آموزش نرم افزار, آموزش های کریپتوکارنسی

بهترین کیف پول های مونرو

بهترین کیف پول های مونرو

مونرو یک ارز دیجیتال همتا به همتا است که می‌توان آن را بر روی رایانه استخراج کرد، فوراً از فردی به فرد دیگر در سطح جهانی و با هزینه بسیار کم و با سهولت ارسال کرد. همانطور که خواهیم دید، Monero را می توان از طریق کیف پول های مختلفی که می توانند بر روی پلتفرم های مختلف نصب کنند، ذخیره، معامله و خریداری کرد. در ادامه با فناورانه با معرفی بهترین کیف پول های مونرو همراه باشید.

Monero به عنوان یک ارز دیجیتال پیشرفته‌تر برای حفظ حریم خصوصی در جامعه رمزنگاری در نظر گرفته می‌شود. این تراکنش ها را مبهم می کند تا هویت آنها را پنهان کند. این همچنین امنیت تراکنش ها و ایمنی کسانی را که با آنها معامله می کنند بهبود می بخشد.

در این آموزش Monero، نحوه عملکرد آن، بهترین کیف پول های Monero و نحوه استفاده از هر یک از آنها بحث می شود.

روند بازار:

Monero یا XMR یک ارز رمزپایه مبتنی بر بلاک چین است که قابل استخراج بر روی رایانه (PC) و GPU است. این یک سکه حریم خصوصی غیرمتمرکز است زیرا امکان ارسال تراکنش‌هایی را که ردیابی آن‌ها سخت است (در جایی که کیف پول با هویت دنیای واقعی مرتبط نیست سخت است) را می‌دهد.
شما می توانید مونرو را در بیش از 80 کیف پول، صرافی و برنامه بخرید، بفروشید و نگه دارید – با این برنامه ها از انواع غیرمتمرکز و متمرکز. می توان آن را به عنوان یک محصول آتی لحظه ای و دائمی معامله کرد. CoinMarketCap و CoinGecko این بازارها را بر اساس حجم معاملات 24 ساعته رتبه بندی می کنند. ما می توانیم از عوامل بیشتری مانند عملکرد برای رتبه بندی استفاده کنیم. حدود 336 کیف پول از گره های مونرو استفاده می کنند.
Monero را می توان از طریق کیف پول های مبتنی بر بلاک چین همتا به همتا ذخیره، دریافت و ارسال کرد. ارز دیجیتال را می توان به صورت جهانی، قانونی و ایمن با حداقل محدودیت توسط هر کسی، از جمله دولت، ارسال و دریافت کرد.
تجار و بازرگانان می توانند از آن برای پرداخت کالاها و خدمات استفاده کنند. این تراکنش ها در مقایسه با هزینه های تراکنش فیات (دلار آمریکا و سایر ارزهای ملی) آنی و با کارمزد بسیار پایین انجام می شوند. بنابراین، می‌تواند ارزش خود را با هزینه بسیار کم از مرزهای بین‌المللی عبور دهد.
می توان آن را با فیات مانند USD و سایر موارد در مبادلات رمزنگاری و برنامه هایی که دیسک خواهیم کرد معامله کرد

مشاوره تخصصی:

ما می توانیم بهترین کیف پول ها را برای Monero بر اساس عملکرد آنها انتخاب کنیم. کیف پول‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مانند Ledger Nano S، Nano X، Trezor، Guarda، Atomic، و Exodus با قابلیت‌های اضافی فراتر از ذخیره‌سازی، ارسال و دریافت مونرو عرضه می‌شوند. آنها به عنوان بهترین کیف پول برای Monero دسته بندی می شوند زیرا به شما امکان می دهند Monero را برای ارزهای فیات مانند USD خریداری کنید و آن را با سایر ارزهای دیجیتال درون برنامه ای مبادله کنید. سه مورد آخر با فرصت‌های کسب درآمد برای دارندگان همراه هستند، اگرچه Monero پشتیبانی نمی‌شود.
برای امنیت بیشتر، می‌توانید کیف پول‌های سخت‌افزاری را انتخاب کنید، اگرچه هزینه‌ای هم دارد. Ledger Nano S گزینه ارزان تری برای کیف پول های سخت افزاری است.
همه کیف‌پول‌ها – از جمله کیف پول‌های رومیزی Monero و کیف‌پول‌های موبایل – عملکردی را برای ایمن کردن رمزارز شما و بازیابی کیف پول از طریق یادداشت یا عبارت‌های عبور در صورت فراموش کردن رمز عبور یا گم کردن دستگاه ارائه می‌کنند. حتما پروتکل های پشتیبان را رعایت کنید تا رمزنگاری را از دست ندهید.

انواع کیف پول مونرو
شماره 1) کیف پول های نرم افزاری / کیف پول های داغ: شامل برنامه های مبتنی بر ابر، مبتنی بر وب، مبتنی بر موبایل و دسکتاپ است که کلیدهای خصوصی را در یک سرور ابری یا در دستگاه کاربر که همیشه به اینترنت متصل است ذخیره می کند.

کلید خصوصی هنگام انجام تراکنش در معرض بدافزار و هک قرار می گیرد، اگرچه کیف پول های نرم افزاری مدرن برای جلوگیری از این امر بسیار ایمن تر هستند. به عنوان مثال، آنها به شدت کلید خصوصی را رمزگذاری می کنند.

شماره 2) کیف پول سخت افزاری/کیف پول سرد: قطعات سخت افزاری هستند که کلید خصوصی را روی یک جزء (سخت افزار) که جدا از کامپیوتر معمولی، موبایل یا اتصال مبتنی بر ابر که همیشه به اینترنت متصل است، ذخیره می کنند. آن‌ها می‌توانند تراکنش‌ها را بدون اتصال به رایانه/موبایل، جایی که یک برنامه همگام‌سازی نصب شده است، تأیید و ارسال کنند.

برخی از آنها دارای شکاف هوا هستند بنابراین به رایانه متصل نمی شوند (مثلاً با استفاده از USB)، اینترنت، بلوتوث، NFC یا دستگاه های WiFi.

شماره 3) دیگر دسته بندی ها برای کیف پول مونرو: بر اساس دستگاه e/g. کیف پول های دسکتاپ، موبایل، وب (بر اساس وب) یا کیف پول های مبتنی بر ابر؛ فرمت‌های قابل چاپ که به کاربران اجازه می‌دهد کلیدهای خصوصی را در نسخه چاپی چاپ کنند – به اصطلاح کیف پول کاغذی Monero. بر اساس پلتفرم سیستم عامل (کیف پول های ویندوز مونرو، کیف پول های لینوکس مونرو، کیف پول های اندروید مونرو، کیف پول های MacOS، کیف پول های مونرو iOS).

ما همچنین کیف پول های مونرو غیرمتمرکز/توزیع و کیف پول های مونرو متمرکز بسته به فناوری (بلاک چین یا پایگاه داده ابری) داریم که بر اساس بلاک چین و نحوه اداره شبکه (توزیع شده یا متمرکز) هستند.

همچنین کیف‌پول‌های فول نود وجود دارند که نیاز به دانلود و همگام‌سازی با کل بلاک چین مونرو دارند و کلاینت‌های کیف پول سبک وزن مونرو که نیازی به دانلود ندارند. به همین دلیل، ما دو گروه کوچک داریم – کیف پول‌های ماینینگ Monero و کیف‌هایی که نمی‌توان از آنها برای استخراج استفاده کرد.

سوالات متداول کیف پول XMR

س 1) بهترین کیف پول مونرو چیست؟

پاسخ: کیف پول‌های Monero GUI، MyMonero، Cake Wallet، Ledger Nano S، Ledger Nano X، Trezor، Monerujo، Guarda، Exodus، و کیف‌پول‌های Atomic برخی از بهترین کیف‌پول‌ها برای Monero هستند که دارای عملکردی هستند. آنها به شما امکان استخراج، خرید، فروش، تجارت، مبادله و ذخیره مونرو را می دهند.

س 2) آیا برای Monero به کیف پول نیاز دارم؟

پاسخ: بله. برای ذخیره و تجارت Monero به یک کیف پول نیاز دارید. کیف پول‌های دیگر از استخراج Monero، خرید با فیات یا برای فیات مانند USD و غیره پشتیبانی می‌کنند. مطمئن شوید که می‌توانید مراحل پشتیبان‌گیری کیف پول را دنبال کنید.

س 3) آیا MyMonero یک کیف پول محلی است؟

پاسخ: MyMonero به شما امکان می دهد بدون نیاز به دانلود کل بلاک چین، یک کلاینت کیف پول سبک را اجرا کنید. این امر همگام سازی با بلاک چین مونرو را آسان و سریع می کند. بر روی ویندوز، لینوکس، مک، اندروید و iOS قابل نصب است.

لیست کیف پول های برتر Monero

 1. Uphold
 2. Monero GUI
 3. MyMonero
 4. Cake Wallet
 5. Ledger Nano S
 6. Monerujo
 7. Exodus Wallet
 8. Trezor Model T
 9. Atomic Wallet
 10. Guarda
 11. Ledger Nano X

1) Uphold

حمایت کنید اجازه دهید خرید، فروش، ارسال و دریافت رمزارز در کیف پول خود را انجام دهید. می‌توانید Monero را با سایر دارایی‌ها از جمله سهام، فیات و کریپتو معامله کنید.

این کیف پول همچنین می‌تواند برای ذخیره‌سازی مونرو استفاده شود و همچنین بیشتر به خاطر کارت Uphold Card معروف است، یک کارت نقدی که به شما امکان می‌دهد ارز دیجیتال را به راحتی در هر دستگاه خودپرداز و فروشگاه تجاری خرج کنید. شما از استفاده از واسطه‌ها برای تبدیل ارزهای دیجیتال به پول نقد برای خرج کردن آن در این راه و همچنین دریافت وجه نقد در خریدهای خود اجتناب می‌کنید.

پشتیبانی کنید یا بیش از 210 دارایی کریپتو را فهرست کنید. همچنین به سیستم ها و بانک های شخص ثالث پیوند می خورد که به شما امکان می دهد مونرو خود را به یک حساب بانکی برداشت کنید.

پلتفرم ها/سیستم عامل های پشتیبانی شده: وب، اندروید و iOS.
ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده: 210+

نحوه استفاده از کیف پول Uphold:

مرحله 1: به وب سایت یا برنامه Android/iOS مراجعه کرده و ثبت نام کنید. برای استفاده از پلت فرم نیاز به تأیید است.
مرحله 2: فیات را به صورت USD یا سایر ارزها سپرده گذاری کنید. Uphold سپرده های ارز دیجیتال را نیز می پذیرد. می توانید Monero را برای ذخیره در کیف پول ارسال کنید، آن را به کیف پول های دیگر ارسال کنید یا به طور فعال در کیف پول معامله کنید.

برای واریز ارز دیجیتال، آدرس کیف پول رمزنگاری را از کیف پول رمزپایه داشبورد پیدا کنید و ارز دیجیتال را برای سپرده گذاری انتخاب کنید. برای واریز پول فیات، روی Transact ضربه بزنید/کلیک کنید و روش پرداخت را از منوی کشویی From انتخاب کنید. Uphold امکان واریز از طریق کارت اعتباری/دبیت، انتقال بانکی، Apple Pay، Google Pay و سایر روش‌ها را فراهم می‌کند.

Uphold به شما امکان می دهد ارز دیجیتال را با سایر دارایی ها مبادله کنید یا بالعکس – دارایی ها شامل سهام، فلزات گرانبها و فیات است. از منوی Transact استفاده کنید و منبع را از تب From و مقصد (نوع دارایی که دارایی را به آن مبادله خواهید کرد) در تب To انتخاب کنید.

همچنین می‌توانید با استفاده از Uphold رمز ارز را به بانک خود برداشت کنید. همچنین امکان برداشت به دیگر شبکه های شخص ثالث را فراهم می کند.

امکانات:

برداشت رمز ارز به حساب بانکی
کیف پول نگهبانی میزبانی شده
جوایز برای استیکینگ و خرید کریپتو با کریپتو. بازگشت نقدی در صورت پرداخت ارز دیجیتال 2% و در صورت پرداخت فیات 1% است.
گزینه های واریز یا پرداخت چندگانه
اسپردهای معاملاتی کمتر از صنعت.

2) Monero GUI

رابط کاربری گرافیکی مونرو یک کیف پول بومی برای مونرو است که برای دانلود و اجرای حدود یک سوم کل گره بلاک چین مونرو، بر خلاف سایر مشتریان کیف پول گره مونرو کامل استفاده می شود.

این یکی از بهترین کیف پول‌های مونرو برای طرفداران سرسخت مونرو است که می‌خواهند ارز دیجیتال XMR یا Monero را به‌صورت انفرادی با CPU استخراج کنند، زیرا از آن پشتیبانی می‌کند. برای این کار حتما آنتی ویروس را غیرفعال کنید.

پلتفرم‌ها/سیستم‌های عامل پشتیبانی شده: ویندوز 64 بیت، لینوکس 64، MacOS اینتل.
ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده: Monero

نحوه ایجاد و استفاده از کیف پول Monero GUI:

مرحله 1: به وب سایت Monero.org بروید و در صفحه دانلودها، کیف پول را مطابق با سیستم عامل خود دانلود کنید. آن را درست مانند سایر کیف پول های دسکتاپ Monero نصب کنید.

مرحله 2: یک زبان را انتخاب کنید، روی Continue کلیک کنید و حالت کیف پول را انتخاب کنید (Advanced به شما امکان می دهد به گره های راه دور متصل شوید). روی Next کلیک کنید و گزینه Create a Wallet را انتخاب کنید.

گزینه های دیگر به شما امکان می دهند از کیف پول های سخت افزاری منتخب یک کیف پول جدید ایجاد کنید، یک کیف پول از قبل که به عنوان فایل پشتیبان تهیه شده است را در رایانه خود باز کنید یا یک کیف پول از قبل موجود را از کلیدها یا دانه های حافظه ای که قبلاً نوشته اید و در جایی ذخیره کرده اید بازیابی کنید.

مرحله 3: فرض کنید در حال ایجاد یک کیف پول جدید هستید، جزئیات نام، محل کامپیوتر فایل کیف پول را پر کرده و ارتفاع را بازیابی کنید. روی Next کلیک کنید، پسورد ایجاد کنید، سپس Next را بزنید. دانه یادگاری را یادداشت کنید و کاغذ را در جایی ذخیره کنید. می‌توانید عبارت seed یا mnemonic و کلیدهای خصوصی را در برگه Settings>Seeds & Keys در کیف پول کپی کنید.

امکانات:

یک گره محلی یا راه دور را اجرا کنید.
دفترچه آدرس را باز کنید.
هر تعداد آدرس کیف پول مونرو برای دریافت ارزهای دیجیتال ایجاد کنید.
کدهای QR را به مشتریان نمایش دهید و به راحتی پرداخت های ارز دیجیتال را دریافت کنید. پرداخت ها را با پیام های سفارشی جاسازی شده ارسال کنید. می‌توانید گواهی پرداخت (با شناسه tx، آدرس و هر پیامی که در بخش پیام تایپ کرده‌اید) را از برگه تاریخچه/معاملات ایجاد کنید. با شناسه tx، می توانید در تب Advanced>My Wallet>Prove/Check بررسی کنید که آیا پرداخت ارسال شده است

3) MyMonero

MyMonero یک کیف پول سبک وزن اندروید، وب و رایانه شخصی است که فقط برای بلاک چین مونرو بومی است و نیازی به صبر کردن برای ساعت ها یا روزها برای همگام سازی کل کیف پول Monero در یک کلاینت کیف پول گره کامل را از بین می برد. برای ایجاد یا استفاده از این کیف پول نیازی به دانلود کل بلاک چین مونرو ندارید.

علاوه بر عملکردهای معمولی مانند ارسال، دریافت و نگه داشتن Monero، پشتیبانی داخلی برای تبادل XMR به BTC وجود دارد. آنها جفت های بیشتری اضافه خواهند کرد.

پلتفرم‌ها/سیستم‌های عامل پشتیبانی شده: ویندوز، لینوکس، مک، اندروید و iOS.
ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده: Monero.

نحوه استفاده از کیف پول MyMonero:

مرحله 1: کیف پول را از وب سایت (یا فروشگاه اندروید و iOS) بر اساس دستگاه خود دانلود کنید، بایگانی را باز کنید، bitmonerod.exe را نصب کنید و برنامه را از دستگاه باز کنید. یا برنامه کیف پول وب را باز کنید.

مرحله 2: روی ایجاد یک کیف پول جدید از صفحه اصلی پس از باز کردن کلیک/ضربه بزنید. عبارت عبور یا عبارت seed را با نوشتن روی کاغذ و ذخیره ایمن آن ذخیره کنید، یک رمز عبور قوی ایجاد کنید و با وارد کردن مجدد آن در صفحه بعد، ذخیره کلمه عبور را تأیید کنید. یک زبان را انتخاب کنید.

مرحله 3: از صفحه Exchange بازدید کنید، جایی که می توانید Monero را با USD و سایر ارزهای فیات از طریق یک وب سایت شخص ثالث خریداری کنید. این از طریق Visa، Mastercard، SEPA و 16 ارز دیگر موجود در سطح بین المللی است.

امکانات:

MyMonero را از طریق API به شرکت خود ادغام کنید. به عنوان مثال، یک صرافی که از معاملات Monero پشتیبانی می کند. این ویژگی ها شامل ارسال انبوه به چندین آدرس مونرو به طور همزمان، مقیاس پذیری بالا برای مواردی که پایگاه های مشتری بزرگ وجود دارد و غیره می باشد.
با اسکن کدهای QR با دوربین دستگاه یا تایپ آدرس کیف پول ارسال کنید. در هنگام ارسال شناسه پرداخت درج کنید. Monero را با مبلغ، یادداشت سفارشی اختیاری و شناسه‌های پرداخت در کنار تراکنش درخواست پرداخت از دیگران درخواست کنید.

4) کیف پول کیک

کیف پول کیک از معاملات XMR، BTC، LTC، XHV و سایر رمزارزها و توکن ها (از جمله ERC20، USDT، DAI) پشتیبانی می کند. همچنین از خرید بیت کوین با فیات مستقیماً از صرافی پشتیبانی می کند. دومی با استفاده از روش های سپرده کارت اعتباری و نقدی انجام می شود.

این کیف پول غیرقابل نگهداری است و به افراد امکان می‌دهد کلیدهای خصوصی خود را در دستگاه‌های خود نگه دارند و عبارت‌های عبور بازیابی خود را برای بازیابی کیف پول خود یادداشت و ذخیره کنند.

پلتفرم ها/سیستم عامل های پشتیبانی شده: اندروید و iOS.
ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده: Monero، BTC، ETH،

نحوه استفاده از کیف پول مونرو در کیف پول کیک:

مرحله شماره 1: به صفحه اصلی وب سایت بروید و برای دانلود برنامه های اندروید و iOS مربوطه از فروشگاه های برنامه، روی پیوندها کلیک کنید/ ضربه بزنید. نصب. صفحه بعدی به شما امکان می دهد امنیت برنامه را تنظیم کنید. از Face ID و پین عددی پشتیبانی می کند.

مرحله 2: صفحه بعدی به شما امکان می دهد یک کیف پول جدید ایجاد کنید یا یک کیف پول موجود را بازیابی کنید. روی دکمه مربوطه ضربه بزنید و دکمه Continue را بزنید. عبارت عبور یادگاری را با یادداشت کردن و ذخیره صحیح آن ذخیره کنید.

مرحله 3: به داشبورد بروید یا برگه های Wallet، Exchange و Settings را برای استفاده از برنامه کاوش کنید. می‌توانید Monero را از لیست موجود ارزهای دیجیتال برای ایجاد کیف پول مونرو انتخاب کنید، یا اگر مایل به معامله آن هستید، آن را از لیست ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده در صرافی انتخاب کنید.

امکانات:

رمزارزها، از جمله Monero را با دیگران تعویض کنید. حداکثر تا 20 BTC برای BTC.
اثر انگشت یا FaceID را از برگه تنظیمات تنظیم کنید.
چندین حساب کیف پول ایجاد کنید.
گره های راه دور را متصل کنید یا گره های محلی را اجرا کنید.
Monero را با وارد کردن آدرس یا اسکن کدهای QR ارسال کنید.

5) لجر نانو اس

Ledger Nano S یکی از سخت افزارهای مقرون به صرفه یا کیف پول های سرد است که می توان بیش از 1100 ارز دیجیتال و NFT را به روشی امن نگهداری، خرید و معامله کرد. با قابلیت های یکپارچه خرید و تبادل کریپتو از طریق موبایل Ledger Live، برنامه افزودنی وب و رایانه شخصی همراه است.

از طریق USB به رایانه های شخصی و از طریق USB-C به دستگاه های تلفن همراه هوشمند متصل می شود. Ledger Nano S توسط کاربر که آن را به رایانه متصل می کند کار می کند، سپس باید آن را از طریق برنامه Ledger Live نصب شده در همان رایانه یا تلفن به عنوان یک برنامه یا برنامه افزودنی در مرورگر تنظیم کند و از آنجا می تواند ارزهای دیجیتال را از طریق آن تجارت کند. برنامه و امضای تمام تراکنش های ارسال به صورت آفلاین با دستگاه.

ابعاد دستگاه قابل حمل 56.95 در 17.4 در 9.1 میلی متر و وزن آن 16.2 گرم یا 0.0357 پوند است.

پلتفرم‌ها/سیستم‌های عامل پشتیبانی‌شده: Windows 8+ (64 بیت)، macOS 10.8+، Linux، Android 7+.
رمزارزهای پشتیبانی شده: XMR، BTC و بیش از 1098 ارز دیگر.

نحوه استفاده از کیف پول Monero در Ledger Nano S:

مرحله 1: Ledger Nano S را از طریق USB به کامپیوتر وصل کنید. برنامه Ledger Live را دانلود و نصب کنید.

مرحله 2: دستگاه صفحه خوشامدگویی را نشان می دهد. ادامه دهید تا پیام انتخاب پین ظاهر شود. با استفاده از دکمه راست یا چپ وارد کنید.

مرحله 3: عبارت عبوری که در فرآیند بعدی نشان داده می شود را یادداشت کنید.

مرحله 4: هر دو دکمه را با هم فشار دهید تا به داشبورد دسترسی پیدا کنید. از اینجا می توانید به برنامه های نصب شده و تنظیمات دستگاه دسترسی داشته باشید.

مرحله 5: از برنامه Ledger Live، برای جستجو و نصب Monero یا سایر برنامه ها، روی Manager کلیک یا ضربه بزنید. می توانید بیش از یک حساب Monero اضافه کنید. تب Exchange در Ledger Live به شما امکان می دهد ارزهای دیجیتال از جمله Monero را مبادله کنید.

امکانات:

توکن های NFT پشتیبانی می شوند. ضرب و تجارت.
وام دهی کریپتو
فروش کریپتو برای فیات از طریق Coinify. کریپتو با فیات را از طریق Wyre یا Coinify خریداری کنید.
احراز هویت دو مرحله ای FIDO برای امنیت بیشتر.
در صورت گم شدن یا آسیب دیدن دستگاه – با استفاده از عبارت بازیابی 24 کلمه ای، دستگاه را بازیابی کنید.

6) مونروخو

Monerujo یک کیف پول اندرویدی است که دارای عملکردهای مختلفی است، مانند ارسال رمزارز فقط با اسکن یک کد QR. ارسال و دریافت مونرو و بازیابی کیف پول مونرو موجود با استفاده از عبارت عبور.

همچنین می‌توانید از آن برای تجارت، ارسال و دریافت Monero و سایر ارزهای دیجیتال با استفاده از صرافی SideShift.ai استفاده کنید. و به طور یکپارچه بین چندین کیف پول به جلو و عقب حرکت کنید.

پلتفرم ها/سیستم عامل های پشتیبانی شده: اندروید.
ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده: Monero، BTC، LETC، ETH، DASH و Doge.

نحوه استفاده از کیف پول Monerujo:

مرحله شماره 1: از وب سایت دیدن کنید و برای دانلود آن از فروشگاه برنامه Google یا FDroid، روی پیوندهای مشخص شده کلیک یا ضربه بزنید.

مرحله 2: نصب کنید و روی دکمه + در صفحه اصلی ضربه بزنید. روی ایجاد یک کیف پول جدید ضربه بزنید، نام کیف پول را تایپ کنید، رمز عبور را وارد کنید، اجازه دسترسی را بدهید، انتخاب کنید که آیا از اثر انگشت به عنوان امنیت ورود استفاده شود یا نه، و روی Make me a wallet در حال حاضر ضربه بزنید.

مرحله 3: عبارت یادداشتی دانه را یادداشت کنید و کاغذ را ایمن و ایمن نگه دارید. گزینه جایگزین نوشتن Restore Height و Restore Password است. روی دانه یادداشتی ضربه بزنید.

مرحله چهارم: در صورت بازیابی کیف پول موجود، روی منوی نقاط در سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید. روی Import Wallet کلیک کنید، برای آپلود یک فایل پشتیبان، مرور کنید و بازیابی کنید.

مرحله پنجم: برای ارسال Monero یا سایر ارزهای دیجیتال، کیف پول را باز کنید، روی Give ضربه بزنید، آدرس و مبلغ را وارد کنید و تأیید کنید.

امکانات:

Monero را با BTC، LETC، ETH، DASH و Doge معامله کنید. همچنین به خدماتی پرداخت کنید که این رمزارزها را می پذیرند.
فایل ها با رمز عبور ایمن CrAZyPASS در دستگاه شما رمزگذاری می شوند.

7) کیف پول Exodus

کیف پول Exodus یک کیف پول نرم افزار دسکتاپ، موبایل و وب است که به شما امکان می دهد با اتصال کیف پول های سخت افزاری Ledger و Trezor امنیت کریپتو را افزایش دهید. این نه تنها از ارسال، دریافت و مبادله مونرو، بلکه از 225+ رمزارز دیگر از طریق برنامه تبادل FTX پشتیبانی می کند.

این برنامه برای مبتدیان و کاربران پیشرفته به طور یکسان ساخته شده است، که می توانند رمزنگاری با/برای فیات را مستقیماً از برنامه با استفاده از کارت های اعتباری، نقدی، Apple Pay و حساب بانکی خریداری کنند.

Exodus همچنین دارای برنامه هایی (برنامه های DeFi و Web3) است که می توانید آنها را نصب کرده و عملکرد آن را گسترش دهید. به عنوان مثال، می توانید ارزهای دیجیتال را به اشتراک بگذارید.

پلتفرم‌ها/سیستم‌های عامل پشتیبانی‌شده: ویندوز، لینوکس، macOS، iOS، Android، کیف پول سخت‌افزاری Trezor و افزونه مرورگر.

ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده: مونرو و بیش از 225 ارز دیجیتال دیگر.

نحوه استفاده از کیف پول مونرو در Exodus:

مرحله شماره 1: از وب سایت بازدید کنید و طبق نیاز دستگاه خود دانلود کنید. کیف پول را نصب کنید.

مرحله 2: کیف پول را از دستگاه خود راه اندازی کنید. روی ایجاد یک کیف پول جدید کلیک کنید یا روی آن ضربه بزنید تا یک کیف پول جدید از ابتدا ایجاد کنید، یا اگر کیف پولی برای بازیابی کیف پول موجود از یک عبارت عبور یادگاری قبلاً پشتیبانی شده دارید.

مرحله 3: یک رمز عبور تنظیم کنید و عبارت رمز بازیابی seed یا دانه حافظه را کپی کنید. عبارت عبور را با وارد کردن مجدد آن تأیید کنید. همین است.

مرحله چهارم: روی نماد کیف پول در بالا سمت راست کلیک کنید/ ضربه بزنید، به ذره بین سمت چپ بروید و XMR یا Monero را تایپ کنید، برای فعال کردن کیف پول روی Monero کلیک کنید/ ضربه بزنید.

اکنون می توانید با کلیک کردن/ ضربه زدن روی دکمه های ارسال یا دریافت، ارسال یا دریافت کنید. نشانی و موجودی شما را نشان می دهد. کیف پول با بلاک چین مونرو همگام می شود اما کل بلاک چین مونرو را دانلود نمی کند.

مرحله پنجم: برای تجارت، یک حساب کاربری با صرافی FTX ایجاد کنید، روی Install apps کلیک کنید، برنامه FTX Exchange را پیدا کرده و آن را نصب کنید. اکنون می توانید باز کنید و وارد شوید.

امکانات:

نمودارهای زمان واقعی برای معامله گران Monero.
رمزارزها و تراکنش ها را از داخل کیف پول مدیریت کنید.
کیف پول غیر حضانت. کیف پول را با استفاده از عبارت عبور بازیابی 12 کلمه ای بازیابی کنید.

8) ترزور مدل T

Trezor Model T یک کیف پول سخت افزاری است که به شما امکان می دهد بیش از 1200 ارز رمزنگاری شده و توکن را در دستگاه های Windows، macOS، Linux و Android به طور ایمن ذخیره، تجارت و مدیریت کنید. این دستگاه دارای گواهی CE و RoHS امن است.

پلتفرم‌ها/سیستم‌های عامل پشتیبانی شده: ویندوز 64 بیت، لینوکس 64، MacOS اینتل.
ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده: مونرو و سایر ارزهای دیجیتال + 225.

نحوه استفاده از کیف پول Monero با Trezor:

مرحله شماره 1: دستگاه را از طریق USB وصل کنید و دستورالعمل های صفحه را دنبال کنید. trezor.io/start را در مرورگر خود باز کنید.

مرحله 2: گزینه Trezor Model T را انتخاب کنید. از وب‌سایت کیف پول دیدن کنید و پل Trezor را نصب کنید و صفحه را به‌روزرسانی کنید. باید دستگاه را بشناسد و بخواهد سیستم عامل را نصب کند. نصب کنید و روی ایجاد یک کیف پول جدید کلیک کنید/ ضربه بزنید و اقدامات را روی صفحه لمسی دستگاه تأیید کنید.

مرحله 3: پیام Your Trezor is not backup را مشاهده خواهید کرد. روی ایجاد یک نسخه پشتیبان در 3 دقیقه کلیک کنید/ضربه بزنید. 12 کلمه بذر بازیابی را روی کاغذ کپی کنید، با وارد کردن آنها در دستگاه سخت افزار تأیید کنید، و کاغذ را با خیال راحت ذخیره کنید.

مرحله چهارم: پیغام تنظیم نشده پین را نمایش می دهد. پین را روی دستگاه تنظیم کنید.

مرحله پنجم: برای خرید با کارت‌های نقدی/اعتباری یا دریافت رمزارز، Monero را در لیست سمت چپ انتخاب کنید یا روی تراکنش‌ها کلیک کنید/ ضربه بزنید. می‌تواند آدرس‌های کیف پول جدیدی برای دریافت رمزارز ایجاد کند یا فقط از یکی استفاده کند.

برای ارسال، روی Send از تب Transactions کلیک کنید/ ضربه بزنید. برای Exchange از همان تب از Exchange استفاده کنید. همچنین دارای تب Sign and Verifies برای امضا و تایید تراکنش ها و پیام ها می باشد.

مرحله ششم: برای امضای تراکنش ارسال، از فرآیند معمولی برای ارسال با وارد کردن آدرس کیف پول و مبلغ استفاده کنید، و پس از کلیک/ ضربه روی Send، از صفحه لمسی دستگاه Trezor درخواست تأیید تراکنش می‌کند. بررسی کنید آدرس درست است و علامت چک را فشار دهید.

امکانات:

همچنین برای مدیریت هویت استفاده می شود. ورود به سیستم SSH، رمزهای عبور، GPG، کیف پول و U2F را مدیریت کنید.
ابعاد 2.52 در 1.54 در 0.39 اینچ و وزن آن 22 گرم است. از طریق کابل USB-C به دستگاه موبایل یا دسکتاپ متصل می شود.
صفحه نمایش لمسی استفاده از آن را آسان می کند.
ChromeOS به طور رسمی پشتیبانی نمی‌شود، اما می‌تواند از طریق WebUSB Google کار کند.
احراز هویت 2 عاملی U2F برای امنیت بیشتر. همچنین از Trusted Display برای نمایش جزئیات درخواست‌های احراز هویت قبل از تأیید آنها استفاده می‌کند. کیف پول همچنین با رمز عبور ایمن شده است و رمزهای عبور را می توان با مدیریت رمز عبور امن Trezor قفل کرد. همچنین Shamir Backup را برای امنیت بیشتر پیاده سازی می کند.
از کل کیف پول پشتیبان بگیرید و کیف پول را از دانه های بازیابی بازیابی کنید.

9) کیف پول اتمیک

کیف پول Atomic یک کیف پول رمزنگاری اندروید و iOS است که برای خرید، شرط بندی و مبادله بیش از 60 ارز دیجیتال از جمله مونرو استفاده می شود. هنگام مبادله رمزنگاری در برنامه، 1٪ بازگشت نقدی دریافت می کنید.

همچنین امکان خرید کریپتو با کارت‌های بانکی را فراهم می‌کند (اگرچه مونرو پشتیبانی نمی‌شود، می‌توانید دیگران را بخرید و آن‌ها را با Monero در برنامه مبادله کنید) و مدیریت پورتفولیوهای کریپتو.

پلتفرم ها/سیستم عامل های پشتیبانی شده: اندروید و iOS.
رمزارزهای پشتیبانی شده: بیش از 60 ارز رمزنگاری شده از جمله مونرو.

نحوه استفاده از کیف پول مونرو با کیف پول اتمی:

مرحله 1: Monero را از فروشگاه برنامه اندروید دانلود کنید. نصب کنید و روی Create a new wallet یا Restore from backup ضربه بزنید. اگر جدید است، یک رمز عبور تنظیم کنید و عبارت عبور 12 کلمه ای را روی یک تکه کاغذ کپی کنید.

رمز عبور را با وارد کردن مجدد آن در برنامه تأیید کنید. کاغذ را ایمن و ایمن نگهداری کنید. عبارت عبور از تب تنظیمات نیز قابل دسترسی است.

مرحله شماره 2: تنظیمات ارسال، دریافت، مبادله، خرید، مبادله، تاریخچه حساب، airdrops و کیف پول پس از نصب کیف پول قابل دسترسی هستند.

امکانات:
نظارت بر تاریخچه تراکنش ها
مونرو را با سایر کریپتوها تنها با کارمزد 0.5 درصد مبادله کنید.
بازیابی از پشتیبان و دانه حافظه.

بخوانید >>>> نقد و بررسی اتمیک والت

10) گاردا

Guarda یک مشتری کیف پول سبک است که خرید، ذخیره و مبادله (مبادله) مونرو و بیش از 400 ارز دیجیتال دیگر و همچنین خرید بیش از 300 ارز دیجیتال (از جمله مونرو) را با استفاده از کارت های اعتباری و نقدی تسهیل می کند. در مجموع از بیش از 400 رمزارز در 50 بلاک چین اصلی پشتیبانی می کند.

خدمات دیگر عبارتند از این که به کاربران اجازه می دهد تا 40٪ درآمد APY از قرار دادن ارزهای دیجیتال به دست آورند.

پلتفرم‌ها/سیستم‌های عامل پشتیبانی‌شده: Android، iOS، دسکتاپ (MacOS، Windows و Linux)، برنامه وب، برنامه افزودنی Chrome.

ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده: بیش از 400 ارز از جمله مونرو.

نحوه استفاده از کیف پول Monero با Guarda:

مرحله شماره 1: به وب سایت کیف پول بروید و بر روی پیوند دانلود مربوطه برای سیستم عامل دستگاه خود که قصد نصب آن را دارید کلیک کنید/ ضربه بزنید.

مرحله 2: نصب کنید. راه اندازی کنید و روی ایجاد یک کیف پول جدید (یا وارد کردن یا بازیابی کیف پول از یک عبارت عبور موجود) کلیک کنید/ ضربه بزنید. رمز عبور را وارد کنید، عبارت عبور نشان داده شده را روی کاغذ کپی کنید و با وارد کردن مجدد آن در برنامه، آن را تأیید کنید.

مرحله سوم: برگه‌های ارسال، دریافت، خرید، مبادله، تاریخچه و سایر برگه‌ها پس از باز کردن برنامه پس از راه‌اندازی واضح هستند. Monero را در هر یک از این برگه ها برای تجارت Monero یا نظارت بر تاریخچه معاملات برای معاملات و معاملات Monero انتخاب کنید.

امکانات:

مونرو و سایر ارزهای دیجیتال را برای فیات با کارت‌های نقدی و اعتباری بخرید.
پشتیبانی آنلاین و آکادمی برای معامله گران و کاربران کریپتو.

11)لجر نانو ایکس

Ledger Nano X نسخه پیشرفته کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S است بنابراین ویژگی ها و محصولات تقریبا مشابهی را ارائه می دهد. با این تفاوت که هزینه بیشتری دارد و به شما امکان می دهد 100 برنامه را در مقایسه با 6 برنامه در Ledger Nano S نصب کنید. از 6000 ارز دیجیتال پشتیبانی می کند.

این به شما امکان می دهد از طریق برنامه Ledger Live ارسال، دریافت، خرید و فروش (از طریق MoonPay، Coinify و Wyre)، وام دادن و نظارت بر تراکنش ها را انجام دهید.

پلتفرم‌ها/سیستم‌های عامل پشتیبانی‌شده: Android، iOS، Windows، Linux، افزونه کروم و macOS.
ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده: مونرو و بیش از 6000 رمزارز دیگر.

نحوه استفاده از کیف پول مونرو با Ledger Nano X:

مرحله اول: سخت افزار را به کامپیوتر متصل کنید. برنامه Ledger Live را طبق دستگاه خود دانلود کنید.

مرحله 2: کیف پول را تنظیم کنید. یک رمز عبور ایجاد کنید و از عبارت عبور بازیابی نسخه پشتیبان تهیه کنید.

مرحله سوم: Ledger Live را باز کنید و به برگه‌های خرید/فروش، مبادله، مدیریت، ارسال و دریافت برای انجام کارهای مختلف دسترسی پیدا کنید. تب Accounts به شما امکان می دهد تا حساب های رمزنگاری شده را اضافه کنید. مدیر را باز کنید و برنامه Monero را پیدا کنید و آن را نصب کنید تا یک حساب Monero اضافه کنید.

امکانات:

پشتیبانی از استخراج و تجارت NFT.
بلوتوث فعال است.
وام دادن کریپتو برای درآمد غیرفعال.
2.83 در 0.73 در 0.46 اینچ. وزن آن فقط 34 گرم (1.2 اوچ) است.
1 ترابایت حافظه ذخیره سازی

جمع بندی
این آموزش کیف پول های برتر Monero یا XMR را بررسی می کند. ما کیف پول‌های نرم‌افزاری را برای دارندگان مبتدی و معامله‌گرانی که فقط چند سکه در اختیار دارند، توصیه می‌کنیم، اگرچه آنها امنیت عالی را برای حجم‌های زیاد نیز فراهم می‌کنند.

برای دارندگان و ماینرهای پرشور Monero و کسانی که می خواهند از شبکه پشتیبانی کنند، Monero GUI را پیشنهاد می کنیم. Monerujo و MyMonero نیز برای کاربران وفادار Monero هستند، با این تفاوت که دومی دارای عملکردی برای خرید کریپتو برای فیات مانند USD است.

کیف پول های سخت افزاری XMR (Ledger Nano S و Nano X)، به جز اینکه گران هستند، بهترین ها برای ذخیره ارزهای دیجیتال هستند. آنها همچنین دارای ویژگی های اضافی مانند مدیریت پورتفولیو، ردیابی قیمت، ردیابی تاریخچه تراکنش، مبادله رمزنگاری، خرید ارز دیجیتال برای فیات و غیره هستند.

Guarda، Atomic و Exodus بیش از همه دارای ویژگی‌های اضافی هستند – این ویژگی‌ها شامل قابلیت شرط بندی هستند، اگرچه Monero برای staking پشتیبانی نمی‌شود (برای ویژگی‌های دیگر پشتیبانی می‌شود) مگر اینکه Monero را سپرده گذاری کنید و آن را با سایر ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده مبادله کنید.

امیدواریم در این مقاله از بخش آموزش کریپتو با ما همراه بوده باشید و مطلب را تا انتها مطالعه کرده باشید. اگر در لیست بالا کیف پولی از قلم افتاده میتوانید در نظرات همین پست با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید و تجربه استفاده از آن کیف پول را برای شرح دهید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

 • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
 • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
 • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
 • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
 • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.