به شما امکان می دهد با وجوه موجود در دفتر خود تعامل داشته باشید، با قابلیت ارسال، دریافت، خرید یا حتی مبادله وجوه خود با سایر ارزهای دیجیتال. همچنین می توانید سابقه تراکنش خود را با داشبورد وب سایت پیگیری کنید. همچنین می‌توانید رمزهای عبور خود را در فضای ابری یا با کارت میکرو SD که توسط دستگاه شما پشتیبانی می‌شود ذخیره و مدیریت کنید. با کنار هم قرار دادن آن داریم:

  مزایا:

  ساده برای استفاده.
  طراحی کوچک قابل حمل.
  سازگار با تمام سیستم عامل ها
  1000+ سکه مختلف.
  کلید خصوصی شما همیشه امن است.
  از XTZ در مقایسه با مدل‌های قبلی خود که این قابلیت را ارائه نمی‌کردند، پشتیبانی می‌کند.

  معایب:

  در مقایسه با محصولات دفتر کل کوچک نیست.
  مستعد از دست دادن یا سرقت که منجر به از دست دادن وجوه می شود.
  قیمتش کاملا تند هست بالای 150 دلار

  کیف پول TezBox
  اولین کیف پول کاربردی مبتنی بر رابط کاربری گرافیکی برای تزوس، کیف پول TezBox است. مدت کوتاهی پس از اجرای ICO برای تزوس ایجاد شد و آن را به یک محصول انحصاری تزوس تبدیل کرد. این بسیار امن است زیرا هیچ یک از اطلاعات کلید خصوصی شما را در داخل ذخیره نمی کند، اما در واقع از دستگاه خود به عنوان ذخیره سازی برای کلیدهای شما برای دسترسی و بازیابی اطلاعات استفاده می کند. با توجه به تعداد ممیزی هایی که انجام داده و ساختار امنیتی پیشرفته آن را تضمین می کند قابل اعتماد است.

  این برنامه به گونه‌ای طراحی شده است که توسعه‌دهنده پسند باشد، بنابراین اگر توسعه‌دهنده هستید و عاشق آزمایش با کریپتوهای مختلف هستید، می‌توانید اساساً از TezBox استفاده کنید و آن را با برنامه‌های غیرمتمرکز خود ادغام کنید. همه اینها ممکن است زیرا رایگان و منبع باز است که به راحتی در Github در دسترس است. شما می توانید آن را از مخزن به عنوان یک کیف پول تحت وب یا یک برنامه دسکتاپ برای کیف پول دانلود کنید. همچنین به عنوان یک افزونه مرورگر برای کروم در دسترس است. همه چیز را در مورد TezBox خلاصه می کنیم:

  مزایا:

  ساخته شده برای XTZ.
  به این دلیل که کلیدهای خصوصی شما را ذخیره نمی کند یا نیازی ندارد، ایمن شوید.
  این شرکت تحت ممیزی های متعددی قرار گرفت که استانداردهای امنیتی آن را تضمین می کند.
  رایگان برای استفاده. متن باز.

  معایب:

  نه برای مبتدیان
  برای استفاده صحیح نیاز به آشنایی با Github و کدنویسی دارد.

  کیف پول اتمیک
  کیف پول اتمی یک کیف پول مبتنی بر وب است که اطلاعات کلید خصوصی شما را به صورت محلی در دستگاه شما ذخیره می کند. می توانید از طریق تلفن خود به برنامه کیف پول دسترسی داشته باشید یا آن را برای دسکتاپ خود دانلود کنید. به عنوان یکی از مزایای کلیدی آن، پشتیبانی از تمام سیستم عامل های موجود است، بنابراین مهم نیست که از چه سیستم عاملی استفاده می کنید، یک نسخه برنامه سازگار در دسترس است.

  در میان ویژگی‌های آن، یک رابط کاربری بسیار کاربرپسند است که تعاملات را بسیار یکپارچه می‌کند. این بسیار امن است و اطلاعات خصوصی شما را در پایگاه داده خود ذخیره نمی کند، در نتیجه آن را به یک کیف پول بدون حضانت تبدیل می کند. این بیش از 300 ارز رمزنگاری شده را پشتیبانی می کند که در میان آنها XTZ، BTC، ETH، XRP و بسیاری دیگر قرار دارند.

  برنامه کیف پول اتمی امکان خرید درون برنامه ای برای ارزهای دیجیتال موجود از طریق کارت اعتباری شما را فراهم می کند. این ارز عمدتاً از ارزهای USD و EUR پشتیبانی می کند و از ارزهای بیشتری در راه است. این یک کیف پول چند ارزی است که به شما امکان می دهد چندین ارز را در یک کیف پول اتمی ذخیره کنید.

  بخوانید>>>>> نقد و بررسی اتمیک والت

  کیف پول اتمی با Atomic Swap ارائه می شود – صرافی که به شما امکان می دهد ارزهای دیجیتال خود را با سایر ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده مبادله کنید. این کار را به صورت زنجیره ای انجام می دهد که از خطر دخالت شخص ثالث جلوگیری می کند. برنامه کیف پول به صورت رایگان از وب سایت آن در دسترس است. همچنین برنامه های کسب درآمد و وابسته را از طریق اجازه دادن به کاربران برای خرید و نگهداری ارز بومی خود به نام AWC ارائه می دهد. بنابراین، مزایا و معایب کیف پول اتمی را می توان به موارد زیر خلاصه کرد:

  مزایا:

  لیست رو به رشد دائمی رمزارزهای پشتیبانی شده.
  الگوریتم های HD برای ذخیره سازی امن
  مبادله اتمی برای تبادل ارزهای دیجیتال ایمن و درون پلتفرم.
  معایب:

  منبع باز نیست
  در حال حاضر فقط برای دلار و یورو برای خرید ارزهای دیجیتال پشتیبانی می شود.
  پرهزینه از نظر کارمزد کمیسیون از طریق کارت های اعتباری.

  کیف پول مگنوم
  مگنوم یکی دیگر از کیف پول‌های غیرقانونی است که از چندین ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. از دستگاه های trezor و ledger با یکپارچگی کامل پشتیبانی می کند. در حال حاضر، بیش از 60 ارز دیجیتال با 40 کریپتو، حدود 10 سکه پایدار و بیش از 2000 توکن ERC-20 را در یک مکان پشتیبانی می کند. این کیف پول در حال حاضر یک برنامه اندرویدی را ارائه می دهد که در فروشگاه Google Play موجود است.

  اپلیکیشن کیف به شما امکان مدیریت، ارسال و دریافت دارایی های رمزنگاری شده را می دهد. شما می توانید فورا دارایی ها و نشانه های خود را با کمترین نرخ های موجود مبادله کنید. علاوه بر این، یک جنبه جالب این است که کلیدهای خصوصی و عملکردهای شما را تنها در آدرس های عمومی ذخیره نمی کند. یکی از ویژگی های کلیدی کیف پول مگنوم قابلیت ادعای ایردراپ است. بیش از 100 ایردراپ در دسترس برای ادعا و کسب کریپتوهای رایگان وجود دارد. علاوه بر این، به شما این امکان را می دهد که وجوه خود را از طریق اثبات سهام واگذار شده چند برابر کنید و به کاربران این امکان را می دهد که ارزهای دیجیتال خود را به اشتراک بگذارند و در ازای آن پاداش دریافت کنند. به عبارت ساده، کیف پول Magum دارای مزایا و معایب زیر است:

  مزایا:

  کیف پول غیر حضانت
  پشتیبانی چند ارزی
  پشتیبانی از 2000+ رمز ERC و پشتیبانی از 60+ رمزارز
  برنامه موبایل موجود است
  Airdrops

  معایب:

  هیچ برنامه ای برای آیفون وجود ندارد.

  کیف پول گاردا

  کیف پول Guarda که در هر دو پلتفرم دسکتاپ و موبایل قابل دسترسی است، به طور یکپارچه با اکثر سیستم عامل ها ادغام می شود. با استفاده از این دستگاه ها، کاربران همیشه کنترل کاملی بر کلیدهای خود دارند.

  یکی از ویژگی های قابل توجه کیف پول Guarda، قابلیت تبادل یکپارچه آن است که امکان تبدیل بی دردسر XTZ و سایر ارزهای دیجیتال را فراهم می کند. در نتیجه، کاربران ملزم به انتقال دارایی های رمزنگاری خود به صرافی های خارجی برای اهداف مبادله نیستند.

  برای افزایش امنیت، کیف پول Guarda سازگاری کامل با کیف‌پول‌های سخت‌افزاری را ارائه می‌دهد و کاربران را قادر می‌سازد تا کلیدهای خصوصی را در دفتر کل ذخیره کنند و از آن برای امضای تراکنش استفاده کنند.

  یکی دیگر از جنبه های قابل ستایش خدمات Guarda پشتیبانی آن از دامنه های بلاک چین است که دریافت دارایی های رمزنگاری شده را از طریق آدرس های رمزنگاری سفارشی تسهیل می کند.

  علاوه بر این، کیف پول Guarda به کاربران این امکان را می‌دهد تا در استیکینگ ارزهای دیجیتال شرکت کنند و فرصت‌هایی را برای کسب بازده فراهم کنند. این ویژگی چندین ارز دیجیتال از جمله Tezos (XTZ)، Cosmos (ATOM)، Tron (TRX) و غیره را پوشش می دهد.

  هنگام در نظر گرفتن پشتیبانی جامعه، Guarda در چندین فروم آنلاین، سایت‌های بررسی و فروشگاه‌های اپلیکیشن رسمی، نظرات مثبتی دریافت می‌کند. تیم Guarda به طور مداوم پاسخگویی سریع به نگرانی های مطرح شده را نشان می دهد، که به طور قابل توجهی اعتماد کاربر را افزایش می دهد.

  کیف پول امن و حسابرسی شده است و بنابراین عملکرد قابل اعتماد و بدون درز را ارائه می دهد که می توانید بدون خطر از دست دادن وجوه ارزشمند خود از آن استفاده کنید. به بیان ساده:

  مزایا:

  پشتیبانی از چندین پلتفرم – دسکتاپ، کیف پول وب، برنامه موبایل یا حتی یک برنامه افزودنی مرورگر.
  دوستانه مبتدی.
  قابلیت تبادل درون برنامه ای
  گزینه خرید درون برنامه ای از طریق ویزا یا مسترکارت.
  معایب:

  پشتیبانی از توکن های محدود
  بدون پشتیبانی از MacOS یا Linux.

  تزوس.آبی
  تزوس.Blue یک برنامه کیف پول منبع باز است که می توانید بلافاصله آن را دانلود کنید. اگرچه در حال حاضر از تلفن‌های همراه اندروید و سیستم عامل ویندوز پشتیبانی می‌کند، اما قابلیت آزمایشی را از فروشگاه اپل در دسترس است. این یک گزینه امیدوارکننده به عنوان یکی از بهترین کیف پول های تزوس در دسته رایگان است.

  به دلیل ساختار برنامه بومی که توسط سیستم عاملی که شما از آن استفاده می کنید محافظت می شود، نوید سطح بالایی از امنیت را می دهد. این یک رمزگذاری چند لایه روی کلیدهای خصوصی شما که در حافظه و حافظه ذخیره می شوند اضافه می کند. این لایه ها رمزگشایی کلیدها را برای یک هکر در هنگام حمله به شدت دشوار می کند. یک شبکه دو طرفه بی‌درنگ بین برنامه‌ها با شبکه تزوس وجود دارد که به شما این امکان را می‌دهد تا با شبکه به شیوه‌ای امن و بدون درز تعامل داشته باشید. با کنار هم قرار دادن همه چیز برای تزوس Blue، داریم:

  مزایا:

  رمزگذاری چند لایه
  منبع باز و رایگان برای استفاده.
  پشتیبانی شبکه دو طرفه برای تعامل بدون درز با شبکه تزوس.

  معایب:
  مبتدی دوستانه نیست.
  برای استفاده و نصب بهینه نیاز به پس زمینه اولیه توسعه دهنده دارد.
  هیچ برنامه پایداری برای محصولات اپل یا MacOS وجود ندارد.

  کیف پول بایننس
  اگر به دنبال کیف پول صرافی هستید، از دیدگاه ما بایننس بهترین گزینه موجود در بازار در حال حاضر است. این صرافی در مدت بسیار کوتاهی نام بسیار معتبری را به خود اختصاص داده است. اگر به گذشته نگاه کنیم، تصویر کاملاً راضی کننده نیست، اما گذشته گذشته است. بایننس تقریباً بیش از 150 ارز دیجیتال را ذخیره می کند. همه ارزهای پشتیبانی شده می توانند در کیف پول ها از جمله XTZ ذخیره شوند و همچنین می توانید دارایی های دیجیتال خود را مبادله کنید.

  رابط کیف پول می تواند کمی مشکل ساز باشد. چیدمان کمی گیج کننده و پیچیده است. اما راهنماها و ویدئوهایی در این پلتفرم وجود دارد که می‌تواند توضیح دهد که چگونه می‌توانید به طور کامل بر کیف پول تسلط داشته باشید. در صورت شروع هر معامله، کارمزد معاملاتی بایننس 0.1٪ است. اگرچه رمزارز خود را بدون هزینه ذخیره می کنید.

  بایننس یکی از بهترین صرافی های رمزنگاری قابل اعتماد و امن در نظر گرفته می شود. پشتیبانی از خرید دارایی های دیجیتال از طریق ارزهای فیات نیز در دسترس است اما محدود به این عامل است. با این حال، این بهترین پلت فرم معاملاتی برای XTZ است تا زمانی که شما یک معامله گر فعال روزانه باشید.

  اگزودوس

  آیا می خواهید همه چیز را در مورد کیف پول Exodus بدانید؟ خوب، شما به جای مناسب آمده اید. اول از همه، چیزی که باعث می شود این کیف پول در بین سایر کیف پول ها بسیار محبوب باشد، استفاده آسان از آن است. طراحی Exodus دلیل اصلی جذاب بودن کیف پول برای کاربران کریپتو است. پشتیبانی چند سکه ای می تواند بیش از 40 نوع مختلف Cryptos را به طور همزمان پشتیبانی کند.

  کیف پول Exodus یک کیف پول نرم افزاری محبوب است که از چندین ارز دیجیتال از جمله Tezos (XTZ) پشتیبانی می کند. این به دلیل رابط کاربر پسند و طراحی بصری خود شناخته شده است، که آن را برای کاربران مبتدی و باتجربه ارزهای دیجیتال قابل دسترسی می کند.
  کیف پول Exodus از طیف گسترده ای از ارزهای دیجیتال از جمله Tezos، Bitcoin، Ethereum و بسیاری دیگر پشتیبانی می کند. این به شما امکان می دهد چندین دارایی دیجیتال را در یک کیف پول واحد مدیریت و ذخیره کنید. کیف پول Exodus یک رابط بصری جذاب و آسان برای استفاده فراهم می کند. ویژگی هایی مانند ردیابی نمونه کارها، تاریخچه تراکنش و مبادله داخلی برای مبادله بین ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده را ارائه می دهد. کیف پول از تدابیر امنیتی مختلفی برای محافظت از وجوه شما استفاده می کند. از ساختار کیف پول قطعی سلسله مراتبی (HD) استفاده می کند، به این معنی که یک آدرس منحصر به فرد جدید برای هر تراکنش ایجاد می شود. علاوه بر این، به شما امکان می دهد رمز عبور تنظیم کنید و احراز هویت دو مرحله ای اختیاری (2FA) را برای یک لایه امنیتی اضافی ارائه می دهد.

  کیف پول Exodus شامل یک سرویس مبادله داخلی است که به شما امکان می دهد ارزهای دیجیتال را مستقیماً در کیف پول معامله کنید. این ویژگی راحتی را فراهم می کند و نیازی به استفاده از صرافی های خارجی برای معاملات اولیه را از بین می برد. این یک ردیاب نمونه کارها را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد ارزش و عملکرد دارایی های ارز دیجیتال خود را نظارت کنید. برای مدیریت بهتر پورتفولیو، اطلاعاتی در مورد تخصیص دارایی و نمودارهای قیمت تاریخی شما ارائه می دهد. کیف پول Exodus به عنوان یک برنامه دسکتاپ برای ویندوز، مک و لینوکس و همچنین یک برنامه تلفن همراه برای iOS و Android در دسترس است.

  ایر گپ

  AirGap یک کیف پول منبع باز است که برای دستیابی به امنیت مانند کیف پول های سخت افزاری طراحی شده است. AirGap یک کیف پول موبایلی است که در اندروید و IOS موجود است. همچنین به‌عنوان نسخه جایگزین کیف پول سخت‌افزاری در میان عجایب کریپتو شناخته می‌شود. یکی از بزرگترین معایب هر کیف پول موبایل و وب این است که برای استفاده از آن کیف پول خاص باید به اینترنت وصل شوید تا کیف پول را مرور کنید.
  در این صورت، می‌توانید کیف پول را روی یک موبایل جداگانه نصب کنید، جایی که برای استفاده از کیف پول نیازی به اتصال به اینترنت ندارید. کیف پول ها در حالت آفلاین به خوبی کار می کنند. دو قسمت از کیف پول ها به نام های AirGap vault و AirGap wallet وجود دارد. کیف پول برای ذخیره ارزهای رمزنگاری شده شما استفاده می شود در حالی که خزانه برای تخصیص تراکنش ها استفاده می شود.

  AirGap بالاترین سطح امنیت را با ساخت فوری در یک صرافی فراهم می کند که در آن می توانید به راحتی توکن های خود را تعویض کنید. آخرین اما مهم این است که می توانید به راحتی توکن های تزوس (XTZ) خود را از طریق تزوس AirGap با تفویض اختیار بپزید.

  کیف پول کوکای تزوس
  Kukai یک کیف پول ذخیره سازی آنلاین منبع باز است که به طور خاص برای ذخیره XTZ شما طراحی شده است تا از پخت و شرط بندی تزوس پشتیبانی کند. این کیف پول هر دو نسخه اندروید و دسکتاپ را برای تسهیل جامعه ارائه می دهد. اگر از طریق مرورگر خود به اینترنت دسترسی داشته باشید، می توانید به کیف پول خود در هر نقطه از جهان دسترسی داشته باشید. کلیدهای خصوصی برای دسترسی به کیف پول در مرورگر وب شما با رمزگذاری کامل ذخیره می شوند.

  شگفت انگیزترین عملکرد کیف پول Kukai تزوس تراکنش های آفلاین است. این بدان معناست که بدون دسترسی به اینترنت می توانید هر معامله ای را که می خواهید انجام دهید اختصاص دهید. به این ترتیب کلیدهای شما هرگز نمی توانند در معرض اینترنت قرار گیرند. شما فقط می توانید تزوس (XTZ) خود را در کیف پول ذخیره کنید. با توجه به امضای آفلاین تراکنش ها، امنیت کیف پول را می توان به عنوان فوق العاده خوب طبقه بندی کرد.

  رابط کاربری کیف پول بسیار ساده، تمیز و استفاده آسان است. حتی برای مبتدیان نیز ویژگی های Baking و staking به خوبی توضیح داده شده و پیاده سازی شده است. هیچ کارمزد پنهانی و هزینه تراکنش وجود ندارد. Kukai یک پلت فرم منبع باز است که به این معنی است که کد به صورت عمومی برای خواندن و تأیید در دسترس است.

  ایجاد یک کیف پول جدید بسیار آسان است و وب سایت از حرکت ماوس شما برای افزودن آنتروپی اضافی به عبارت seed هنگام تولید کیف پول جدید استفاده می کند. این کمک می کند تا کیف پول را بیشتر ایمن کنید و اطمینان حاصل کنید که شکستن عبارت seed یا کلید اصلی تقریبا غیرممکن است.

  بدیهی است که کیف پول می تواند برای ارسال یا دریافت XTZ استفاده شود و این یک اتصال مستقیم به شبکه Tezos است. احتمالاً منحصربه‌فردترین و مفیدترین ویژگی کیف پول، امکان امضای تراکنش‌های آفلاین است، بنابراین اطمینان حاصل می‌شود که کلیدهای شما هرگز در معرض اینترنت قرار نمی‌گیرند. هنگامی که تراکنش به صورت آفلاین امضا شد، بعداً پس از برقراری مجدد اتصال به اینترنت، می توان آن را پخش کرد.

  از سادگی وب سایت ناامید نشوید زیرا این کیف پول خوبی است که مورد تحسین و حمایت بسیاری از جامعه تزوس قرار گرفته است.

  کیف پول تمپل

  Temple Wallet یک افزونه محبوب مرورگر و یک کیف پول موبایلی است که به طور خاص برای بلاک چین تزوس طراحی شده است. این یک رابط کاربر پسند و طیف وسیعی از ویژگی ها برای تعامل با توکن های تزوس (XTZ) و برنامه های غیرمتمرکز (dApps) ساخته شده بر روی پلت فرم تزوس ارائه می دهد. Temple Wallet به عنوان یک افزونه مرورگر برای مرورگرهای وب محبوب موجود است که برای تعامل با تزوس dApps و مدیریت توکن‌های XTZ و NFT‌های شما راحت است.

  کیف پول معبد یک کیف پول متن باز و غیرمتمرکز است که به اکوسیستم تزوس اختصاص دارد و از توکن های XTZ پشتیبانی می کند. این یک رابط کاربری بصری و کاربرپسند ارائه می دهد که آن را برای کاربران در تمام سطوح تجربه قابل دسترسی می کند. این فرآیند مدیریت توکن های تزوس و اجرای تراکنش ها را ساده می کند.

  کیف پول معبد یکپارچه سازی یکپارچه با برنامه های غیرمتمرکز مبتنی بر تزوس (dApps) فراهم می کند. همچنین از نمایندگی تزوس پشتیبانی می کند و به شما این امکان را می دهد که توکن های XTZ خود را به اشتراک بگذارید و بدون اجرای گره خود جوایزی کسب کنید. شما به راحتی می توانید XTZ خود را مستقیماً در کیف پول به نانوایی مورد نظر خود واگذار کنید. این کیف پول به شما امکان می دهد چندین حساب تزوس را در یک رابط کیف پول مدیریت کنید.

  Temple Wallet همچنین ویژگی های پیشرفته ای مانند واردات و صادرات کیف پول با استفاده از عبارات یادگاری، ادغام کیف پول سخت افزاری (مانند Ledger Nano S/X) و توانایی مدیریت و تعامل با توکن ها و NFT های مبتنی بر تزوس را ارائه می دهد.

  کیف پول Galleon تزوس

  کیف پول Galleon یک کیف پول دسکتاپ محبوب است که به طور خاص برای بلاک چین تزوس طراحی شده است. این یک محیط غنی از ویژگی ها برای مدیریت توکن های تزوس (XTZ) و تعامل با شبکه تزوس فراهم می کند. Galleon Wallet برای سیستم عامل های Windows، macOS و Linux در دسترس است. کیف پول Galleon استقرار Tezori است. این یک چارچوب کیف پول منبع باز برای توکن های تزوس است که از کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری به هشت زبان مختلف پشتیبانی می کند. کیف پول Galleon پشتیبانی داخلی از نمایندگی و پخت تزوس را فراهم می کند. می‌توانید توکن‌های XTZ خود را به اشتراک بگذارید و با تفویض اختیار به نانوایی دلخواه، همه از داخل رابط کیف پول، جوایزی کسب کنید. ویژگی هایی برای مدیریت تفویض اختیار و ردیابی پاداش ها ارائه می دهد. این به شما امکان می دهد چندین حساب تزوس را در یک کیف پول مدیریت کنید.

  اتومکس
  Atomex یک کیف پول ارزهای دیجیتال غیرقانونی و چند ارزی با عملکرد مبادله توکن ترکیبی داخلی است.

  کیف پول Atomex کاملاً منبع باز است و می توانید آن را در GitHub پیدا کنید. در وب سایت رسمی، Atomex انتخاب کیف پول تحت وب، کیف پول دسکتاپ (ویندوز، لینوکس و macOS) یا کیف پول موبایل (iOS و Android) را به کاربران ارائه می دهد که به کاربران تنوع زیادی می دهد. علاوه بر این، به راحتی با کیف پول های دیگری مانند تمپل و کوکای سازگار است.

  با به‌روزرسانی اخیر، کیف پول Atomex اکنون از انواع استانداردهای تزوس، از جمله استانداردهایی که NFT‌های Texos را در کنار ارزهای رمزنگاری شده مانند XTZ، BTC، ETH، LTC، tzBTC، tBTC، wBTC و USDT قرار می‌دهند، پشتیبانی می‌کند. این آن را به گزینه ای مناسب برای ذخیره سازی NFT های تزوس شما تبدیل می کند. در اکتبر سال 2021، کیف پول توسط حداقل مقامات بازرسی شد که سطح بالای امنیت آن را تأیید کرد.

  کیف پول Umami
  کیف پول Umami یک کیف پول رومیزی راحت است که می تواند برای کاربران جدید و پیشرفته اکوسیستم تزوس مناسب باشد. این توسط Nomadoc Labs ساخته شده است، که مشارکت کننده اصلی خود پروتکل تزوس است. هنوز در حال توسعه است، اما نسخه بتا قبلا منتشر شده است.

  Umami یک نسخه دسکتاپ ارائه می دهد که می تواند بر روی سیستم عامل های macOS، Linux و Windows نصب شود. کیف پول Umami رایگان است و تنها کارمزد آن هزینه گاز مربوط به استفاده از بلاک چین تزوس است.

  Umami یک کیف پول عالی برای NFT های تزوس است زیرا به آنها اجازه می دهد تا آنها را مشاهده، ارسال، دریافت و در کیف پول ذخیره کنند و گزینه گالری در پایان سال 2021 اضافه شده است.

  Wetez (کیف پول موبایل)
  Wetez یکی از اولین شرکت هایی است که کیف پول موبایلی را برای ارسال، دریافت و قرار دادن توکن های XTZ ارائه کرده است. شرکت سازنده کیف پول Wetez در چین مستقر است.

  کیف پول موبایل برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس است و به طور کامل با سرویس نمایندگی Tezos ادغام می شود و به شما امکان می دهد توکن ها را به اشتراک بگذارید و سود سهام XTZ خود را دریافت کنید.

  کیف پول کاغذی تزوس
  در حال حاضر (اوایل دسامبر 2018) هیچ تولید کننده رسمی کیف پول کاغذی Tezos وجود ندارد. البته همیشه می‌توانید با نوشتن عبارت و/یا کلید عمومی، کیف پول کاغذی خود را بسازید.

  با این حال، به نظر می رسد که در آینده نزدیک یک تولید کننده کیف پول کاغذی وجود خواهد داشت. در سپتامبر 2018 مسابقه ای بر روی 99طرح برای ایجاد طرحی برای کیف پول کاغذی Tezos برگزار شد. دو طرح برنده انتخاب شد و در صورت تمایل می توانید به صفحه مسابقه 99طرح ها بروید تا آنها را ببینید.

  این مسابقه توسط SimpleStaking.com میزبانی شد، که به نظر می رسد یک کیف پول دسکتاپ Tezos است که در حال توسعه است. می‌توانید نسخه بتا را دانلود کنید تا آن را بررسی کنید، اما هیچ تضمینی برای ایمن بودن آن وجود ندارد. من فرض می کنم که کیف پول کاغذی زمانی که کیف پول دسکتاپ از نسخه بتا خارج می شود، منتشر می شود.

  امنیت کیف پول تزوس
  صرف نظر از اینکه کدام کیف پول را انتخاب می کنید، باید مطمئن شوید که بهترین شیوه های امنیتی کیف پول را دنبال می کنید. اینها شامل برخی از عوامل زیر است:

  پشتیبان گیری از دانه های خود: این احتمالاً یکی از مهم ترین مراحلی است که باید هنگام تنظیم کیف پول خود انجام دهید. کلمات اولیه شما تنها چیزی است که شما را از بازیابی رمز عبور و پشیمانی طولانی مدت بالقوه جدا می کند. یک نسخه پشتیبان از این کلمات بذر را در مکانی امن و به دور از چشمان کنجکاو دیگران نگه دارید.
  مراقب بدافزارها باشید: هکرها این روزها در حال توسعه بدافزاری مبتکرانه برای سرقت کلید هستند. گاهی اوقات اینها حتی می توانند از نرم افزارهای ضد ویروس فرار کنند. از این رو، دوز سالم از شک و تردید تنها خط دفاعی بین شما و هکرها است. فایل های فشرده مشکوک را دانلود نکنید و از کیف پول های تزوس استفاده نکنید.
  HODL به صورت خصوصی: در حالی که ممکن است افرادی وجود داشته باشند که نیاز دارند به دارایی های ارزهای دیجیتال بزرگ خود ببالند، این شاید حرکت چندان عاقلانه ای نباشد. شما نه تنها با تهدید هکرهای آنلاین مواجه نمی شوید، بلکه با خطر خشونت فیزیکی و سرقت نیز مواجه خواهید شد. این اتفاق در گذشته برای تعدادی از معامله‌گران بیت‌کوین رخ داده است و می‌تواند به راحتی برای تزوس هادلر اتفاق بیفتد. ضرب المثل قدیمی صادق است، سکوت طلایی است.
  شاید عاقلانه باشد که XTZ خود را در بیش از یک کیف پول در بیش از یک شکل نگه دارید. به عنوان مثال، می توانید اکثر XTZ خود را در دستگاه سخت افزاری خود ذخیره کنید در حالی که موجودی کوچکتری را در کیف پول دسکتاپ یا تلفن همراه دارید. تعادل سخت‌افزاری را می‌توان برای اهداف ایمن قرار دادن استفاده کرد، جایی که می‌توان از موبایل / دسکتاپ برای تراکنش‌های روزانه استفاده کرد.

   

  چگونه XTZ را در کیف پول خود قرار دهیم
  البته، برای سرمایه گذاری در NFT های تزوس، ابتدا به XTZ نیاز دارید. برای این کار، به سادگی مقدار مورد نظر توکن XTZ را از یک صرافی متمرکز مانند Coinbase، Binance یا KuCoin خریداری کنید. از طرف دیگر، می‌توانید صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) یا حتی کارگزاران کریپتو را انتخاب کنید. پس از خرید توکن های خود، می توانید آنها را به کیف پول تزوس خود منتقل کنید.

  از سوی دیگر، برخی از کیف پول‌ها مانند کیف پول Trust به شما امکان می‌دهند تا XTZ را مستقیماً از برنامه خریداری کنید. با ادغام MoonPay، حتی می توانید از Visa یا Mastercard برای خرید استفاده کنید.

  ایمن سازی NFT های تزوس خود
  با افزایش کلاهبرداری های NFT، صرفاً ذخیره NFT های خود در یک کیف پول رمزنگاری به ظاهر ایمن و داغ برای محافظت از دارایی های شما کافی نیست. از این گذشته، هر چیزی که به اینترنت متصل باشد در برابر حملات خارجی آسیب پذیر است. به همین دلیل است که همیشه توصیه می شود از کیف پول های سخت افزاری استفاده کنید.

  کیف پول‌های رمزنگاری سخت‌افزاری، کلیدهای خصوصی کاربران را به‌صورت آفلاین، در یک دستگاه سخت‌افزار ایمن ذخیره می‌کنند. این باعث می شود آنها کمتر در برابر نقض های امنیتی آسیب پذیر باشند. در حال حاضر، لجر بهترین کیف پول سخت افزاری برای بلاک چین تزوس است. علاوه بر این، با Kukai و Temple، دو تا از بهترین کیف پول های تزوس، سازگار است.

  همه موارد در نظر گرفته شده، چندین کیف پول تزوس وجود دارد که می توانید از آنها برای ذخیره و مدیریت ایمن NFT های تزوس استفاده کنید. در حالی که ما فقط پنج کیف پول برتر تزوس را فهرست کرده ایم، لیست به هیچ وجه کامل نیست. چندین کیف پول دیگر وجود دارد که می توانید آنها را بررسی کنید. این لیست شامل Galleon، Guarda، و تزوس.Blue و غیره است. در نهایت، مانند همیشه، قبل از انجام هر گونه سرمایه گذاری، حتما تحقیقات خود را انجام دهید.

  جمع بندی
  سادگی پیاده‌سازی شده و هر نسخه از محاسن و معایب تأثیر زیادی بر قابلیت استفاده استفاده‌های کاربر دارد. طراحی‌های شگفت‌انگیز و ویژگی‌های سودمندتر کیف پول‌ها، کاربران ارزهای دیجیتال را با هر کلیک هدایت می‌کنند. با این وجود، برخی از نقاط هفته وجود دارد، اما مزایا آنقدر کاربردی هستند که نقطه اوج کلیری غالب است.

  ما بهترین نسخه راهنماهای خود را در هر کیف پول ممکنی قرار داده ایم که می تواند به شما در ذخیره تزوس (XTZ) کمک کند. اگر چه از کیف پول های بالا استفاده کرده اید، ما همیشه به دنبال نظرات و تجربیات شما هستیم. اگر تجربه خود را به اشتراک بگذارید بسیار عالی خواهد بود. بد بود یا خوب؟ این به جامعه در پایان آنها کمک خواهد کرد.

  سوالات متداول
  چند سکه تزوس وجود دارد؟
  تا 22 نوامبر 2021، 867,900,067.59 XTZ در گردش بود، از مجموع عرضه 896,694,798.

  از تزوس برای چه مواردی می توان استفاده کرد؟
  تزوس می تواند به عنوان یک سهام برای تأثیرگذاری بر پیشنهادات برای پیاده سازی در بلاک چین تزوس استفاده شود. همچنین می توان آن را خرید، فروخت و در صرافی ها معامله کرد.

  از کجا تزوس بخریم؟

  راه های مختلفی برای خرید تزوس (XTZ) وجود دارد. بسیاری آن را دشوار می دانند اما روش بسیار آسان و سرراست است. به سادگی بهترین صرافی یعنی Binance یا Kraken را انتخاب کنید. یک حساب کاربری ایجاد کنید و هویت خود را از طریق تماس ویدیویی یا شماره تلفن تأیید کنید. گاهی اوقات چند روز یا چند ثانیه طول می کشد تا تأیید شود و این به کشور شما بستگی دارد. پس از تایید، می توانید به راحتی از طریق کارت اعتباری یا نقدی خود پرداخت را انجام دهید و آماده خرید XTZ هستید.

  آیا تزوس (XTZ) ارزش خرید دارد؟
  تزوس در حال به دست آوردن آگاهی عمده در بین کاربران برای استفاده از آن و اینکه چقدر ساده است “پخت” را به دست آورده است. این سکه با سکه های دیگر به عنوان رقبای برتر علامت گذاری می کند. بنابراین به این معنی است که سکه های تزوس ارزش سرمایه گذاری را دارند و می توانند به عنوان یک سرمایه گذاری خوب برچسب گذاری شوند.

  امیدواریم در این مقاله از بخش آموزش کریپتو با ما همراه بوده باشید و مطلب را تا انتها مطالعه کرده باشید. اگر در لیست بالا کیف پولی از قلم افتاده میتوانید در نظرات همین پست با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید و تجربه استفاده از آن کیف پول را برای شرح دهید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهی ثبت نشده است

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
  • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
  • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.