آموزش نرم افزار, آموزش های کریپتوکارنسی

بهترین کیف پول های فایل کوین

بهترین کیف پول های فایل کوین
 • کیف پول های ذکر شده در بالا و همچنین Trust Wallet، Filfox Wallet، FilSnap، Metamask، Plugin، FilWallet، FoxWallet، Glif Web Wallet، ImToken، MathWallet، Ledger Wallet و غیره برای ذخیره سازی FIL پشتیبانی می شوند. FinCEN، شبکه اجرای جرایم مالی، برخی از این کیف پول ها را تایید کرده است. در ادامه با ما فناورانه با معرفی بهترین کیف پول های فایل کوین همراه باشید.

  فایل کوین راه حلی برای ذخیره سازی ابری متمرکز در جهان است. فایل کوین به کاربران این امکان را می‌دهد تا به جای اتکا به یک شرکت مانند آمازون یا گوگل، فضای ذخیره‌سازی خصوصی خود را در میان جامعه، در هر نقطه از جهان بر روی رایانه‌های مختلف به اشتراک بگذارند. این استراتژی غیرمتمرکز آزادی را از شرکت‌های بزرگ و همچنین فرصتی را برای ارائه‌دهندگان ذخیره‌سازی فردی فراهم می‌کند تا در ازای کار خود FIL را دریافت کنند. اگر FIL را به این دلیل یا صرفاً به این دلیل که از پروژه پشتیبانی می کنید خریداری کرده اید، به یک کیف پول فایل کوین مفید نیاز دارید که نه تنها از FIL شما محافظت می کند، بلکه آن را بهبود می بخشد.

  شبکه فایل کوین چیست؟
  فایل کوین یک شبکه همتا به همتا است که فایل‌ها را ذخیره می‌کند و انگیزه‌های اقتصادی داخلی و رمزنگاری را ارائه می‌کند تا اطمینان حاصل شود که فایل‌ها به طور قابل اعتماد در طول زمان ذخیره می‌شوند. فایل کوین به عنوان یک جایگزین غیرمتمرکز برای ارائه دهندگان ذخیره سازی ابری سنتی، که در بازاری با رشد نزدیک به 35 درصد در سال فعالیت می کنند، توسعه یافت.

  به‌طور دقیق‌تر، فایل کوین استفاده کارآمد از منابع ذخیره‌سازی را امکان‌پذیر می‌کند و دسترسی به داده‌ها را دموکراتیزه می‌کند و کاربران را قادر می‌سازد تا داده‌ها را ایمن‌تر، کارآمدتر و شفاف‌تر ذخیره و بازیابی کنند. در نهایت، فایل کوین از قدرت فناوری بلاک چین برای ایجاد بازاری برای ظرفیت ذخیره‌سازی استفاده نشده استفاده می‌کند.

  فایل کوین یک فناوری پیچیده و چند وجهی است که شامل مجموعه ای از محصولات و خدمات است که توسط یک جامعه قابل توجه با ذهنیت عملی پشتیبانی می شود. فایل کوین برای اولین بار در یک مقاله سفید منتشر شده توسط Protocol Labs پیشنهاد شد، توکن بومی خود (FIL) را توسعه داد، و یک پیشنهاد اولیه سکه 250 میلیون دلاری (ICO) را در سال 2017 جمع آوری کرد و تیم توسعه را قادر ساخت تا پیشرفت قابل توجهی در جهت دستیابی به اهداف خود داشته باشد.

  در واقع، شبکه اصلی فایل کوین در اواخر سال 2020 راه‌اندازی شد و از آن زمان به عنوان یکی از محبوب‌ترین و گسترده‌ترین پروتکل‌های ذخیره‌سازی غیرمتمرکز ظاهر شد.

  این یک شبکه ذخیره سازی ابری منبع باز است که مکمل سیستم فایل بین سیاره ای (IPFS)، یک پروتکل وب غیرمتمرکز جدید است که برای جایگزینی پروتکل سنتی HTTP طراحی شده است. برخلاف HTTP که داده ها را بر اساس مکان (مانند URL صفحه وب) شناسایی می کند، IPFS داده ها را بر اساس محتوای آن شناسایی می کند نه مکان آن. این ویژگی منحصر به فرد امنیت، دسترسی و شفافیت بیشتری را برای داده های ذخیره شده در شبکه فایل کوین فراهم می کند.

  این شبکه توسط بنیاد فایل کوین اداره می شود، یک سازمان غیرانتفاعی که برای نظارت بر توسعه و رشد اکوسیستم فایل کوین تأسیس شده است، که اهداف اصلی آن شامل حمایت از حقوق دیجیتال و حریم خصوصی است. در واقع، یکی از اهداف اصلی فایل کوین، دموکراتیک کردن دسترسی به ذخیره سازی داده ها و توانمندسازی کاربران برای حفظ کنترل بر داده های خود است.

  مخاطبان هدف فایل کوین شامل افراد، مشاغل سنتی و سایر سازمان هایی است که به دنبال راه حل های ذخیره سازی امن و غیرمتمرکز هستند. به عنوان مثال، فایل کوین کاربران نهادهای عمومی، دانشگاه کالیفرنیا، برکلی و شهر فیلادلفیا را به خود جذب کرده است. مهمتر از همه، از طریق ماشین مجازی فایل کوین (FVM)، توسعه دهندگان Web3 می توانند برنامه های غیرمتمرکز (DApps)، سازمان های مستقل داده غیرمتمرکز (DAOs) و راه حل های دیگری را ایجاد کنند که از زیرساخت ذخیره سازی فایل کوین استفاده می کند و راه حل های ذخیره سازی غیرمتمرکز را برای کاربران خود ارائه می دهد.

  شبکه فایل کوین چگونه کار می کند؟
  در هسته خود، فایل کوین برای تسهیل استفاده کارآمد از منابع ذخیره سازی با ایجاد بازاری برای ظرفیت ذخیره سازی استفاده نشده طراحی شده است. این امر از طریق یک شبکه غیرمتمرکز از ارائه دهندگان ذخیره سازی که با ارائه فضای ذخیره سازی به مشتریان، توکن های FIL را به دست می آورند، به دست می آید. مشتریان نیز به نوبه خود، به استخراج کنندگان در توکن های FIL پرداخت می کنند تا داده های خود را ذخیره و بازیابی کنند.

  شبکه فایل کوین این تراکنش ها را با تطبیق عرضه و تقاضا در یک بازار غیرمتمرکز و شفاف برای ذخیره سازی تسهیل می کند. در واقع، بازار ذخیره‌سازی یکی از ویژگی‌های حیاتی فایل کوین است، جایی که مشتریان و ماینرها برای مذاکره در مورد معاملات ذخیره‌سازی از طریق قیمت‌گذاری شفاف تعامل دارند. مشتریان می توانند قراردادهای خود را با توجه به نیازهای خود مانند مدت زمان، افزونگی و قیمت ذخیره سازی سفارشی کنند. برعکس، ماینرها قیمت های ذخیره سازی خود را بر اساس در دسترس بودن، قابلیت اطمینان و مکان تعیین می کنند.

  مهمتر از همه، بازار بازیابی یک بازار ثانویه برای دسترسی به داده است، جایی که مشتریان برای بازیابی داده های خود به ماینرها پول می دهند. این بازار با پاداش دادن به ماینرهایی که دسترسی سریع و مطمئن به داده های ذخیره شده را فراهم می کنند، انگیزه بازیابی سریع و کارآمد داده ها را فراهم می کند. این بازارهای اولیه و ثانویه به طور منحصربه‌فردی به کاربران و تامین‌کنندگان رویکرد ذخیره‌سازی و بازیابی داده‌ای پویاتر و کارآمدتر از ارائه‌دهندگان ابر سنتی ارائه می‌دهند.

  علاوه بر این، فایل کوین از مکانیزم‌های اجماع اثبات تکرار (PoRep) و اثبات فضازمان (PoSt) استفاده می‌کند تا اطمینان حاصل کند که فایل‌ها به طور ایمن ذخیره شده و قابل بازیابی در سراسر شبکه هستند. PoRep یک مدرک رمزنگاری است که نشان می‌دهد یک ماینر داده‌های یک کلاینت را به طور کامل تکرار کرده است، در حالی که PoSt ثابت می‌کند که داده‌ها به طور مداوم برای مدت زمان مشخصی ذخیره شده‌اند. این مکانیسم های اجماع برای حفظ یکپارچگی و در دسترس بودن داده های ذخیره شده بسیار مهم هستند.

  کیف پول فایل کوین چیست؟
  فایل کوین، مانند همه ارزهای دیجیتال، در یک کیف پول مخصوص نگهداری می شود که دارای دو مجموعه کلید (یک کلید خصوصی و یک کلید عمومی) است.

  کیف پول ها راهی برای ذخیره امن فایل کوین همراه با سایر دارایی های دیجیتالی ارائه می دهند. این کیف پول ها دارای یک آدرس عمومی و یک کلید خصوصی هستند که عملکردی مشابه ترکیب رمز عبور و شماره حساب بانکی دارند. دسترسی و مدیریت ارز دیجیتال ذخیره شده در کیف پول با این ویژگی ها امکان پذیر می شود.

  هنگامی که یک تراکنش ارز دیجیتال به آدرس کیف پول شما ارسال می شود، در شبکه بلاک چین ثبت می شود و پول به موجودی کیف پول شما اضافه می شود. مشابه ارسال پول از کیف پول خود به کیف پول شخص دیگری، ارسال ارز دیجیتال منجر به تراکنش ثبت شده در شبکه بلاک چین و برداشت وجه از موجودی کیف شما می شود.

  انواع مختلف کیف پول های رمزنگاری مانند کیف پول های دسکتاپ، موبایل، سخت افزار و مبتنی بر وب که هر کدام ویژگی ها و سطوح امنیتی خاص خود را دارند، همه این موارد را شامل می شوند. برای اطمینان از ایمنی دارایی های دیجیتال خود، انتخاب یک کیف پول معتبر و ایمن بسیار مهم است.

  آیا کیف پولی می‌خواهید که فقط FIL شما را در خود نگه دارد یا چیزی می‌خواهید که به شما در کسب درآمد غیرفعال نیز کمک کند؟ امیدوارم تا پایان این صفحه متوجه شوید.

  ویژگی های اصلی که در کیف پول فایل کوین نیاز دارید
  هنگام تحقیق در مورد کیف پول فایل کوین خود، مطمئن شوید که دارای ویژگی های زیر است:

  • امنیت و حریم خصوصی
  • کارمزد تراکنش FIL کم یا سفارشی
  • احراز هویت دو مرحله ای (2FA)
  • انرمپ و آفرامپ فیات
  • حداقل مبلغ سپرده پایین
  • امکان قفل و باز کردن برداشت ها به دلخواه
  • قابلیت های کامل تبادل کریپتو
  • پشتیبانی مشتری
  • پشتیبانی از چند زنجیره
  • ویژگی های اضافی مانند ابزارهای معاملاتی، حساب های پس انداز، و وام.

  بهترین کیف پول فایل کوین (FIL)
  FIL نشانه بومی از توکن های FIL است که به عنوان یک انگیزه اقتصادی برای اطمینان از اینکه داده ها به طور قابل اعتماد در طول زمان در شبکه فایل کوین ذخیره می شوند استفاده می شود.

  با استفاده از کیف پول می توان دارایی های دیجیتال را با خیال راحت ذخیره کرد. ممکن است بخواهید نگاهی به برخی از کیف پول های فهرست شده در زیر بیاندازید که از FIL پشتیبانی می کنند.

  توجه: اگر از قبل گره لوتوس خود را اجرا کرده اید، می توانید کیف پول های FIL را از خط فرمان مدیریت کنید.

  فایل کوین در کیف پول های خاصی که از کلیدهای خصوصی و عمومی تشکیل شده است ذخیره می شود (به بالا مراجعه کنید). تعداد زیادی کیف پول رمزنگاری با ویژگی های مختلف وجود دارد و توصیه کردن کیفی که تمام نیازهای شما را پوشش دهد دشوار است. بیایید تفاوت های عمده بین کیف پول های مختلف را ببینیم.

  کیف پول دسکتاپ
  می توانید این موارد را دانلود و بر روی کامپیوتر خود نصب کنید. آنها فقط روی همین رایانه کار می کنند و قابل دسترسی خواهند بود. آنها جزو امن ترین کیف پول ها هستند، مگر اینکه کامپیوتر شما توسط ویروس هک یا مورد حمله قرار گیرد. بهترین کیف پول های دسکتاپ فایل کوین عبارتند از Gatehub، Mist، Bitcoin Knots.

  کیف پول آنلاین
  کیف پول های آنلاین روی یک سرور اجرا می شوند و از هر دستگاهی در هر مکانی قابل دسترسی هستند. آنها راحت ترین برای استفاده هستند، اما به یاد داشته باشید که کلیدهای خصوصی شما به صورت آنلاین و با شخص ثالث ذخیره می شوند – احتمال حملات و سرقت هکرها بیشتر است. قابل اعتمادترین کیف پول های فایل کوین آنلاین BitGo، Zumminer، Freewallet.org هستند.

  کیف پول موبایل
  اینها در مقایسه با کیف پول های دسکتاپ کارایی زیادی ندارند، اما راحتی آنها در این واقعیت نهفته است که شما همیشه کیف پول را همراه خود دارید و می توانید از آن در هر جایی استفاده کنید، به عنوان مثال. برای پرداخت در یک فروشگاه خرده فروشی بهترین کیف پول های فایل کوین برای موبایل عبارتند از BitGo، Carbon Wallet، DigitalCoinsExchange.

  کیف پول سخت افزاری
  آنها به اصطلاح کیف پول های سرد را نشان می دهند، به این معنی که به صورت آفلاین کار می کنند – مگر اینکه نیاز به پرداخت باشد. کیف پول‌های سخت‌افزاری کلیدهای خصوصی شما را روی یک رسانه ذخیره می‌کنند و معمولاً پس از وارد کردن پین، از طریق USB برای انجام تراکنش پرداخت به رایانه متصل می‌شوند. آسان برای استفاده با سطح امنیت بالا. بهترین کیف پول سخت افزاری فایل کوین Ledger Stax است.

  کیف پول کاغذی
  اگرچه صحبت در مورد کیف پول های کاغذی در ارتباط با یک ارز دیجیتال عجیب یا حتی خنده دار به نظر می رسد، اما آنها وجود دارند – به شکل کلیدهای خصوصی و عمومی چاپ شده. به دلیل ماهیت فیزیکی (و آفلاین) آنها، سطح بسیار بالایی از امنیت آنلاین را ارائه می دهند.

  از کدام کیف پول فایل کوین استفاده کنم؟
  هیچ پاسخ واحدی وجود ندارد بهتر است بدانید که هدف کیف پول چیست. اگر می خواهید از آن برای پرداخت منظم و دریافت مقادیر کمی از فایل کوین استفاده کنید، کیف پول موبایل یا آنلاین به دلیل سهولت استفاده منطقی است. با این حال، اگر می خواهید از کیف پول برای نگهداری یک ثروت کوچک فایل کوین استفاده کنید، امنیت باید اولویت شما باشد. طیف وسیعی از دستگاه‌هایی که اغلب استفاده می‌کنید نیز به تعیین بهترین کیف پول برای شما کمک می‌کند، زیرا حداقل یک کیف برای هر نوع دستگاه وجود دارد.

  کلیدهای خصوصی
  بهترین کار این است که مانند پول معمولی خود به کیف پول های فایل کوین نزدیک شوید – پول نقد و کارت اعتباری برای پرداخت های کوچک استفاده می شود (کیف پول های داغ – تلفن همراه)، در حالی که پس انداز شما به طور ایمن در یک حساب پس انداز (کیف پول سرد-سخت افزار) یا پخش می شود. چندین سرمایه گذاری انتخاب کیف پولی که کلید خصوصی را که با آن ارز دیجیتال خود را از بین می‌برید فقط برای شما قابل مشاهده باشد بسیار مهم است. انتخاب های برتر ما برای فایل کوین، Mist و Bitcoin Knots برای ذخیره ایمن کلیدهای خصوصی شما هستند.

  چگونه یک آدرس فایل کوین دریافت کنم؟
  دریافت آدرس فایل کوین ساده تر از آن چیزی است که به نظر می رسد. برای این کار باید یک کیف پول فایل کوین به انتخاب خود راه اندازی کنید. برای مشاوره در مورد اینکه کدام نوع کیف پول مناسب شماست، بخش کیف پول ما را بررسی کنید. هنگامی که یک کیف پول راه اندازی کردید، برای دریافت یا ارسال سکه، مشتری کیف پول شما هر بار یک آدرس فایل کوین منحصر به فرد ایجاد می کند.

  لیست کیف پول های فایل کوین

  1. کیف پول لوتوس

  گره مرجع شبکه فایل کوین Lotus نام دارد. برای استفاده از کیف پول لوتوس تنها به یک گره لوتوس نیاز دارید که روی رایانه خود نصب و اجرا شود.

  2. کیف پول Filfox

  Filfox یک کیف پول ساده و راحت برای فایل کوین است

  از یک رابط کاربری یکپارچه با تمام ویژگی های مهم لذت ببرید:

  – حساب کاربری خود را در فایل کوین ایجاد کنید

  – موجودی و سابقه تراکنش خود را بررسی کنید

  – ارسال سکه های FIL برای سایر کاربران

  3. افزونه FilSnap MetaMask

  نمونه اولیه سیستم توسعه پذیری MetaMask Snaps آینده در این ساخت MetaMask گنجانده شده است که یک نسخه ویژه توسعه دهنده است. پشتیبانی اولیه از فایل کوین را فراهم می کند. ما این توزیع را ارائه می کنیم تا توسعه دهندگان فایل کوین بتوانند شروع به ایجاد سایت های Web3 کنند که از فایل کوین استفاده می کنند.

  علیرغم این واقعیت که فایل کوین Snap قبلاً در این بیلد نصب شده است، محصول نهایی پلاگین Snap را در جریان اتصال زمانی که کاربر به وب سایت وابسته به فایل کوین متصل می شود نصب می کند. ممکن است از هم‌اکنون تا زمان عرضه‌ی تولید، تغییرات اساسی رخ دهد، و ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا مرتباً با این موارد ارتباط برقرار کنیم.

  4.FILWallet
  FILWallet دارای ویژگی های زیر است:

  غیرمتمرکز به حداکثر میزان. کیف پول FILWallet دارایی های هیچ کاربر را میزبانی نمی کند و حاوی کلید خصوصی هیچ کاربر نیست.

  هگز استاندارد و دو فرمت دیگر توسط فرمت کلید خصوصی FILWallet پشتیبانی می شوند. بدون محدودیت، حساب های ایجاد شده توسط کیف پول های دیگر را می توان وارد کرد و در FILWallet استفاده کرد. به همین ترتیب، حساب های ایجاد شده به صورت آفلاین توسط FILWallet می توانند وارد شده و در کیف پول های دیگر استفاده شوند.

  5. Fox Wallet

  کیف پول فاکس یک کیف پول ارزهای دیجیتال چند زنجیره ای است که توسط Filfox، یک مرورگر بلاک چین و پلت فرم خدمات داده فایل کوین معرفی شده است. این کیف پول عملکردهای مرتبط با مرورگر بلاک چین Filfox را ادغام می کند. از طریق کیف پول، کاربران می توانند مستقیماً داده ها را در 20 زنجیره مرور کنند، مانند: فضای ذخیره سازی معتبر در کل شبکه، پاداش های بلوک، وضعیت گاز و غیره. علاوه بر این، کیف پول تعدادی ویژگی را برای استخراج کنندگان فایل کوین اضافه می کند، از جمله توانایی اطلاعات ماینرهای خود را پرس و جو کرده و مدیریت کنید، و در حال حاضر در حال توسعه ویژگی های مدیریتی مانند نظارت بر اشتراک ماینر است. امکان اشتراک در نظارت بر گره‌های خاص به کاربران این امکان را می‌دهد که اطلاعات ماینرها را در زمان واقعی ردیابی کنند و زمانی که تعادل آنها کم است، قدرت محاسباتی آنها کاهش می‌یابد و رویدادهای دیگر، اعلان‌های فشاری دریافت می‌کنند.

  6. Glif Web Wallet

  Glif یک کیف پول فایل کوین منبع باز و مبتنی بر مرورگر است. از کتابخانه یکپارچه سازی فایل کوین Ledger استفاده می کند که توسط شخص ثالث ممیزی امنیتی شده است.

  کیف پول Glif یک کیف پول تحت وب فایل کوین است که با Next.js ساخته شده است که به شما امکان می دهد:

  فایل کوین را با دستگاه لجر خود ارسال و دریافت کنید
  ایجاد حساب های آزمایشی برای ارسال مقادیر کمی از FIL
  وارد کردن حساب‌ها با عبارات اولیه و کلیدهای خصوصی (اخطار امنیتی: از این فقط برای آزمایش یا ارسال مقادیر کم استفاده کنید. ناامن است. اگر نیاز به بازیابی حساب دارید این کار را به صورت آفلاین انجام دهید.)

  7.ImToken

  پس از راه اندازی شبکه اصلی فایل کوین، ImToken به طور رسمی در سندی اعلام کرد که از فایل کوین پشتیبانی می کند. ImToken از فایل کوین به عنوان یازدهمین زنجیره عمومی خود پشتیبانی می کند. پیش از این، imToken از ده زنجیره عمومی، از جمله DOT، به همراه ETH، BTC، ATOM، EOS، TRX، CKB، BCH، LTC و KSM پشتیبانی می‌کرد.

  فایل کوین یک شبکه ذخیره سازی غیرمتمرکز است که شامل یک مکانیسم انگیزه اقتصادی است تا تضمین کند که فایل ها می توانند به طور قابل اعتماد در طول زمان ذخیره شوند. پروتکل اجماع اثبات ذخیره‌سازی فایل کوین نه تنها امنیت شبکه ذخیره‌سازی را تضمین می‌کند، بلکه می‌تواند برای انتقال توکن‌های FIL، اجرای قراردادهای رمزگذاری‌شده، و اجرای مکانیسم‌های بازار و موارد دیگر مورد استفاده قرار گیرد.

  ImToken در حال حاضر پس از اتمام تمام وظایف توسعه فایل کوین در مراحل تست نهایی و ممیزی امنیتی است.

  8. Math Wallet

  مجموعه ای از زنجیره ها توسط Math Wallet استفاده می شود. توانایی اولیه کیف پول چند زنجیره ای تسهیل باز شدن اکوسیستم فایل کوین به سایر زنجیره های عمومی است و به کاربران دیگر زنجیره های عمومی اجازه می دهد راحت تر و راحت تر به اکوسیستم فایل کوین دسترسی پیدا کنند. Math Wallet یک کیف پول چند پلت فرم زنجیره ای است. کیف پول برای برنامه ها، وب سایت ها، افزونه های مرورگر، سخت افزار و سایر خدمات از جمله محصولات آن است. و از بیش از 50 کیف پول عمومی مانند ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین، اتریوم، eos، فایل کوین، پولکادوت و زنجیره بایننس پشتیبانی می کند. زنجیره ای، از تراکنش های زنجیره ای غیرمتمرکز پشتیبانی می کند و یک اکوسیستم DApp چند زنجیره ای ایجاد می کند.

  Math Wallet در سال 2017 تاسیس شد و سرمایه گذاران آن عبارتند از Fenbushi Capital، Alameda Research، Fundamental Labs، Multicoin Capital و دیگر موسسات سرمایه گذاری معروف بلاک چین. زمانی که شبکه آزمایشی فایل کوین در حال توسعه بود، Math Wallet اولین کیف پولی بود که از شبکه فایل کوین پشتیبانی می کرد. امروزه Math Wallet دارای برخی از برنامه های کاربردی IPFS/فایل کوین است.

  9. تراست والت

  رمزارز فایل کوین که توسط شبکه اصلی Trust راه اندازی شده است به تدریج تاکید خود را به توسعه زیست محیطی مرتبط با فایل کوین تغییر می دهد. هرچه پشتیبانی ارزش اساسی برای فایل کوین بیشتر باشد، پروژه های زیست محیطی آن گسترده تر است و کیف پول های بیشتری (به ویژه کیف پول های چند زنجیره ای) که از آن پشتیبانی می کنند.

  10. کیف پول لجر

  Ledger، یک شرکت با دفتر اصلی خود در پاریس، فرانسه، کیف پول‌های سخت‌افزاری ارزهای دیجیتال به نام کیف‌پول‌های Ledger تولید می‌کند. کیف پول های سخت افزاری Ledger کیف پول های چند ارزی هستند که برای ذخیره کلیدهای خصوصی برای فایل کوین آفلاین استفاده می شوند.

  با دلایل خوب، لجر یکی از شناخته شده ترین تولید کنندگان کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری است. این شرکت دو نسخه از دستگاه فلش درایو شکل خود را ارائه می دهد – یکی با اتصال بلوتوث و دیگری بدون – با قیمت مناسب.

  نحوه سهامداری FIL
  Staking FIL ذاتاً مستلزم شرکت در شبکه به عنوان یک استخراج کننده ذخیره سازی است. فرآیند قرار دادن FIL معمولاً شامل چندین مرحله است. ماینرها ابتدا باید توکن‌های FIL را با خرید آن‌ها در صرافی‌های ارزهای دیجیتال (یا البته از طریق فراهم کردن ظرفیت ذخیره‌سازی شبکه) به دست آورند.

  ثانیا، ماینرها باید با نصب نرم افزار و سخت افزار مورد نیاز، پیکربندی سیستم های خود برای برآورده کردن حداقل نیازهای شبکه و اتصال دستگاه های ذخیره سازی خود به گره(های) مذکور، یک گره فایل کوین راه اندازی کنند.

  نکته مهم این است که ماینرها باید مقدار معینی از توکن های FIL را به عنوان وثیقه قرار دهند، که مقدار وثیقه آن به ظرفیت ذخیره ماینرها و سایر عوامل مانند پارامترهای شبکه بستگی دارد. پس از آن، ماینرها می توانند شروع به ارائه خدمات ذخیره سازی و بازیابی به مشتریان خود کنند و بر اساس مکانیسم های اجماع ذکر شده در بالا، پاداش هایی در قالب توکن های FIL برای مشارکت خود در شبکه کسب کنند.

  توجه به این نکته مهم است که در حالی که فایل کوین گزینه ای را برای هر کسی ارائه می دهد تا به یک ارائه دهنده ذخیره سازی یا بازیابی تبدیل شود، شبکه اذعان می کند که هزینه ورود می تواند بسیار بالا باشد. این واقعیت تا حدودی با ایده استفاده از ظرفیت ذخیره سازی غیرفعال از سوی کاربرانی که می توانند فضای ذخیره سازی اضافی را در سخت افزار رایانه خود به دیگران اجاره دهند که با توکن های FIL به آنها پرداخت می کنند، در تضاد است.

  در واقع، به نظر می‌رسد که استدلال «دموکراتیزه‌سازی دسترسی به بازار ابری» تنها در مورد جایی که طرف تقاضا درگیر است، صادق است. از آنجایی که استخراج FIL به سرمایه گذاری قابل توجهی در وثیقه FIL و تجهیزات به طور یکسان نیاز دارد، استخراج و استکینگ FIL یک گزینه مناسب در درجه اول برای کسانی است که زیرساخت های مرکز داده و سایر ذینفعان را با منابع فراوان اداره می کنند.

  آیا FIL سرمایه گذاری خوبی است؟
  به عنوان یک شبکه ذخیره سازی غیرمتمرکز با پایگاه کاربر رو به رشد، FIL می تواند ارزش بلندمدتی را برای سرمایه گذاران ارائه دهد. کسانی که نمی‌دانند چگونه توکن‌های FIL بخرند، ممکن است به صرافی‌های متمرکز یا غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده مراجعه کنند. مهمتر از همه، برای درک اینکه آیا FIL سرمایه گذاری خوبی است، خریداران بالقوه باید قبل از سرمایه گذاری، اصول، پویایی بازار، رقابت و تحمل ریسک را در نظر بگیرند.

  FIL دارای حداکثر عرضه توکن 2 میلیارد است، با عرضه در گردش تقریباً 403 میلیون توکن. از مجموع عرضه توکن، 70 درصد برای پاداش های استخراج در نظر گرفته شده است که متناسب با پذیرش شبکه است. علاوه بر این، نرخ انتشار توکن های جدید به تدریج در طول زمان با بلوغ شبکه کاهش می یابد و از نظر تئوری دوام طولانی مدت شبکه را تضمین می کند.

  سیستم فعلی فایل کوین برای استفاده پیچیده و تا حدودی چالش برانگیز است که می تواند مانعی برای پذیرش و در نتیجه رشد ایجاد کند. تیم توسعه فایل کوین اذعان می کند که شبکه هنوز در مراحل اولیه توسعه است و جایی برای بهبود سرعت و عملکرد وجود دارد.

  با این وجود، شبکه به طور فعال در حال کار برای پیاده سازی ویژگی های اضافی، مانند قراردادهای هوشمند، برای افزایش انعطاف پذیری و کاربرپسند بودن شبکه است. این آخرین پیشرفت، حدس و گمان هایی را در مورد پتانسیل فایل کوین برای ارائه خدمات Web3 با برنامه های کاربردی دنیای واقعی، مانند محاسبات و ذخیره سازی، که توسط بازار ذخیره سازی غیرمتمرکز آن تسهیل می شود، ایجاد کرده است.

  سوالات متداول

  آیا فایل کوین کیف پول دارد؟
  FIL توکن بومی شبکه فایل کوین است. به عنوان یک انگیزه مالی برای تضمین قابلیت اطمینان طولانی مدت ذخیره سازی داده ها، از توکن های FIL استفاده می شود. کیف پول ها راهی برای ذخیره ایمن دارایی های دیجیتال ارائه می دهند.

  اگرچه فایل کوین به طور رسمی کیف پول خود را راه اندازی نکرده است، اما تعداد کمی از کیف پول ها وجود دارند که از فایل کوین پشتیبانی می کنند.

  آیا فایل کوین Fil یک سرمایه گذاری خوب است؟
  به نظر می رسد یکی از سریع ترین ارزهای رمزنگاری شده در سال جاری، فایل کوین (FIL) باشد. با توجه به دستاوردهای ثبت شده فایل کوین در چند ماه گذشته، در سال 2024، FIL به عنوان یک سرمایه گذاری عاقلانه تلقی می شود.

  آیا می توانم فایل کوین را در لجر ذخیره کنم؟
  فایل کوین (FIL) را روی دستگاه لجر خود نصب کنید

  می توانید این کار را با کلیک روی هر دو دکمه دستگاه خود به طور همزمان انجام دهید. به Ledger Live برگردید. فایل کوین (FIL) را در بخش App Catalog در My Ledger جستجو کنید. روی Install کلیک کنید.

  آیا می توانم فایل کوین را در MetaMask ذخیره کنم؟
  فرآیند ادغام فایل کوین در MetaMask نسبتاً ساده است اما دارای متغیرهای بسیار خاصی است که باید دقیقاً کپی کنید. افزونه MetaMask اکنون باید در مرورگر شما فعال باشد. اگر قبلاً افزونه MetaMask را باز نکرده اید، از شما خواسته می شود که یک کیف پول جدید ایجاد کنید. برای ایجاد کیف پول، دستورالعمل ها را رعایت کنید.

  آیا فایل کوین سکه می سوزاند؟
  توکن های سوزانده شده: در صورت وجود فعالیت در شبکه فایل کوین، توکن های قابل توجهی از فایل کوین در کارمزد تراکنش های شبکه سوزانده می شوند.

  آیا می توانید فایل کوین را به اشتراک بگذارید؟
  سهام فایل کوین امکان پذیر است. در زمینه فایل کوین، staking مستلزم نگهداری توکن‌های FIL در کیف پول و شرکت در شبکه به‌عنوان ارائه‌دهنده ذخیره‌سازی یا تأییدکننده به منظور کمک به امنیت شبکه و دریافت پاداش برای کار شما است. داشتن سهام در توکن‌های FIL همچنین به شما این حق را می‌دهد که در مورد پیشنهادهایی برای به‌روزرسانی و ارتقای پروتکل فایل کوین رأی دهید و به شما صدایی در حاکمیت شبکه می‌دهد.

  امیدواریم در این مقاله از بخش آموزش کریپتو با ما همراه بوده باشید و مطلب را تا انتها مطالعه کرده باشید. اگر در لیست بالا کیف پولی از قلم افتاده میتوانید در نظرات همین پست با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید و تجربه استفاده از آن کیف پول را برای شرح دهید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهی ثبت نشده است

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
  • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
  • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.