آموزش های کریپتوکارنسی

بهترین ربات های معاملاتی بایننس

بهترین ربات های معاملاتی بایننس

برای مقایسه و انتخاب بهترین ربات های معاملاتی بایننس از لیست، این بررسی را بخوانید. همچنین، یاد بگیرید که چگونه آنها را برای شروع تجارت در Binance پیکربندی کنید. در ادامه با مقاله بهترین ربات های معاملاتی بایننس از مجله فناورانه همراه باشید.

بایننس دارای بیشترین تعداد ربات های معاملاتی در بین تمامی صرافی های رمزنگاری است که از معاملات ربات پشتیبانی می کنند، اگرچه مشتریان همچنان می توانند از انواع سفارش های هوشمند و دستی استفاده کنند.

یک ربات معامله گر داده های بازاریابی بلادرنگ را دریافت می کند و از شاخص ها و قوانین از پیش تعیین شده برای رسیدن به سیگنال های معاملاتی خودکار استفاده می کند که اساساً فرصت های فروش، خرید یا نگهداری دارایی سودآور هستند. بر اساس مشخصات ریسک از پیش تعیین شده شما، آنها سرمایه شما را روی این سیگنال ها اعمال می کنند تا سفارشات معاملاتی کمی را به صرافی یا پلت فرم کارگزار ارسال کنند و سود را برگردانند.

عملکرد یا سودآوری ربات به همان اندازه که به شرایط بازار بستگی دارد به استراتژی ها و قوانین از پیش تعیین شده بستگی دارد. ربات‌های بایننس همچنین می‌توانند در صرافی‌های دیگر، تجارت با حاشیه یا حتی معاملات آتی و گزینه‌های ارز دیجیتال مستقر شوند. این آموزش بهترین ربات های معاملاتی Binance و نحوه پیکربندی آنها برای شروع تجارت در Binance را مورد بحث قرار می دهد.

روند بازار:

بایننس صرافی رمزنگاری با بیشترین تعداد ربات های تجاری است و 83.3 درصد از این صرافی پشتیبانی می کنند. 66٪ از همه از Coinbase پشتیبانی می کنند.

۶۶ درصد از تمام افرادی که از ربات‌ها برای تجارت ارزهای دیجیتال استفاده کرده‌اند، از آن‌ها برای معاملات مارجین استفاده می‌کنند. 4 درصد از آنها برای معاملات آتی استفاده می کنند.

38 درصد از کاربران از ربات‌های معاملاتی کریپتو استفاده کرده‌اند، اما 86 درصد از پول معامله شده در بازار کریپتو با ربات‌ها جابه‌جا می‌شود. به این معنی که عمدتاً توسط کسانی استفاده می شود که سرمایه زیادی دارند

مشاوره تخصصی:

 • بهترین ربات‌ها یا ربات‌های معاملاتی بایننس قابل استفاده در سایر صرافی‌های رمزنگاری به شما امکان می‌دهند تا حد امکان به استراتژی‌های معاملاتی متعدد و متنوعی دسترسی داشته باشید، خواه در مورد ربات‌های معاملاتی شبکه معمولی، ربات‌های معاملاتی DCA، ربات‌های آربیتراژ، ربات‌های آتی، ربات‌های بلند و کوتاه، و تعادل مجدد صحبت کنید. ربات‌هایی برای تعادل مجدد خودکار نمونه کارها، و ربات‌های مبتنی بر شاخص‌های فنی استاندارد صنعت
 • ربات‌های معاملاتی بایننس را بررسی کنید که دارای بازار ربات با معامله‌گران حرفه‌ای هستند که می‌توانید به راحتی سیگنال‌های معاملاتی را با هزینه‌ای کم کپی کنید. اینها ممکن است تنوع بیشتری را از نظر استراتژی های معاملاتی فراهم کنند.
 • هنگام انتخاب یک پلتفرم ربات معاملاتی، بررسی کنید که آیا ربات های از پیش تعیین شده ای دارد که می توانید بدون ترسیم استراتژی های خود شروع به معامله کنید، اگر مبتدی هستید. کاربران پیشرفته با کسانی که امکان سفارشی سازی استراتژی ها و قوانین معاملاتی را برای ربات های خود از ابتدا فراهم می کنند بهتر هستند. در غیر این صورت، بازارها برای هر دو طبقه معامله گر عالی هستند.
 • عملکرد ربات ها – چه از ابتدا ابداع شده باشند، چه از قبل بارگذاری شده باشند یا از طرف معامله گران خریداری شده باشند، یک ربات قبل از اینکه برای تجارت زنده مستقر شود، باید از نظر عملکرد مورد آزمایش مجدد قرار گیرد.

سوالات متداول ربات های بایننس
س 1) آیا بایننس ربات های معاملاتی دارد؟

پاسخ: بله، این نرم افزار که متناسب با مشخصات ریسک کاربر و شرایط بازار سفارشی شده است، به کاربر کمک می کند تا معاملات را خودکار کند. آنها زمان کمتری را صرف تجارت می کنند و این امر تصمیمات معاملاتی را تسریع می کند تا با بازارهای بی ثبات کریپتو بهتر پیش بروند.

س 2) آیا ربات های تجاری سودآور هستند؟

پاسخ: بله، بسته به نوع استراتژی های معاملاتی بکار گرفته شده و شرایط بازار سودآور هستند. ربات‌های سودآور با مؤثرترین استراتژی‌ها و قوانینی طراحی شده‌اند که به بهترین شکل ممکن حرکت قیمت کریپتو را پیش‌بینی می‌کنند.

اگر یک ربات بتواند بهترین و مرتبط‌ترین پیش‌بینی‌های قیمت را در سریع‌ترین زمان ممکن برای سرمایه‌گذاری بر روی حرکات بازار انجام دهد، بدون توجه به شرایط بازار، سود ایجاد می‌کند. اما ضرر هم می کنند.

س 3) آیا ربات های بایننس رایگان هستند؟

پاسخ: برخی از ربات های بایننس رایگان هستند، اما اکثر آنها پولی هستند. معامله گران پیشرفته همچنین می توانند ربات های معاملاتی خود را از ابتدا و بدون هزینه بسازند. برخی از آنها به صورت رایگان یا با هزینه ای ناچیز اجاره می دهند. معامله‌گران مبتدی می‌توانند به ویژگی‌های کشیدن و رها کردن در چندین پلتفرم ربات برای پیش‌نویسی رایگان ربات‌های معاملاتی با استراتژی‌های از پیش تعیین‌شده تکیه کنند.

س 4) آیا ربات ها برای تجارت مجاز هستند؟

پاسخ: بله، استفاده از آنها در بایننس و سایر صرافی ها کاملاً قانونی است. با این حال، آنها بهتر است با تجارت دستی یا معاملات سفارش هوشمند تکمیل شوند. قبل از استقرار ربات در معاملات زنده، حتماً عملکرد و استراتژی‌های ربات را بررسی و آزمایش کنید.

نحوه ایجاد یک API در Binance برای اتصال هر یک از ربات ها

 • یک حساب کاربری در Binance ایجاد کنید و آن را در اسرع وقت تأیید کنید. همچنین می‌توانید برای بهبود امنیت، تأیید 2FA را برای حساب ایجاد کنید. این شامل یک تلفن، ایمیل یا یک کد برنامه مجوز است.
 • با مراجعه به صفحه تنظیمات و انتخاب مدیریت API وارد سیستم شوید و یک API ایجاد کنید. روی Create API کلیک کنید یا ضربه بزنید.
 • بایننس یک کلید 2FA می خواهد تا تأیید کند که شما هستید. اگر هنوز مجوز 2FA را تنظیم نکرده اید. برای تأیید، کد را از ایمیل، تلفن یا برنامه وارد کنید.
 • همه چیز را روی دسترسی کامل قرار دهید به جز فعال کردن برداشت ها. بنابراین ربات ها می توانند هر کاری را در حساب بایننس شما انجام دهند به جز برداشت پول.
 • هیچ IP را حتی به IP های قابل اعتماد محدود نکنید زیرا بایننس از IP های مختلفی برای تجارت ربات ها استفاده می کند.
 • به وب سایت رباتی که در اینجا بررسی شده است بروید و هر کدام به شما امکان می دهد بایننس را به آن متصل کنید. به تنظیمات مراجعه کنید، تب ها یا نمادهای Exchange را انتخاب کنید و کلیدهای API ایجاد شده را پر کنید. تعادل در صرافی متصل منعکس خواهد شد و اکنون می توانید یک استراتژی ربات ایجاد کنید یا از موارد از پیش ساخته شده استفاده کنید، مقدار معامله را مشخص کنید و به معامله ادامه دهید.
 • بایننس ظرف 30 روز پس از ایجاد کلیدها، فهرست سفید IP را الزامی می کند. برخی از صرافی ها IP هایی را در اختیار شما قرار می دهند که باید در تنظیمات صرافی Binance با استفاده از ویژگی IP Whitelisting در لیست سفید قرار دهید.
 • برای آموزش در مورد اهرم، ابتدا با پر کردن پرسشنامه ای در مورد ریسک های موجود، یک معامله دستی توکن های اهرمی را در Binance انجام دهید. پس از این، می‌توانید توکن‌های اهرمی را مانند هر توکن دیگری روی ربات‌ها معامله کنید.

لیست ربات های معاملاتی بایننس

 1. Pionex
 2. Coinrule
 3. Trality
 4. Cryptohopper
 5. Shrimpy
 6. TradeSanta
 7. Bitsgap
 8. CryptoHero
 9. Mudrex
 10. HaasOnline
 11. Kryll
 12. Gunbot
 13. Stoic

1) Pionex

پایونکس یک صرافی ارز دیجیتال است که دارای ربات‌های معاملاتی داخلی و معاملات دستی است که کاربران همچنان می‌توانند با انواع سفارش‌های پیشرفته آن را خودکار کنند.

دارای 16 ربات تجارت ارز دیجیتال رایگان است. اینها عبارتند از Grid Trading Bot، Martingale DCA Holding Bot، Spot-Futures Arbitrage Bot که به شما امکان داد و ستد معاملات آتی را می دهد، و یک ربات متعادل کننده که به شما امکان می دهد شاخص خود را بر اساس ارزهای دیجیتال ترجیحی ایجاد کنید.

ربات Reverse Grid همچنین به شما این امکان را می‌دهد که بالا بفروشید و سپس پایین بخرید، در حالی که ربات Infinity Grid به شما امکان می‌دهد از نوسانات قیمت سود کسب کنید در حالی که همچنان نگه دارید. به گفته این وب سایت، ربات Spot-Futures Arbitrage به کاربران کمک کرده است که بیش از 1 میلیون دلار سود Arbitrage کسب کنند.

ربات های تعادل مجدد برای کسانی هستند که مشتاق نگه داشتن چندین سکه هستند و باید به طور خودکار سبدهای خود را مجدداً متعادل کنند. مشتریانی که از هر یک از این ربات‌ها استفاده می‌کنند، می‌توانند برای افزایش سود خود از اهرم استفاده کنند یا با مارجین معامله کنند. توکن های اهرمی شامل BTC3L، BTC3S، ETH3L و ETH3S هستند.

نحوه معامله در بایننس با پایونکس:

در حال حاضر، هیچ راهی برای تجارت با ربات‌های پایونکس در Binance از طریق اتصال با Binance API وجود ندارد. با این حال، می توانید وجوه را از بایننس به پایونکس یا بالعکس ارسال کنید.
ربات های تجارت Binance نیز نمی توانند به Pionex متصل شوند.
امکانات:

می‌توانید ربات‌ها یا معاملات هوشمند را انتخاب کنید که در آن معاملات دستی با استفاده از چندین نوع سفارش خودکار می‌شود – Trailing، ربات‌های DCA Binance BTC، TWAP برای نهنگ‌ها، محدودیت‌های توقف و کسب سود، علاوه بر سفارش‌های بازار.
هیچ مبادله ای پشتیبانی نمی شود.
وجوه آزمایشی
سفارشی سازی و تست استراتژی های تجارت ربات.
برنامه های موبایل علاوه بر پلت فرم وب.
آکادمی برای یادگیری نحوه تجارت و استفاده از ربات ها.
صرافی های پشتیبانی شده شامل Binance، Huobi،

2) Coinrule
پلتفرم Coinrule به کاربران این امکان را می دهد که بدون تجربه یا مهارت معاملاتی، تجارت با ربات های معاملاتی Binance یا ربات های مستقر در سایر صرافی های پشتیبانی شده را به صورت خودکار انجام دهند. این به کاربران امکان می‌دهد قوانین معاملاتی خودکار را از ابتدا ایجاد کنند یا از بیش از 150 الگو برای پیش‌نویسی الگوهای جدید استفاده کنند و آن استراتژی‌ها را قبل از استقرار آنها در تجارت زنده آزمایش کنند.

کاربران می توانند ربات ها را از شاخص های محبوب مانند Bollinger Bands و غیره ایجاد کنند.

نحوه معامله در Binance با Coinrule:

در Binance و CoinRule ثبت نام کنید. کلیدهای API و Secrets را در صرافی Binance ایجاد کنید.
به Coinrule بروید و از داشبورد روی Exchanges کلیک یا ضربه بزنید، سپس بایننس را از منوی کشویی انتخاب کنید، کلیدهای API و Secret را اضافه کنید و روی Connect کلیک کنید. پس از 30 روز از ایجاد Binance API، IP ها را در لیست سفید در تنظیمات فهرست های سفید IP بایننس کپی کنید.
معاملات نقطه ای و حاشیه ای را در بایننس فعال کنید.
روی Rules on Coinrule کلیک کنید تا قوانین جدید ایجاد کنید یا از قوانین موجود برای راه اندازی تجارت استفاده کنید.
امکانات:

انواع ربات‌ها عبارتند از ربات‌های RSI Binance BTC، Grid trading، MACD، Moving averages، Rebalancer، Scalping، Short Selling، Trend Following، Swing Trading و بیش از 50 نوع دیگر از ربات‌های معاملاتی خودکار بایننس.
سایر صرافی های پشتیبانی شده عبارتند از OKx، Liquid، Coinbase، Kraken، Bitpanda، در میان 10+ صرافی های برتر پشتیبانی شده.
تمام قوانین یا استراتژی های معاملاتی خود را از داشبورد نظارت کنید، از جمله عملکرد آنها.
مبادله نسخه ی نمایشی آکادمی بازرگانی و همچنین آموزش.
از طریق تامین مالی جمعی در Coinrule سرمایه گذاری کنید. برنامه 3 ماهه Hobbyist را به صورت رایگان دریافت کنید.
بیش از 60 رمزارز برای تجارت پشتیبانی می شود.
فقط یک برنامه وب بدون اپلیکیشن موبایل
دسترسی به جامعه تجاری
ربات های تجارت رایگان بایننس.

3) Trality

Trality هم برای معامله گران پیشرفته ای است که می توانند استراتژی های معاملاتی مبتنی بر پایتون را از ابتدا با استفاده از ویرایشگر کد ایجاد کنند و هم برای معامله گران مبتدی که می توانند ربات های خود را از استراتژی های از پیش تعریف شده ایجاد کنند و بیش از 100 شاخص فنی و منطق را در Rule builder انتخاب کنند. این بر اساس ابر است. همچنین شامل بازاری است که کاربران می توانند استراتژی های معاملاتی را برای استفاده از آن خریداری کنند.

نحوه معامله در Binance با Trality:

ثبت نام کنید و در هر دو پلتفرم وارد شوید. API و کلیدهای مخفی را در بایننس ایجاد کنید.
به Trality برگردید، روی Exchanges سپس Add New Exchange کلیک کنید یا ضربه بزنید. یک حساب تجاری مجازی یا زنده انتخاب کنید. کلیدها را اضافه کنید.
روی ربات ها کلیک کنید و ربات مورد نظر خود را برای استقرار انتخاب کنید.
امکانات:

ربات‌های آربیتراژ، ربات‌های شبکه، و همه انواع ربات‌های دیگر.
صرافی های دیگر عبارتند از Bitpanda، Coinbase Pro و Kraken.
ربات های معاملاتی بایننس تا حدودی رایگان است.
بک تست.

4) Cryptohopper
ryptohopper به شما امکان می دهد با استفاده از ربات های معاملاتی بیش از 100 ارز دیجیتال از جمله بیت کوین، اتریوم و لایت کوین را معامله کنید. به عنوان یک ربات معاملاتی بایننس، همچنین به شما امکان می دهد این صرافی و 15 صرافی دیگر را متصل کنید.

نحوه معامله با Cryptohopper در Binance:

در Binance و Cryptohopper ثبت نام کنید. یک API در Binance ایجاد کنید.
به Cryptohopper برگردید و از صفحه تنظیمات روی تب Exchange کلیک کنید یا ضربه بزنید. کلیدهای ایجاد شده از Binance را اضافه کنید و صبر کنید تا بارگذاری شود.
اگر مشکلی در همگام‌سازی وجوه از بایننس در Cryptohopper وجود دارد، ممکن است لازم باشد «تکمیل خودکار» را در مرورگر خود غیرفعال کنید، از حالت ناشناس در مرورگر خود استفاده کنید، یا از مرورگری که اغلب استفاده نمی‌کنید، یا مدیریت رمز عبور را در مرورگر غیرفعال کنید. . همچنین، «تبدیل گرد و غبار به BNB برای موقعیت‌هایی که خیلی کوچک هستند» را فعال کنید.
امکانات:

 • انواع ربات ها عبارتند از آربیتراژ، بازارسازی، ربات های آتی و به طور کلی ربات های معاملاتی هوشمند.
 • سایر صرافی های پشتیبانی شده عبارتند از Crypto.com، KuCoin، Kraken، Bittrex و بیش از 10 صرافی دیگر.
 • برای مدیریت پورتفولیو توسط مدیران دارایی، تبدیل خودکار وجوه توسط ماینرها، معامله گران معمولی و مبتدی و معامله گران پیشرفته.
 • تجارت اجتماعی به شما امکان می دهد سیگنال های معاملاتی ربات Binance معامله گران حرفه ای را بفروشید، بخرید یا مشترک شوید.
 • ربات های معاملاتی Binance مبتنی بر هوش مصنوعی.
 • سفارشی کردن، ابداع، و استراتژی های بک تست.
 • هیچ تجارت ربات بایننس اهرمی یا حاشیه ای ندارد

5) Shrimpy

Shrimpy یک برنامه وب و موبایل برای ردیابی و مدیریت پورتفولیو است که به شما امکان می‌دهد حساب‌های Binance خود و 19 صرافی دیگر را متصل یا ادغام کنید. می توانید حساب ها را در بیش از 13 برنامه کیف پول از جمله Coinomi، Guada و MetaMask متصل کنید.

با این حال، دارای ویژگی معاملاتی با قابلیت کپی کردن معاملات و استراتژی های تجارت از کاربران یا معامله گران دیگر است. با Shrimpy، شما همچنین می توانید با رهبری جامعه معامله گران درآمد کسب کنید و به ازای هر دنبال کننده پول دریافت کنید.

این محبوب ترین ابزار برای معاملات و گروه های متخصص است که می توانند استراتژی های معاملاتی برنده ای را برای دیگران ایجاد کنند تا آن ها را دنبال کنند، خرید کنند و با آن معامله کنند. رهبران می‌توانند معاملات را خودکار کنند، در جامعه‌ای که رهبری می‌کنند منتشر کنند، با شارژ کردن اشتراک، کمیسیون‌های معاملاتی را دریافت کنند و موارد دیگر.

نحوه معامله در Binance با Shrimpy:

دسترسی API فقط در برنامه های حساب حرفه ای و سازمانی داده می شود.
در Binance و Shrimpy ثبت نام کنید. وارد بایننس شوید و API تبادل بایننس ایجاد کنید و کلیدها و Secret را کپی کنید. این کار با مراجعه به تنظیمات و انتخاب مدیریت API در بایننس انجام می شود. معاملات Spot & Margin را در تنظیمات Binance فعال کنید. اطمینان حاصل کنید که فعال کردن برداشت‌ها از حالت انتخاب خارج شده‌اند.
به Shrimpy برگردید و از تنظیمات، Exchange یا تب را انتخاب کنید. تبادل لینک را انتخاب کنید. منوی کشویی مبادلات پشتیبانی شده در Shrimpy را ارائه می دهد. Binance را انتخاب کنید. کلیدهای API و Secret را وارد کرده و به اتصال ادامه دهید. داده ها روی داشبورد پر می شوند.
پس از 30 روز از ایجاد API در بایننس، به تب General در Shrimpy مراجعه کرده و Security and Generate IPs را برای لیست سفید از طریق ویژگی IP Whitelisting در Binance انتخاب کنید.
معاملات را به صورت دستی یا خودکار با میانگین هزینه دلار، مسیریابی سفارشات هوشمند، تعادل مجدد سبد هوشمند، شاخص ها و غیره انجام دهید.

/بهترین ربات های معاملاتی بایننس

6) TradeSanta

TradeSanta به عنوان یک پلتفرم برای استفاده از ربات های معاملاتی کریپتو و سفارشات معاملاتی دستی در چندین صرافی عمل می کند. با این پلتفرم، می‌توانید استراتژی‌های معاملاتی خود را از ابتدا ایجاد کنید یا آن‌ها را به روشی که می‌خواهید از معامله‌گران برتر کپی کنید.

در میان بسیاری از ربات‌های راه‌اندازی شده روی این پلتفرم، ربات‌های Spot و آتی Binance BTC (برای سایر صرافی‌ها و ارزهای دیجیتال نیز کار می‌کنند) می‌شود. کسانی که می خواهند یک ربات بسازند می توانند از الگوهای از پیش تعیین شده و شاخص های فنی مانند MACD و Bollinger Signal و RSI برای ساخت استراتژی های سفارشی استفاده کنند.

7) Bitsgap
Bitsgap به شما این امکان را می‌دهد تا تجارت بیش از 1000 ارز دیجیتال را با کمی زحمت شروع کنید، زیرا با استراتژی‌های از پیش بارگذاری‌شده‌ای همراه است که با آن آماده تجارت و کسب سود از کلمه go هستید.

این به شما امکان می دهد تجارت با ربات هایی را که می توانند در چندین صرافی ارزهای دیجیتال مستقر شوند، خودکار کنید. این مبادلات از طریق API پلتفرم متصل می شوند. این پلت فرم که در سال 2018 تأسیس شد، در استونی مستقر است.

برای معامله آتی در بایننس با ربات، باید این ویژگی را فعال کنید. روی مشتقات، سپس USDS-M Futures، کلیک کنید یا روی Open Now، سپس Buy/Long یا Sell/Short، سپس Start Quiz کلیک کنید. پاسخ سوالات ارائه شده را پر کنید (Bitsgap نیز پاسخ های صحیح را در سایت خود ارائه می دهد) سپس ارسال کنید. سپس USDT را به حساب آتی خود منتقل کنید. اکنون می توانید یک ربات را برای تجارت آتی راه اندازی کنید.

8) CryptoHero

CryptoHero یک بازار ربات و یک پلتفرم معاملاتی خودکار ربات است که به کاربران امکان می‌دهد استراتژی‌های معاملاتی خود را تا حد امکان با تلاش کم و بدون مهارت کدنویسی ایجاد و سفارشی کنند.

از بازار ربات ها، کاربران می توانند به ربات ها یا استراتژی های معاملاتی که توسط معامله گران خبره طراحی شده اند دسترسی داشته باشند. ربات‌های این پلتفرم می‌توانند به شما کمک کنند تا از یک بازار رو به افزایش و کاهش ارزش استفاده کنید.

ربات‌ها شامل ربات‌های میانگین هزینه دلاری، ربات‌های بلند و کوتاه، و غیره هستند. کسانی که ربات‌های تجاری خود را برای فروش فهرست می‌کنند، 20% کمیسیون سود کسب شده و 2% تا 68% APY و حداقل نسبت W/R 50 پرداخت می‌کنند.

9) Mudrex

این پلتفرم با استفاده از بیش از 200 نشانگر فنی و سیگنال همراه با منطق مختلف، یک ربات معاملاتی با ویژگی‌های کشیدن و رها کردن ایجاد می‌کند. با این حال، شما همچنین می توانید استراتژی های تجارت حرفه ای معامله گران حرفه ای را در پلت فرم دنبال کنید.

علاوه بر این، به سرمایه گذاران این امکان را می دهد که 14 درصد سود در تمام دارایی های رمزنگاری خود کسب کنند. سود پرداختی روزانه پرداخت می شود. مشتریان فقط باید ارز محلی یا ارز دیجیتال خود را به کیف پول Mudrex واریز کنند و درآمد شروع می شود. این شرکت بودجه را به پروتکل های Defi اختصاص می دهد. سود بر روی BTC، ETH، MATIC، USDT، USDC، و غیره به دست می آید. توکن ها و فیات را می توان در هر زمانی برداشت کرد.

نحوه معامله در Binance با Mudrex:

در Binance و Mudrex ثبت نام کنید. با مراجعه به تنظیمات، API Exchange را در Binance ایجاد کنید.
به Mudrex برگردید، روی کلیدهای API کلیک کنید و در منوی کشویی به صفحه کلیدهای API مراجعه کنید.
Exchange Binance را انتخاب کنید سپس کلیدهای API و Secret را اضافه کنید و ادامه دهید. روی «Copy IP Addresses» کلیک کنید تا IP ها را کپی کنید و آنها را در «محدودیت های دسترسی IP» در Binance قرار دهید.
به افزودن آن ادامه دهید.
به انتخاب ربات بروید و تجارت کنید یا از ربات معاملاتی Binance Github استفاده کنید.

امکانات:

 • نوع ربات: ربات های سرمایه گذاری خودکار نمونه کارها.
 • سایر صرافی های پشتیبانی شده عبارتند از OKx، Coinbase، Bitmex، Bybit، Deribit و FTX.
 • برنامه های موبایل (اندروید و iOS) و همچنین برنامه های وب.
 • سپرده گذاری با کارت اعتباری، بانک، کریپتو و کارت نقدی.
 • تجارت کاغذی و بازآزمایی استراتژی های معاملاتی کریپتو شما.
 • نظارت بر سرمایه گذاری از برنامه
 • جامعه سرمایه گذاران Discord – 2500+.
 • استراتژی های خود را منتشر کنید و کسب درآمد کنید.
 • ربات های تجارت رایگان بایننس.

10) HaasOnline

HaasOnline یک سرور تجاری تجاری برای شرکت های آنلاین را با یک TradeServer Cloud ترکیب می کند. پلت فرم HaasScript از اتوماسیون پیشرفته، تجارت اهرمی و تجارت ربات پشتیبانی می کند. از انواع سفارشات سفارشی، مدیریت نمونه کارها، اسکنرهای بازار و بسیاری موارد دیگر پشتیبانی می کند.

HaasOnline همچنین دارای جنبه دیگری است که به کاربران امکان می دهد ریسک های پورتفولیوی خود را مدیریت کنند. این در تجارت ربات گنجانده شده است.

پلت فرم معاملاتی ربات می تواند توسط کاربرانی با حداقل مهارت های کدنویسی استفاده شود. دارای یک ویرایشگر متنی و یک طراح بصری کشیدن و رها کردن است. برای سفارشی کردن یک ربات یا استراتژی معاملاتی، مشتریان می توانند از بیش از 600 دستور برای محاسبه، ترسیم نمودار، مدیریت سیگنال و مدیریت موقعیت استفاده کنند.

این شرکت ربات‌هایی را ارائه می‌کند که برای استراتژی‌های معاملاتی خاص ساخته شده‌اند، اما TradeBot با پیکربندی شاخص‌ها، تنظیمات نمودار، ایمنی‌ها و بیمه قابل تنظیم است.

ربات های پیش ساخته با استراتژی های از پیش بارگذاری شده شامل ربات انباشتگی، فهرست رمزنگاری پیشرفته، اسکریپت سی شارپ، فهرست رمزنگاری، ربات هشدارهای ایمیل و ربات سقوط فلش هستند تا از موقعیت های شما در برابر سقوط کریپتو محافظت کنند.

همچنین خط روند، بازیابی منطقه، ربات تجارت استاندارد، ربات اسکالپر، پین پونگ، سفارش و مارکت میکر را دریافت می‌کنید. سایرین Intelli Alice، Inter-Exchange Arbitrage و Mad Hatter هستند.

نحوه معامله در Binance با HaasOnline:

راه اندازی حساب ها در Binance و HaasOnline. قبلاً نحوه ایجاد کلیدهای API و کلیدهای مخفی را در Binance توضیح داده ایم.

وارد سرور HTS خود در HaasOnline شوید. روی Price Drivers & Accounts کلیک کنید. با جابجایی دکمه سبز رنگ Binance Price Driver را فعال کنید.

روی افزودن حساب جدید کلیک کنید. نام حساب را اضافه کنید و نوع حساب را به عنوان Spot Trading انتخاب کنید.

بایننس را از گزینه Platform انتخاب کنید. کلید API و Secret Key را از Binance وارد کنید. روی ذخیره کلیک کنید.

برای انتخاب ربات برگردید و تجارت را شروع کنید.

امکانات:

 • انواع ربات ها عبارتند از Standard Trade Bot، Inter-Exchange HaasBot Arbitrage و HaasBot Order Bot.
 • سایر صرافی های پشتیبانی شده عبارتند از پشتیبانی از صرافی های پولونیکس، بیت مکس و OKx.
 • تجارت آربیتراژ پیشرفته
 • بک تست پیشرفته و شبیه سازی زنده.
 • نقطه، حاشیه و اهرم.
 • عملکرد تجارت مدیریت شده و مدیریت نشده.
 • عملکرد نمودار سفارشی.

/بهترین ربات های معاملاتی بایننس

11) Kryll

Kryll به کاربران این امکان را می‌دهد تا با ویژگی‌های کشیدن و رها کردن خود و بدون نیاز به مهارت یا تجربه کدنویسی، استراتژی‌ها را از ابتدا آسان‌تر و سریع‌تر ایجاد کنند. ابزار Drag and Drop را می توان برای افزودن محرک های قیمت، رنگ های شمعدانی و الگوهای مختلف و همچنین نشانگرهای فنی مانند MACD، ICHIMOKU، BOLLINGER و بسیاری موارد دیگر استفاده کرد.

همچنین می توانید استراتژی های کپی شده یا خریداری شده از متخصصان را برای جفت های مختلف امتحان کنید. استراتژی های کاربران به ازای سود تولید شده رتبه بندی می شوند. به سادگی از Marketplace دیدن کنید، یک استراتژی انتخاب کنید، مقدار و جفت را برای معامله وارد کنید، آن را آزمایش کنید یا در معاملات زنده استفاده کنید و هزینه ها را بپردازید.

نحوه معامله در بایننس با کریل:

ثبت نام کنید و وارد Binance و Kryll شوید. حساب را در Binance تأیید کنید و در Kryll ورود را کامل کنید. کلیدهای API را در بایننس از تنظیمات داشبورد ایجاد کنید.
از داشبورد Kryll، صرافی Binance را از لیست صرافی‌ها برای اتصال انتخاب کنید. کلیدهای API را وارد کرده و کلید را انتخاب کنید.
از بازار ربات بازدید کنید یا استراتژی خود را ایجاد کنید و شروع به خودکار کردن معاملات کنید.

امکانات:

 • همه انواع ربات ها از جمله آربیتراژ، شبکه، میانگین هزینه دلاری و اتوماسیون عمومی یا ربات های معاملاتی هوشمند.
 • سایر صرافی های پشتیبانی شده عبارتند از Coinbase، Kucoin، Bybit، Crypto.com، FTX، Liquid، و 6 صرافی دیگر برای یکپارچه سازی از طریق API ها پشتیبانی می شوند.
 • بک تست استراتژی ها
 • ادغام TradeView
 • برای چیزی که استفاده می کنید پرداخت کنید. بدون اشتراک.
 • اپلیکیشن موبایل علاوه بر پلتفرم وب.
 • کیف پول داخلی و توکن KRL که می‌توان آن را ارسال و دریافت کرد.
 • نمودارهای زنده
 • ترمینال معاملاتی علاوه بر اتوماسیون تجارت ربات، از موقعیت های لانگ و شورت و انواع سفارشات متعدد پشتیبانی می کند.
 • مدیریت سبد رمزنگاری در سراسر مبادلات.
 • اضافه کردن و استفاده از بیش از یک استراتژی.
 • قبل از کپی کردن استراتژی یک معامله گر، نظرات کاربران را بررسی کنید.
 • این پلتفرم مبتنی بر ابر است، بنابراین نیازی به نصب چیزی ندارید.

12) Gunbot

Gunbot بیش از 20 استراتژی سودآور از پیش تعیین شده دارد و از این رو برای معامله گران مبتدی مناسب است، اگرچه کاربران با تجربه همچنان می توانند از ابزارهای آن مانند 150 پارامتر و شاخص های استاندارد صنعتی برای سفارشی کردن استراتژی های خود از ابتدا استفاده کنند. این دارای مجوز مادام العمر با تنها 99 دلار است. به جای اینکه یک سرویس ابری باشد، روی دستگاه کاربر میزبانی می شود.

همچنین از معاملات آتی پشتیبانی می کند.

نحوه معامله در بایننس با ربات Gunbot :

Gunbot را روی رایانه (ویندوز، لینوکس، macOS و Raspberry Pi) یا VPS نصب کنید.
کلیدهای API و کلیدهای مخفی را در Binance ایجاد کنید. باید ثبت نام کنید و حساب خود را تأیید کنید.
از Gunbot دیدن کنید، ثبت نام کنید، وارد شوید و کلیدها را اضافه کنید.
جفت ها را به معامله اضافه کنید، از استراتژی های از پیش تعیین شده استفاده کنید، یکی از ابتدا ایجاد کنید، یا یک استراتژی را از یک معامله گر حرفه ای کپی کنید.

امکانات:

 • انواع ربات ها عبارتند از ربات های معاملاتی شبکه ای، ربات های آتی بلند و کوتاه، ربات های میانگین هزینه دلاری و ربات های
 • اتوماسیون شاخص عمومی.
 • صرافی های دیگر عبارتند از BitMex، Poloniex، Coinbase، Kraken، CEX.io، Bitfinex، Kucoin و Huobi.
 • ادغام TradingView فقط برای 0.003 BTC. می توانید معاملات را از هشدارهای ایمیل دریافتی از TradingView.com انجام دهید. از
 • اهداف تجاری بصری پشتیبانی می کند.
 • تجارت دستی پشتیبانی می شود.
 • ربات ها و استراتژی ها را از معامله گران دیگر در پلتفرم بخرید.
 • نسخه ی نمایشی زنده.

13) Stoic.ai

برنامه سرمایه گذاری خودکار Stoic یک ربات تعادل مجدد سبد است. به طور خودکار سکه های معامله شده برتر را که حداقل 10 میلیون دلار حجم معاملات دارند انتخاب می کند و وزنی را بر اساس میزان سرمایه تعیین می کند.

این الگوریتم بازده، نوسانات قیمت، همبستگی با سایر دارایی‌ها و سایر عوامل را برای شناسایی دارایی‌هایی که احتمال افزایش قیمت دارند، تجزیه و تحلیل می‌کند. سپس تعداد بیشتری از اینها را خریداری خواهد کرد. همچنین سکه هایی را می فروشد که احتمال کاهش آن وجود دارد.

این ربات از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی استفاده می کند. سیگنال های معاملاتی توسط هوش مصنوعی و بیش از 100000 تحلیلگر رمزنگاری پلتفرم تولید می شوند.

نحوه معامله با Stoic در Binance:

ثبت نام و وارد شوید.
حساب Binance را از طریق Binance API متصل کنید. به سادگی کلید API و کلید مخفی را در Binance ایجاد کنید و Enable Trading را تغییر دهید.
از تنظیمات برنامه Stoic، کد QR API تولید شده در Binance را اسکن کنید.
معامله را آغاز خواهد کرد.

امکانات:

 • صرافی های پشتیبانی شده عبارتند از Binance، Kraken، eToro، Coinbase، Bittrex و غیره.
 • انواع ربات های پشتیبانی شده – ربات تعادل خودکار نمونه کارها.
 • برنامه های اندروید و iOS.
 • تاریخچه معاملات را بررسی کنید
 • بیت کوین، لایت کوین، اتریوم، XRP و سایر ارزهای دیجیتال برتر.

نتیجه

تقریباً تمام ربات‌های معاملاتی مورد بحث به شما امکان می‌دهند به بایننس و همچنین سایر صرافی‌ها متصل شوید، بنابراین از آنها به عنوان ربات‌های تجاری بایننس یاد می‌شود.

برای اتصال یک ربات معاملاتی بایننس، ابتدا یک API و کلیدهای مخفی در بایننس ایجاد کنید. ربات‌های موجود در لیست به شما امکان می‌دهند تا دستگاه یا استراتژی‌ها را از ابتدا سفارشی کنید، که حتی برای معامله‌گران پیشرفته نیز مفید است. آنهایی که دارای بازارهای ربات هستند از نظر استراتژی های معاملاتی متنوع ترین هستند، اما با Coinrule، شما با بیش از 150 قالب شروع می کنید.

ما به یک معامله گر مبتدی پیشنهاد می کنیم ربات های معاملاتی Binance را با استراتژی های از پیش تعیین شده ای که آماده معامله و سودآوری هستند بررسی کند. می‌توانید آن‌ها را در بسیاری از ربات‌های مورد بحث، از جمله Trality، Pionex، Gunbot دریافت کنید.

گزینه جایگزین این است که به ربات‌هایی مانند Shrimpy، Cryptohopper، TradeSanta و Kryll نگاهی بیندازیم تا فقط به چند مورد از آن‌هایی اشاره کنیم که از تجارت اجتماعی و استراتژی‌های کپی برداری از معامله‌گران خبره به صورت رایگان یا با هزینه کم پشتیبانی می‌کنند.

در این موارد، می توانید استراتژی های خود را نیز بفروشید یا اجاره کنید. Mudrex، Kryll، و HaasOnline به شما امکان می دهند از ویژگی های کشیدن و رها کردن برای پیش نویس سریع یک ربات سودآور از استراتژی ها و قوانین از پیش تعیین شده استفاده کنید.

برخی از این ربات‌ها (Pionex و TradeSanta) از معاملات حاشیه و معاملات آتی پشتیبانی می‌کنند که به شما امکان کوتاه کردن دارایی‌ها را می‌دهد.

همچنین باید ربات‌های تجارت Binance را بررسی کنید که فرصت‌های سرمایه‌گذاری اضافی مانند سرمایه‌گذاری در سبدهای رمزنگاری با بازده بسیار قابل پیش‌بینی مانند Mudrex را ارائه می‌دهند. کریل توکن های رمزنگاری داخلی دارد که می توانید نگه دارید و منتظر بمانید تا ارزش آنها افزایش یابد.

در نهایت شما در این مقاله از سایت فناورانه با بهترین ربات های معاملاتی بایننس آشنا شده اید که می تواند به شما کمک کند تا به راحتی هر چه تمام تر در این صرافی معامله کنید و بتوانید کار خود را راحت تر کنید. امیدواریم با بهره گیی از این ربات ها و استفاده از آن ها بتوانید بهترین نتیجه را گرفته باشید. همچنین به این نکته باید توجه داشته باشید که بعضی از این ربات ها رایگان بوده و برای سایر بات ها نیز می بایست هزینه اشتراک برای استفاده از ان ها را پرداخت کنید.

در انتها باید این نکته را یاد اور شد که تمامی این ها ربات هستند ، پس ممکن است احتمال وجود خطا نیز وجود داشته باشید و بهتر است هنگام معاملات نیز خودتان حواستان باشد.

همانطور که گفتیم استفاده از ربات‌ها برای همه منطقی نبوده و پیشنهاد می‌شود که برای استفاده از ربات‌ معامله‌گر، آن را به کمک یک توسعه‌دهنده ارتقا دهید و ترجیحا از ربات‌های تریدر رایگان استفاده نکنید.

ماهیت بازار بهتر است که توسط یک هوش انسانی سنجیده شود تا توسط بازار. برای دیدن سایر آموزش کریپتو نیز میتوانید با ما همراه باشید و سایر مطالب را مطالعه کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

 • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
 • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
 • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
 • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
 • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.