رپورتاژ

خرید دستگاه سلفون کش دستی

خرید دستگاه سلفون کش دستی

خرید دستگاه سلفون کش دستی

دستگاه سلفون کش نوعی از دستگاه‌های بسته بندی محسوب می‌شود که در مشاغل و کسب و کارهای مختلف برای بسته بندی محصولات غذایی و صنعتی استفاده می‌شود. سلفون کشی نام نوعی بسته بندی با رول سلفون است که امروزه یکی از پرطرفدارترین راه‌های بسته بندی محصولات است. بسته بندی محصولات با استفاده از سلفون، علاوه بر زیبایی، از محصول در برابر گرد، غبار و آلودگی محافظت می‌نماید.

خرید دستگاه سلفون کش دستی

خرید دستگاه سلفون کش دستی

دستگاه استرچ کش (سلفون کش)

به دستگاه سلفون کش، استرچ کش و یا سلفون پیچ نیز گفته می‌شود. این دستگاه برای بسته بندی محصولات خوراکی مانند قارچ، سالاد، سبزیجات، میوه، ماهی، میگو، گوشت و … استفاده می‌شود. کار با دستگاه سلفون کش بسیار آسان بوده و سرعت بسته بندی محصولات را افزایش می‌دهد. شما می‌توانید با قراردادن سلفون، نایلون شرینک و یا نایلون حبابی داخل این دستگاه، محصولات خود را بسته بندی نمایید.

انواع دستگاه استرچ کش

دستگاه‌های سلفون کش از نظر نوع کارکرد به سه دسته تقسیم می‌شوند:

دستگاه سلفون کش اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی.

دستگاه سلفون کش نیمه اتوماتیک در بازار بسیار کم یاب است اما دستگاه‌های اتوماتیک و دستی فراوان هستند. همچنین دستگاه‌های دستی هم قیمت پایین‌تری دارند و هم نحوه کار با آن‌ها ساده‌تر از دیگر مدل‌هاست. همین موضوع دلیل‌ فروش بالای دستگاه سلفون کش دستی نسبت به سایر مدل‌های این دستگاه است. اما دستگاه‌های اتوماتیک به دلیل اینکه ابعاد بزرگ‌تری دارند و تیراژ تولید آن‌ها بسیار بالاست، قیمت بالاتری دارند. برای آشنایی با این دستگاه‌ها با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

خرید دستگاه سلفون کش دستی

خرید دستگاه سلفون کش دستی

دستگاه سلفون کش دستی

دستگاه سلفون کش دستی جزء پراستفاده‌ترین دستگاه‌های بسته بندی است که در بیشتر فروشگاه‌ها و کارگاه‌های عرضه کننده مواد پروتئینی و همچنین در مشاغل خانگی کاربرد فراوانی دارد. یکی از مزایای این دستگاه ابعاد کوچک آن است که موجب می‌شود حتی در فضاهای کوچک نیز قابل استفاده باشد. شما می‌توانید این دستگاه را روی میز قرارداده و به راحتی از آن استفاده نمایید. به همین دلیل به آن دستگاه سلفون کش رومیزی نیز گفته می‌شود.

نحوه کار با این دستگاه بسیار آسان است و با یک آموزش کوتاه می‌توانید کار بسته بندی محصولات خود را شروع نمایید. دستگاه سلفون کش دستی شامل محلی مخصوص برای قرارگیری رول سلفون، المنت برش حرارتی و صفحه اتو تفلونی است. در آغاز کار شما باید سلفون را در محل مخصوص رول سلفون قراردهید و آن را از زیر محصول عبور دهید.

سپس باید سلفون را به دور محصول پیچیده و آن را بسته بندی نمایید. پس از پیچیدن سلفون به دور محصول باقی مانده آن را به وسیله المنت حرارتی دستگاه برش دهید. در نهایت انتهای سلفون‌ها را در زیر ظرف محصول جمع کنید و آن را روی صفحه اتو تفلونی دستگاه قراردهید. با قراردادن ظرف روی صفحه اتو، انتهای سلفون‌ها به ظرف محصول می‌چسبد و باعث می‌شود بسته بندی محصول به راحتی باز نشود.

دستگاه سلفون کش دستی دارای قابلیت تنظیم دمای صفحه اتو تفلونی است. هرچقدر سلفون مورد استفاده توسط شما برای بسته بندی نازک‌تر باشد، باید دمای صفحه اتو پایین‌تر باشد و هرچقدر سلفون ضخیم‌تر باشد، باید دمای صفحه اتو بیشتر باشد. در کنار کلید تنظیم دمای صفحه اتو، یک چراغ وجود دارد که دمای صفحه اتو را به شما نشان می‌دهد. هرچه این چراغ پرنورتر باشد دما صفحه بالاتر است و هرچه کم نورتر باشد دما پایین‌تر است.

خرید دستگاه سلفون کش دستی

خرید دستگاه سلفون کش دستی

مزایای دستگاه استرچ کش دستی

در حال حاظر انتظارات مشتریان از بسته بندی محصولات به خصوص مواد غذایی بسیار بالاست. لذا برای عرضه محصولی مشتری پسند به بازار، باید آن‌ها را داخل بسته بندی مناسبی قراردهید تا خریداران را راضی نمایید. بسته بندی با استفاده از دستگاه سلفون کش دستی، علاوه بر زیبایی و رعایت بهداشت، به دلیل شفافیت بالای سلفون، موجب می‌شود خریداران محصول داخل بسته بندی را به راحتی مشاهده نمایند و از کیفیت و بهداشت آن مطلع شوند.

سلفون‌های مورد استفاده در این دستگاه روزنه‌های ریزی دارند که باعث تنفس محصولات می‌شوند و ماندگاری آن‌ها را افزایش می‌دهند. همچنین به خوبی از محصول در مقابل آلودگی‌ها محافظت می‌کنند تا در نهایت سلامت به دست مشتریان برسد. البته شما با استفاده از این دستگاه می‌توانید محصولات دیگری را نیز بسته بندی نمایید. برای نمونه شما می‌توانید به جای سلفون مخصوص مواد غذایی، سفون‌های صنعتی را خریداری نمایید و با استفاده از آن‌ها، مواردی مانند جعبه محصولات را بسته بندی نمایید.

سلفون مورد استفاده در این دستگاه از نایلون‌های نازک و پلاستیکی ساخته شده است که نسبت به سایر مواد مورد استفاده در بسته بندی محصولات قیمت پایین‌تری دارند. خود دستگاه سلفون کش دستی نیز نسبت به سلفون کش اتوماتیک و بسیاری از دستگاه‌های بسته بندی قیمت مناسب‌تر و مصرف برق پایین‌تری دارد. به همین دلیل می‌توانیم آن را یک دستگاه بسته بندی مقرون به صرفه بنامیم.

دستگاه سلفون کش اتوماتیک

این دستگاه می‌تواند محصولات با تیراژ بالا بسته بندی نماید؛ به همین دلیل در مصارف صنعتی و تجاری کاربرد دارد. سلفون مورد استفاده در این دستگاه، سلفون محکم و ضخیم بسته بندی صنعتی است. همانطور که از نام این دستگاه پیداست، اپراتور کمترین دخالت را در مراحل بسته بندی دارد و اکثر مراحل کار توسط خود دستگاه به صورت اتوماتیک انجام می‌شود.

دستگاه سلفون کش اتوماتیک قابلیت تنظیم میزان کشش سلفون و همچنین تعداد دورهای پیچش سلفون به دور محصولات را دارد. جهت بسته بندی محصولات با این دستگاه، در آغاز باید بسته یا محصولات مورد نظر را برروی پالت قراردهید. به دلیل وزن و تعداد زیاد محصولات معمولا از لیفتراک برای قراردادن آن‌ها روی پالت استفاده می‌شود. سپس باید با توجه به وزن و شرایط محصولات، سلفونی با ضخامت مناسب را داخل دستگاه قراردهید. کار تمام است! مابقی کار توسط دستگاه انجام می‌شود و تنها نیاز است پس از بسته بندی محصولات را از روی پالت برداشته و به محل مورد نظر انتقال دهید.

خرید دستگاه سلفون کش دستی

خرید دستگاه سلفون کش دستی

قیمت دستگاه سلفون کش

به طور کلی می‌توان گفت موادر مختلفی در قیمت این دستگاه تاثیر دارند. جنس بدنه، جنس و کیفیت قطعات، نوع آلیاژی به کار رفته در ساخت دستگاه، کیفیت بورد دستگاه، کیفت المنت‌های آن مانند المنت برش و صفحه اتو از جلمه موارد تاثیر گذار در قیمت دستگاه سلفون کش (استرچ کش) هستند.

خرید دستگاه سلفون کش

نکته مهم در خرید دستگاه سلفون کش این است که در ابتدا حجم محصولات، تیراژ روزانه و میزان رطوبتی که محصول یا محیط کار شما دارد را در نظر بگیرید. سپس با توجه به اطلاعات بالا بهترین دستگاه سلفون کش را کار خود انتخاب و خریداری نمایید.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت صنعتگران، یک دستگاه سلفون کش با کارایی ایده آل برای کسب و کار خود خریداری نمایید. لازم به ذکر است تمامی دستگاه‌های بسته بندی و سلفون کش موجود در سایت صنعتگران با گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می‌گردند.

در فروشگاه اینترنتی صنعتگران می‌توانید انواع مختلف دستگاه سلفون کش، دستگاه سیل لیوان، شرینک و … را از برترین برندها و با بهترین قطعات و مواد مصرفی خریداری کنید. همکاران ما در واحد فروش آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما در ارتباط با محصولات هستند و شما را برای خرید بهترین و مناسب‌ترین محصول راهنمایی می‌کنند.

به این مطلب امتیاز بدهید...

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
  • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
  • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.