آموزش نرم افزار, آموزش های کریپتوکارنسی

بهترین کیف پول های دش

بهترین کیف پول های دش

دش یکی از اولین آلت‌کوین‌ها بود و همچنان یکی از محبوب‌ترین گزینه‌های پرداخت در آغاز دوره جدید بلاک چین است. در ادامه این مقاله با فناورانه با معرفی بهترین کیف پول های دش همراه باشید. بخشی از جذابیت برای کاربران دش مفید بودن دش به عنوان یک سیستم پرداخت همتا به همتا است. بیت کوین ممکن است سیستم پرداخت اولیه P2P بوده باشد، اما دش واقعاً در ویژگی های بلاک چین بهبود یافته است.

یکی از پیشرفت های قابل توجهی که از دش حاصل شد، مفهوم مستر نود است. اساساً مسترنودها اجازه می‌دهند توکن‌ها قبل از اعتبارسنجی قفل شوند، که امکان انجام تراکنش‌های بسیار سریع‌تر را فراهم می‌کند، در حالی که از هرگونه مشکل خرج کردن مضاعف جلوگیری می‌کند. مستر نود در دش همچنین حاکمیت غیرمتمرکز، انتقال وجه ناشناس از طریق PrivateSend و انتقال تقریباً آنی از طریق InstantSend را معرفی کرد.

پشتیبانی از این ویژگی ها در هنگام انتخاب کیف پول دش یک نکته مهم است و بقیه مقاله من به بررسی ویژگی ها، نقاط قوت و ضعف کیف پول های مختلف دش اختصاص دارد.

در کیف پول دش به دنبال چه چیزی باشید
در حالی که لزوماً به همه این ویژگی‌ها نیاز ندارید، اینها بهترین ویژگی‌هایی هستند که در کیف پول دش باید به دنبال آنها باشید:

 • پشتیبانی از دش. البته نکته مهم این است که کیف پولی که انتخاب می کنید از دش پشتیبانی می کند. خوشبختانه تعداد زیادی وجود دارد که از دش پشتیبانی می کنند.
 • پشتیبانی از ویژگی های دش ویژگی‌های دش InstantSend و PrivateSend پیشرفت‌کننده‌ای هستند، اما اگر می‌خواهید از آنها استفاده کنید، باید مطمئن شوید کیف پولی که انتخاب می‌کنید از آنها پشتیبانی می‌کند، زیرا همه کیف‌پول‌های دش از InstantSend و PrivateSend پشتیبانی نمی‌کنند.
 • رابط کاربری خوب این در مورد هر کیف پول رمزنگاری که استفاده می کنید صادق است. این فناوری ممکن است پیچیده باشد، اما دلیلی وجود ندارد که کیف پول شما ساده و آسان برای استفاده نباشد.
 • ویژگی های امنیتی. قبلاً گفته‌ام، اما همیشه تکرار می‌شود – امنیت در هر چیزی که به ارزهای دیجیتال مربوط می‌شود اولویت اصلی است. هنگام انتخاب کیف پول دش به احراز هویت دو مرحله ای، یک ویژگی پین ایمن و البته توانایی کنترل کلیدهای خصوصی خود نگاه کنید.
 • گزینه های پشتیبان گیری و بازیابی این قابلیتی است که امیدوارید هرگز به آن نیاز نداشته باشید، اما آیا اگر نتوانید از کیف پول خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و آن را بازیابی کنید، آیا مایل به از بین رفتن دارایی های دش خود هستید؟
 • توسعه مداوم توسعه مداوم اغلب نادیده گرفته می‌شود، اما اگر کیف پولی می‌خواهید که به بهبود و ارائه ویژگی‌های جدید ادامه دهد، باید یکی را با یک تیم توسعه فعال انتخاب کنید، و ترجیحاً کیفی را انتخاب کنید که به صحبت‌های جامعه کاربران نیز گوش دهد.
 • پشتیبانی مشتری. این یکی از حوزه‌هایی است که در بسیاری از کسب‌وکارهای ارزهای دیجیتال وجود ندارد. اطمینان حاصل کنید که کیف پولی که انتخاب می کنید دارای یک تیم پشتیبانی است که در صورت بروز مشکلات کیف پول می تواند به شما کمک کند. در انجمن‌های اینترنتی و سایت‌های بررسی بخوانید تا ببینید آیا تیم پشتیبانی کیف پول واقعاً مفید است یا خیر.

حالا بیایید به بررسی واقعی کیف پول ها بپردازیم.

من کیف پول‌های دش زیر را بر اساس فاکتورهای خاصی تأیید کرده‌ام که همیشه سعی می‌کنم در انواع کیف پول‌های ارزهای دیجیتال به دنبال آن‌ها باشم. این عوامل عبارتند از:

 1. کنترل کلیدهای خصوصی – کیف پولی که در آن مالک و کنترل کلیدهای خود هستید.
 2. پشتیبان‌گیری و ویژگی‌های امنیتی – کلیدهای پشتیبان و کدهای پین.
 3. جامعه توسعه دهندگان – جامعه توسعه فعال برای نگهداری.
 4. سهولت استفاده – رابط کاربری زیبا برای استفاده سریع و آسان.
 5. سازگاری – سازگار با سیستم عامل های مختلف.

1.لجر نانو اس
به عنوان یکی از محبوب ترین کیف پول های سخت افزاری، می توانید مطمئن باشید که Ledger Nano S یک انتخاب محکم است. ببینیم آیا این درست است.

از لحاظ امنیتی کیف پول سخت افزاری لجر به شما این امکان را می دهد که دش خود را در یک محیط ایزوله و با کلیدهای خصوصی قفل شده توسط یک کد پین ذخیره کنید. پشتیبانی از احراز هویت دو مرحله‌ای وجود دارد و هر تراکنش نیاز به تأیید دستی با استفاده از ترکیبی از دکمه‌های روی دستگاه لجر و صفحه نمایش OLED دستگاه دارد.

اگر علاوه بر دش، سکه‌هایی دارید، خوشحال می‌شوید بدانید که لجر از تمام ارزهای دیجیتال اصلی و مجموعه خوبی از آلت‌کوین‌ها نیز پشتیبانی می‌کند. همچنین دارای پشتیبان گیری و بازیابی است که به شما در حفظ آرامش کمک می کند. و ویژگی ها و سکه های بیشتری همیشه توسط تیم توسعه فعال اضافه می شود.

بزرگترین نقطه ضعف هزینه است که در حال حاضر 99.99 دلار (اوت 2018) است. همچنین هیچ پشتیبانی برای دستگاه های تلفن همراه وجود ندارد، بنابراین لزوما یک روش ذخیره سازی راحت نیست. در نهایت، هیچ پشتیبانی از ویژگی‌های PrivateSend و InstantSend وجود ندارد، اگرچه برای آینده برنامه‌ریزی شده است.

2.ترزور
ترزور اولین کیف پول سخت افزاری ارز دیجیتال بود و همچنان یک انتخاب محبوب باقی مانده است. هم کوچک و هم امن است و به شما محافظت از پین، تأیید تراکنش دستی، احراز هویت دو مرحله‌ای و رمزنگاری پیشرفته را می‌دهد.

مانند رقیب خود Ledger Nano S، Trezor نه تنها از دش، بلکه از سایر ارزهای دیجیتال اصلی و انواع آلتکوین ها نیز پشتیبانی می کند. همچنین مانند Nano S، گروهی فعال از توسعه دهندگان وجود دارد که دائماً Trezor را بهبود می بخشند.

هیچ پشتیبانی از ویژگی های PrivateSend و InstantSend وجود ندارد، اما پشتیبانی برای آینده برنامه ریزی شده است.

ترزور از 89 یورو + مالیات بر ارزش افزوده شروع می شود، بنابراین ممکن است برخی از کاربران را دلسرد کند.

3. Exodus

Exodus یک کیف پول رومیزی سبک برای ارز دیجیتال دش است.

این یک کیف پول چند سکه ای است که می تواند بیش از 100 ارز رمزنگاری شده را پشتیبانی کند و از سال 2015 برای بسیاری در حوزه رمزنگاری کیف پول مورد استفاده قرار گرفته است.

این به این دلیل است که رابط کاربری کیف پول فوق العاده آسان است، اما آنها اجازه نداده اند سهولت استفاده بر امنیت محصولشان تأثیر بگذارد.

این به راحتی پر استفاده ترین کیف پول دسکتاپ ارز دیجیتال سبک وزن است که در آن لازم نیست کل بلاک چین را برای همگام سازی دانلود کنید.

این کیف همچنین دارای یک صرافی داخلی است که در آن می‌توانید سکه‌های دش خود را به راحتی بدون نگرانی در مورد نیاز به رفتن به صرافی تعویض کنید.

در نهایت، این یک کیف پول HD با میزبانی خود است که اکنون برای مک، ویندوز و لینوکس در دسترس است. (اخیراً برنامه های موبایل آن وارد بازار شد، اما من فرصت استفاده از آنها را ندارم)

4. کوینومی

Coinomi یکی دیگر از کیف‌پول‌هایی است که از دش کوین پشتیبانی می‌کند و این کیف پول مخصوص افرادی است که به دنبال کیف‌پول‌های قابل اعتماد موبایل دش هستند.

کیف پول کوینومی خارج از بریتانیا است و از سال 2015 در این فضا فعالیت می کند. دارای تیمی با تجربه از توسعه دهندگان و پایگاه کاربر بزرگی است که گواهی بر کیفیت آن است.

باز هم این یک کیف پول نرم افزاری چند ارزی است، اما یک کیف پول خود میزبان است که در آن شما همیشه کلیدهای خصوصی خود را کنترل می کنید.

همچنین دارای ویژگی سفارشی کردن کارمزد تراکنش های شما در حین مدیریت دش کوین در این کیف پول است و دارای قابلیت های چند زبانه است تا کاربران در سراسر جهان بتوانند از آن استفاده کنند.

در نهایت، Coinomi برای کاربران iOS و Android در دسترس است. اما آنها نسخه های دسکتاپ خود را نیز راه اندازی کرده اند اما من فرصتی برای استفاده از آنها ندارم. PS: من تقریباً دو سال است که از کیف پول موبایل Coinomi استفاده می کنم.

5. کیف پول مگنوم [کیف پول دش وب]

هنوز کیف پول سکه دش مناسب خود را نگرفته اید؟

این بخش ممکن است به شما کمک کند من کیف پول مگنوم را برای آن دسته از کاربران سکه دش که می خواهند کیف پول وب دارند و طرفدار کیف پول های سخت افزاری یا موبایلی نیستند، معرفی می کنم.

کیف پول مگنوم یک کیف پول غیرقانونی است که به شما امکان می دهد بیش از 30 ارز رمزنگاری شده از جمله دش را در یک کیف پول وب ذخیره کنید. هنگامی که برای اولین بار وارد سیستم می شوید، کیف پول از شما می خواهد که یک رمز عبور تعیین کنید.

این رمز عبور قابل بازیابی نیست و از دست دادن آن به معنای از دست دادن وجوه ذخیره شده در کیف پول دفتر کل است. همچنین پیشنهاد می کنیم به محض ورود به کیف پول مگنوم، کلیدهای پشتیبان را از قسمت تنظیمات دانلود کنید.

نکته خوب دیگر این است که کیف پول مگنوم با کیف پول های سخت افزاری لجر ادغام می شود. بنابراین اگر رابط نرم افزاری مگنوم را با امنیت کیف پول سخت افزاری می خواهید، مگنوم راه حلی است.

6. کیف پول کاغذی دش

برخی از شما طرفداران کیف پول کاغذی هستید و من می دانم. به همین دلیل است که حتی من این بخش را اضافه کرده ام اما اجازه دهید به شما بگویم که اصلاً طرفدار کیف پول های کاغذی نیستم.

کیف پول های کاغذی اگرچه کیف پول های رایگانی هستند اما به دلیل ماهیت دست و پا گیرشان در حین استفاده ارزش وقت گذاشتن ندارند. علاوه بر این، سال 2019 است و کیف پول های سخت افزاری داریم که از نظر امنیت و تجربه کاربری بسیار برتر هستند.

هنگام استفاده از کیف پول کاغذی خطرات دیگری نیز وجود دارد، مانند افشای کلیدهای خصوصی، گم شدن کیف پول کاغذی یا از بین رفتن کیف پول به نحوی.

اما با این وجود، اگر می خواهید کیف پول کاغذی دش بسازید، می توانید از تولید کننده کیف پول کاغذی دش که به طور رسمی توسط دش طراحی شده است استفاده کنید.

7. ترزور مدل تی

Trezor Model T یک سخت افزار پیشگام است که میلیون ها کاربر در سراسر جهان توسط آزمایشگاه ساتوشی به آن اعتماد می کنند – شرکتی که در عصر تجهیزات امنیتی سخت افزاری در رمزارز پیشگام بود.

این شرکت از سال 2014 به طور فعال در حال ساخت راه‌حل‌های کیف پول سخت‌افزاری است که در آن کاربران ارزهای دیجیتال می‌توانند بدون هیچ خطری سکه‌های خود را ذخیره، مدیریت و تراکنش کنند.

در حال حاضر، با استفاده از Trezor Model T، می توان بیش از 1000 ارز دیجیتال از جمله سکه دش را ذخیره کرد. همچنین، وقتی کیف پول Trezor خود را راه اندازی می کنید، 12 یا 24 کلمه کلمه خود را دریافت می کنید. این دانه برای امنیت سکه های رمزنگاری شما بسیار مهم است. همچنین می توانید یک کلمه اضافی به seed خود اضافه کنید که به عنوان رمز عبور برای امنیت بیشتر سرمایه شما شناخته می شود.

PS: همیشه Trezor Model T را از این وب سایت رسمی خریداری کنید، خریدهای انجام شده از طریق منابع دیگری مانند آمازون معیوب گزارش شده است که منجر به به خطر انداختن سرمایه کاربران می شود.
این ویژگی بلوتوثی ندارد که ممکن است توسط برخی از کاربران مدرن مورد نیاز باشد، اما بدون آن، ارزهای دیجیتال شما مانند دش را ایمن نگه می‌دارد.

8. تراست والت

Trust Wallet از زمان شروع به کار یک کیف پول موبایلی بسیار کم ارزش بوده است. من از کیف پول در روزهای اول استفاده کرده ام و از روز اول بسیار آن را دوست داشتم.

در سال 2018، آنها توسط Binance خریداری شدند که از آن زمان به بعد آنها را جذب کرد. آنها همیشه یک محصول خوب داشتند و به همین دلیل حتی به دست آوردند.

این یک کیف پول HD غیر محرمانه است که در آن می توانید 12 کلمه خود را نگه دارید که برای ایمنی طولانی مدت ارزهای دیجیتال شما بسیار مهم است.

بخوانید >>> نقد و بررسی تراست والت

Trust Wallet در حال حاضر از بیش از 40 ارز رمزنگاری شده از جمله دش پشتیبانی می کند و از هر دو دستگاه iOS و Android پشتیبانی می کند که در این عصر ضروری است.

در نهایت، Trust Wallet عملکرد تبادل درون برنامه ای خود را نیز دارد تا به شما کمک کند دش را به هر ارز دیگری که می خواهید انجام دهید تغییر دهید.

9. کیف پول Jaxx

کیف پول Jaxx عموماً به عنوان کیف پول Jaxx Liberty شناخته می شود و این اولین کیف پول تلفن همراه من بود که به دلیل رابط کاربری ساده آن در سال 2016-2017 شروع به استفاده از آن کردم.

در حال حاضر، این نه تنها یک کیف پول موبایل است، بلکه راه حل های دسکتاپ را برای بیش از 80 ارز دیجیتال از جمله دش نیز ارائه می دهد. این یک کیف پول HD است که ماهیت آن غیرقانونی است و کلمات اولیه را به شما می دهد تا کنترل کلیدهای خصوصی خود را در اختیار داشته باشید.

از همان روزهای اول یک تیم توسعه‌دهنده قابل اعتماد و پایگاه کاربری ثابت دارد زیرا یکی از پیشگام‌ترین کیف پول‌های موبایل ارز دیجیتال بود.

نسخه کروم آنها بسیار مفید است اما حتی برای Android، iOS، Mac OS X، Windows و Linux نیز در دسترس است. در نهایت، می توان کیف پول Jaxx را با کیف پول های سخت افزاری Trezor و Ledger نیز ادغام کرد تا امنیت ارز دیجیتال دش آنها را افزایش دهد.

10. دش کُر (دش Core)
در ios
این تنها کیف پول رسمی موبایل دش است که برای آیفون موجود است. پس از یک فرآیند بررسی دقیق در فروشگاه اپل راه اندازی شد.

این به طور مستقیم به شبکه دش متصل می شود، به این معنی که هیچ سروری برای هک وجود ندارد و شما همیشه می توانید در صورت گم شدن یا آسیب دیدن تلفن همراه خود، وجوه خود را بازیابی کنید.

ادغام ShapeShift چیز خوبی است که در اینجا وجود دارد زیرا اگر نیاز به ارسال تراکنش به تاجری دارید که فقط BTC را می پذیرد، می توانید به راحتی دش خود را به بیت کوین تبدیل کنید.

دش Core iOS به شما امکان می دهد از ویژگی InstantSend دش استفاده کنید، اما به شما اجازه استفاده از ویژگی PrivateSend را نمی دهد.

دش Core (کیف پول رومیزی)
این کیف پول رسمی دسکتاپ رابط کاربری گرافیکی است که توسط توسعه دهندگان دش توسعه یافته است.

این کیف پول به شما این امکان را می دهد که به تمام ویژگی های ارز دیجیتال دش مانند PrivateSend، InstantSend، راهبری، مدیریت مسترنود و غیره دسترسی داشته باشید.

همچنین به شما این امکان را می دهد که به وجوه دش خود دسترسی کامل داشته باشید که با کلیدهای خصوصی ایمن شده است و نیازی به شناسه یا تأیید نیست. اگر می‌خواهید از دش به روشی که قرار است استفاده شود، استفاده کنید، این کیف پول برای شماست.

اما به فضای زیادی روی دستگاه شما نیاز دارد و ممکن است زمان زیادی طول بکشد تا با کل بلاک چین همگام شود.

دش Core به شما امکان می دهد تراکنش های دش InstantSend/PrivateSend را انجام دهید.

در حال حاضر، برای ویندوز (32/64)، مک و لینوکس (32، 64، Raspberry Pi 2) در دسترس است.

کیف پول های وب دش
اگر یک گزینه مبتنی بر وب راحت می‌خواهید، می‌توانید MyDASHWallet را در نظر بگیرید.

این یک پروژه جالب است که از MyEtherWallet الهام گرفته شده است. مای دش والت اتصال به بلاک چین دش را ساده می کند.

در حالی که این یک کیف پول وب است، اما یک کیف پول آنلاین نیست به این معنا که شما کنترل کلیدهای خصوصی خود را همیشه حفظ می کنید، آنها هرگز به سرورهای مای دش والت منتقل نمی شوند.

همچنین با هر دو کیف پول سخت افزاری Ledger و Trezor سازگار است و از هر دو ویژگی InstantSend و PrivateSend دش پشتیبانی می کند.

نکته منفی این است که فقط با دش سازگار است و ممکن است برای مبتدیان کمی پیچیده باشد.

سایر جایگزین ها برای ذخیره سازی
اگر نمی‌خواهید پول خود را برای یک کیف پول سخت‌افزاری خرج کنید، اما همچنان می‌خواهید تا حد ممکن امنیت بیشتری داشته باشید، یک کیف پول کاغذی دش ممکن است راه حل باشد. دش یک Paper Wallet Generator ارائه می دهد که می توانید از آن برای انتقال سریع دش خود به مکانی امن در یک محیط ذخیره سازی سرد استفاده کنید.

شما همچنین می توانید دش خود را در کیف پول صرافی نگه دارید، اما این توصیه نمی شود مگر اینکه بخواهید از سکه ها برای تجارت استفاده کنید. در غیر این صورت، کیف پول صرافی می تواند کم امنیت ترین گزینه شما باشد زیرا صرافی کلیدهای خصوصی شما را نگه می دارد و صرافی ها اغلب هدف هکرها هستند.

جمع بندی

انواع مختلفی از کیف‌ پول‌ های دش در دسترس هستند، که اگر به سختی می‌توانید فقط یک مورد را در نظر بگیرید، کاملاً قابل درک است. وقتی نوبت به تصمیم گیری می رسد، آموزش های آنلاین، راهنماها و بررسی ها معمولاً توصیه های خوبی را ارائه می دهند.

معمولاً، افراد معمولی نسخه های دسکتاپ یا موبایل این کیف پول ها را هم از نظر دسترسی و هم در دسترس بودن ترجیح می دهند.

افرادی که ممکن است مشکلات امنیتی امنیتی داشته باشند (یا به سادگی می خواهند کیف پول خود را همیشه در یک دستگاه مشخص در کنار خود داشته باشند) ممکن است دستگاه های سخت افزاری یا کیف پول کاغذی را انتخاب کنند. این یک سناریوی مورد به مورد است – هر فردی متفاوت است، با این حال، من همیشه انتخاب کیف پول های سخت افزاری مانند Ledger Nano S Plus و Trezor را توصیه می کنم.

هر انتخابی که ممکن است باشد، همیشه باید امنیت را به عنوان اولویت اصلی کیف پول دش خود در نظر بگیرید. این باید در مورد هر کیف پول دیگری که دارای کریپتو است نیز صدق کند! هنگامی که می دانید وجوه شما سالم و مطمئن است، مواردی مانند جذابیت بصری رابط کاربری، سرعت پایین دانلود یا ارزش زیبایی شناختی دستگاه در درجه دوم اهمیت قرار می گیرند.

امیدواریم در این مقاله از بخش آموزش کریپتو با ما همراه بوده باشید و مطلب را تا انتها مطالعه کرده باشید. اگر در لیست بالا کیف پولی از قلم افتاده میتوانید در نظرات همین پست با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید و تجربه استفاده از آن کیف پول را برای شرح دهید.

محتوای منتشر شده در این وب سایت به منظور ارائه هیچ نوع مشاوره مالی، سرمایه گذاری، تجاری یا هر شکل دیگری نیست. فناورانه خرید، فروش یا نگهداری هر نوع ارز دیجیتال را تایید یا پیشنهاد نمی کند. قبل از تصمیم گیری برای سرمایه گذاری مالی، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

به این مطلب امتیاز بدهید...

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

 • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
 • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
 • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
 • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
 • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.